WiFi špionážna kamera ukrytá vo vešiaku s Full HD kamerou

Nenápadná dokonale ukrytá špionážna Full HD kamera ukrytá vo vešiaku zabezpečuje kvalitný video záznam so zvukom s možnosťou vzdialeného monitoringu cez bezplatnú aplikáciu pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na vloženú micro SD kartu.

129,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Vďaka možnosti spárovania vešiaku cez domácu, alebo firemnú WiFi sieť je možné sledovať video v priamom prenose, alebo zo záznamu na diaľku cez internet prostredníctvom bezplatnej aplikácie z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda. Všetky nastavenia a voľby režimov je možné voliť priamo v aplikácii.


Dokonale ukrytá špionážna kamera vo vešiaku nahráva video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Video záznamy a fotografie sa ukladajú na vloženú micro SD kartu. Veľkou výhodou tohto zariadenia sú ukryté neviditeľné IR diódy, vďaka ktorým je možné nahrávať video záznam aj v úplnej tme.


Vešiak sa dodáva s potrebným príslušenstvom na upevnenie do steny. Samozrejme je možné vešiak plnohodnotne používať na zavesenie búnd, či kabátov.


V nastaveniach režimov nahrávania je možné si vybrať z pomedzi troch najčastejšie využívaných režimov u skrytých kamier.

WiFi_spionazna_kamera_ukryta_vo_vesiaku_s_Full_HD_kamerou_Popis_1.jpg


Nahrávanie pri detekcii pohybu
Video záznam sa začne nahrávať v tom momente, keď sa pred kamerou uskutoční pohyb, pričom sa zastaví a uloží na vloženú micro SD kartu po nastavenom intervale, keď sa už pred kamerou nič nedeje. V možnostiach mobilnej aplikácie je možné zapnúť možnosť správ, ktorá cez aplikáciu upozorní majiteľa o pohybe pred zariadením. Vďaka tejto funkcii vie majiteľ zistiť, kedy sa v jeho neprítomnosti v priestore, kde je inštalovaný vešiak s kamerou niečo odohráva.


Nepretržité nahrávanie
Tento režim už z názvu hovorí o nahrávaní video záznamov bez prestávky. Zhotovené video záznamy sa ukladajú v intervaloch „slučkách“ priebežne na vloženú micro SD kartu. V prípade zaplnenia pamäte sa posledný zhotovený video záznam prepisuje najnovším zhotoveným video záznamom. Dôležité momenty vo videách je potom možné vyhľadávať pomocou presného zobrazenia dátumu a času v jednotlivých videách.


Plánované nahrávanie podľa časového harmonogramu (od-do)
V tomto režime je možné si zvoliť presný čas, kedy sa pravidelne každý deň začne a skončí nahrávanie video záznamu.
Vešiak má v sebe integrovanú lítiovú batériu, ktorá dokáže zabezpečiť podľa výrobcu vydrž zariadenia až 6 hodín na jedno nabitie. Zariadenie sa nabíja pomocou dodávaného micro USB kábla.
Ukrytú kameru vo vešiaku je kvôli svojmu nenápadnému vzhľadu možné používať na monitorovanie priestorov prakticky kdekoľvek v interiéri.

WiFi_spionazna_kamera_ukryta_vo_vesiaku_s_Full_HD_kamerou_Popis_2.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Neviditeľná skrytá Full HD kamera, ktorá zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom.
- Možnosť pripojiť zariadenie pomocou WiFi k domácej alebo firemnej sieti, a sledovať tak obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.
- Voľba nahrávania videa z pomedzi 3 najčastejšie využívaných režimov.
- Vďaka zabudovaným IR diódam je možné zariadenie používať aj v úplnej tme.
- Vo videách a fotografiách je možné zapnúť, alebo vypnúť zobrazenie presného dátumu a času.
- Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj obsluhuje.
- Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na vloženú micro SD kartu, ktorá je dokonale ukrytá pod vrchným krytom.
- Vešiak sa dodáva so všetkým potrebným príslušenstvom na upevnenie do steny.

Technické špecifikácie:

Objektív (CMOS): 12MP
Rozlíšenie: 1080P (Full HD)
Formát videa: AVI
Počet snímok za sekundu: 25 fps
Uhol záberu: 90°
IR nočné videnie: Áno, 4x IR LED
Doba nepretržitého nahrávania: 5-6 hodín
Detekcia pohybu: Snímaná vzdialenosť 6 metrov
Spotreba energie: 240mA 3.7V
Skladovacia teplota: -20° až 80°
Prevádzková teplota: -10° až 60°
Prevádzková vlhkosť: 15 - 85 % RH
Pamäťová karta : micro SD/TF karta (maximálne 32GB)
Rozhranie: USB 2.0
Mobilný operačný systém: iOS / Android

Obsah balenia:

1x Vešiak so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Upevňovacia konzola na stenu

4x Hmoždinky a šróby

1x Ihla na reštart zariadenia

1x Používateľská príručkaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa