Profesionálny menič hlasu AKRM1

Profesionálny menič hlasu malých rozmerov, ktorý dokáže zmeniť Váš hlas pomocou 4 zvukových efektov a 4 zmien hlasu podľa Vášho výberu. S týmto zariadením nachytáte kohokoľvek bez toho, aby rozpoznal Váš hlas. Zmeňte bežné telefonáty na zábavu alebo špionážne účely.

69,00 € (s DPH)
Kód:
AKRM1
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie mení zvuk v reálnom čase a  mikrofón je vyladený tak, že nedochádza k žiadnemu frekvenčnému kríženiu. Dá sa použiť na akomkoľvek mobilnom telefóne, počítači, tablete iPad, hernej konzole PS4, hernej konzole XBOX a akejkoľvek hernej platforme ktorá využíva stereo jack.
Tento prístroj môžete využiť na zmenu hlasu pri telefonáte, kde sa mužský hlas zmení na ženský a naopak, na hlas robota / dieťaťa / hlboký hlas / magický hlas alebo hlas "Loli" a to všetko pre lepšiu špionážnu akciu, alebo na pobavenie rodiny a blízkych. 


menič hlasu menič hlasu menič hlasu

Vlastnosti zariadenia:

- Zmena frekvencie hlasu
- Až 8 funkcií zmeny hlasu (magic / germination  /hlboký  /ženský / mužský / Loli //detský/original
- 4 ovládacie tlačidlá
- Ľahký a prenosný dizajn produktu
- Počúvanie cez slúchadlá ktoré sú súčasťou balenia

Technické špecifikácie:

Dynamický rozsah: 106dB
Rozhranie nabíjania: USB
Materiál: Plast
Kontrolka: Áno - zelená
Kapacita batérie: 300mA/3,7V
Výdrž batérie: 3-4 hodiny
Nabíjací vstup: DV 5V/ 1A
Rozmery: 75x35x11mm
Váha: 25 gramovObsah balenia:

1x Menič hlasu

1x Spojovací kábel JACK-JACK 

1x USB kábel

1x Slúchadlá

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKRM1
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

26,40 € (s DPH)

Digitálny bezdrôtový  menič hlasu, ktorý dokáže zmeniť Váš hlas v ôsmych rôznych zneniach podľa Vášho výberu. S týmto zariadením nachytáte kohokoľvek bez toho, aby rozpoznal Váš hlas. Stačí len rozprávať a o ostatné sa postará modulátor. Prístroj má možnosť nastavenia výšky tónu hlasu a rýchlosti odozvy pre ešte dokonalejší efekt robotického hlasu. Zmeňte bežné telefonáty na zábavné nachytávky.

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

104,90 € (s DPH)

Zariadenie nahráva čistý a kvalitný zvuk. Diktafón svojím nenápadným vzhľadom pripomína záložnú nabíjačku pre smartfóny a tablety, tzv. power bank. Zariadenie okrem nahrávania skrytých audio záznamov dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB. Vysoká kapacita batérie zabezpečuje dlhotrvajúcu prevádzku zariadenia až 150 dní v pohotovostnom režime. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa