Digitálny profesionálny mikrodiktafón EMT-A77+

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

444,00 € (s DPH)
Kód:
EMT-A77+
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento model mikrodiktafónu dokonale slúži ako pre profesionálne, tak aj pre osobné účely. Svojím rozmerom a váhou zároveň patrí medzi najmenšie diktafóny na svete. Diktafón má v sebe zabudovanú vysokokapacitnú batériu (105mAh Li-Pol), ktorá dokáže zabezpečiť až 55 hodín nepretržitého nahrávania zvukových záznamov vo vysokej kvalite. Rozhovory a zvuky v priestore v okolí diktafónu sú zrozumiteľné až do 12 metrov, vďaka zabudovanému citlivému mikrofónu. Diktafón je vybavený prémiovou pokročilou technológiou a funkciami s rôznymi pracovnými režimami.


Mikrodiktafón sa dokonale hodí v diskrétnych situáciách. Zariadenie sa často používa v detektívnych zložkách, štátnych orgánoch, polície, atď.)


Obsluha nastavení a použitia diktafónu je veľmi jednoduchá. Zariadenie sa ovláda pomocou jediného spínača a signalizačnej LED diódy. Posunutím spínača do pozície zapnutia (ON) sa automaticky aktivuje predvolený nahrávací režim, ktorý si užívateľ zariadenia ľubovoľne zvolí. Nahrávky z diktafónu sa dajú stiahnuť do PC pomocou USB konektora.

Nastavovanie zariadenia a prehrávanie nahrávok

K nastaveniu režimov a parametrov zariadenia slúži priložený softvér, ktorým je možné nastavovať kvalitu nahrávok, citlivosť detekcie hluku, nahrávací kalendár, režim nahrávania, atď. Dodávaný zvukový program slúži taktiež na prehrávanie nahrávok. Prehrávač je vybavený funkciou preskakovania tichých úsekov, ktorá pomáha urýchľovať analýzu zvukových dát. K zariadeniu je dodávaná aplikácia pomocou ktorej je možné eliminovať šum, pokročilo upravovať nahrávky, zvýšiť hlasitosť nahrávok, alebo konverzovať nahrávky do textovej podoby pomocou algoritmickej funkcie od Google.

Digitalny_profesionalny_mikrodiktafon_EMT-A77+_Popis.jpg

Funkcie a vlastnosti zariadenia

 

Nahrávací režim aktivovaný hlasom (VOX)

Režim poskytuje nahrávanie pri detekcii zvuku v jeho okolí. V dodávanom softvéri je možné nastaviť citlivosť zvukovej hranice pri ktorej zariadenie spustí pri detekcii nahrávanie.

 

Pracovné režimy

Parametre zariadenia je možné prispôsobiť v prostredí dodávaného softvéru.


Medzi nahrávacie režimy patria:


1. Nepretržité nahrávanie

2. Nahrávanie aktivované zvukom (hlasom)

3. Nahrávanie podľa časového plánu (harmonogram)

 

 

Časová pečiatka v nahrávkach

Všetky zhotovené nahrávky sú označené presným dátumom a časom obstarania nahrávky. Každá zvuková nahrávka je označená unikátnym sériovým číslom, pričom všetky pokusy o manipuláciu s nahrávkou sú zaznamenané.

 

Miniatúrny rozmer a nízka hmotnosť

Mikrodiktafón má veľmi malé rozmery a hmotnosť, a to len 29 x 15 x 12mm a 7 gramov. Týmto rozmerom a veľkosťou sa diktafón radí medzi najmenšie diktafóny na svete.

Kvalitný mikrofón s vysokou kvalitou zvukového záznamu

Citlivý mikrofón umožňuje zaznamenávať rozhovor až do vzdialenosti 12 metrov. Všetky zvukové nahrávky sú ukladane vo vysokej kvalite. Vzorkovaciu frekvenciu je možné nastaviť na 8, 11, 16, 22 kHz.

 

Vhodné spôsoby využitia

1. Diktafón sa dokonale hodí na nahrávanie dôležitých myšlienok a nápadov. Pamätajte si, že váš nápad zaznamenaný na diktafón sa dokonale hodí v momente, keď nemáte pri sebe diár alebo zápisník, vďaka tomu človek len tak nezabudne dôležité postrehy a poznámky z podstatných okamihov.

2. Zariadenie má miniatúrne rozmery, čím pôsobí veľmi nenápadne. Diktafón sa môže hodiť na účel zaznamenávania rozhovorov so skorumpovanými úradníkmi, vydieračmi, alebo pre osobnú dokumentáciu rozhovorov s verejnými činiteľmi.

3. Riešenie pri zaznamenávaní vhodných bodov na prednášku, ak ste študent alebo učiteľ. Osloboďte sa od únavného zapisovania na papier!

4. Na zaznamenávanie konferencií a obchodných stretnutí. Uložte konverzáciu pre neskoršie dolaďovanie, identifikujte chyby a opomenutia.

5. Pre profesionálnu prácu: nahrávanie rozhovorov novinárov, tajných rozhovorov,  spisovateľský účel, atď.

 

Technické špecifikácie:

Materiál krytu: Kov
Rozmery diktafónu: 29 x 15 x 12 mm
Hmotnosť zariadenia: 7 gramov
Čas nahrávania (pamäť): 150 hodín
Zabudovaná kapacita pamäte: 4GB
Ovládanie: Pomocou spínača
Prehrávanie nahrávok: Cez počítač
Režim nahrávania zvuku: Mono
Indikácia: Áno, LED
Passband: 100 - 10 000 Hz
S/N pomer: -65 dB
Zdroj záznamu: Vstavaný mikrofón
Citlivosť zabudovaného mikrofónu: do vzdialenosti až 12 metrov
Audio kodek: 10-bit
Kompresné algoritmy: Bez kompresie, u-Law
Vzorové frekvencie: 8, 11, 16, 22 kHz
Ochrana záznamov: Digitálny podpis, heslo
Formát záznamu zvuku: .WAV (Po konverzii)
Napájanie: Vstavaná nabíjateľná batéria Li-Pol (105 mAh)
Trvanie práce z plne nabitého akumulátora: - Nepretržitý záznam zvuku so vzorkovacím kmitočtom 8 kHz, bez kompresie = až 55h
- Záznamový režim (VAS) ak je akustický signál pod prahovou hodnotou = až 70 hodín
- Pohotovostný režim = až 9 mesiacov
Ďalšie funkcie rekordéra: VAS (hlasový aktivačný systém), časovač (jednorazový, denný), funkcia digitálneho podpisu, 2 režimy nahrávania, možnosť používať ako flash disk
Komunikácia s počítačom: Rozhranie USB 2.0, rýchlosť prenosu dát - až 7 MB/s.
Rozsah prevádzkovej teploty: od 0 do + 40 ° C

Obsah balenia:

1x Mikrodiktafón EMT-A77+

1x USB adaptér pre PC komunikáciu a nabíjanie

1x Návod na obsluhuUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
EMT-A77+
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

104,90 € (s DPH)

Zariadenie nahráva dokonale čistý a kvalitný zvuk. Diktafón svojím nenápadným vzhľadom pripomína záložnú nabíjačku pre smartfóny a tablety, tzv. power bank. Zariadenie okrem nahrávania skrytých audio záznamov dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB. Vysoká kapacita batérie zabezpečuje dlhotrvajúcu prevádzku zariadenia až 150 dní v pohotovostnom režime. 

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre vysokokvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8Gb a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa