Duálna palubná kamera DVR do auta s rozlíšením 1296p

Dobre spracovaná duálna kamera do auta s vysokým rozlíšením a uhlom snímania až 170° vpredu a 120° vzadu je dokonalým doplnkom k Vášmu autu. Okrem snímania priebehu celej Vašej jazdy môžete kameru využiť aj pri parkovaní kde Vám kreslí pomocné čiary pre správne parkovanie.

40,00 € (s DPH)
Kód:
AKPDK-1296p
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie pracujúce s dvomi kamerami do auta a je užitočným riešením pre všetkých, ktorý majú v obľube svoje auto. Okrem toho, že sníma prednou kamerou celý priebeh Vašej jazdy, vďaka druhej, zadnej kamere sa dá využiť aj ako parkovací navigátor.

Jej samozrejmosťou je aj tzv. G-senzor - senzor pohybu. Hlavnou výhodou tohto senzoru je, že pri zapnutí tejto funkcie kamera automaticky spustí nahrávanie v prípade, že zachytí akýkoľvek pohyb auta. Určite túto možnosť oceníte napríklad v prípade, že sa Vám niekto bude snažiť auto vykradnúť, alebo doňho nabúra, prípadne inak poškodí. Dokážete si v nastaveniach zariadenia aj zvoliť, či si prajete nahrávať videozáznam spolu so zvukom alebo bez, prípadne len urobiť fotografie.

Kamera disponuje 4" displejom a uhlom snímania až 170 stupňov prednou kamerou a 120 stupňov zadnou parkovacou kamerou. Všetky zhotovené záznamy budú uložené na pamäťovú kartu. V prípade, že si prajete záznamy stiahnuť, stačí pripojiť USB kábel k počítaču, alebo môžete SD kartu zo zariadenia vytiahnuť a prostredníctvom USB čítačky pripojiť k PC či notebooku. Po pripojení USB kábla k počítaču máte na výber tri módy: Dátové úložisko / Web kamera / Nahrávací mód. V zariadení je vstavaná batéria s kapacitou 300 mAh,
Taktiež však môže byť zariadenie neustále pripojené k napájaniu auta USB káblom.
Zapojenie prednej kamery dodávaným káblom priamo do auto zapaľovača.

zapojenie prednej kamery

Zapojenie zadnej kamery z brzdového svetla.

Vlastnosti zariadenia:

- Vysoké rozlíšenie
- Senzor pohybu
- Možnosť nahrávania so zvukom
- Nahrávanie videa z prednej aj zadnej strany vozidla súčasne
- Podpora pamäťovej karty
- Kameru možno využiť aj pri parkovaní
- Veľmi jednoduchá inštalácia a obsluha

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1296P
Možnosť nahrávania so zvukom: Áno
Typ mikrofónu: Vstavaný
Displej: LCD, 4"
Rozlíšenie fotografie: 3MP
Predný pohľad: Áno
Zadný pohľad: Áno
Úložisko: Pamäťová karta
Typ pamäťovej karty: Micro SD, max. 32GB
Typ batérie: Vstavaná
Kapacita batérie: 300 mAh
Napájanie: DC-5V/1A
Formát videa: AVI
Formát fotografie: JPEG

Obsah balenia:

1x Predná kamera s displejom

1x Zadná kamera

1x Držiak kamery

1x Balenie potrebných káblov

1x Balenie drobného a pomocného materiálu potrebného na montáž

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKPDK-1296p
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)
78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

96,00 € (s DPH)

Kvalitná FULL HD kamera malých rozmerov, s moderným dizajnom je určená do interiérov áut. Poskytuje kvalitné záznamy jázd pre prípad neskoršej potreby. Disponuje detekciou pohybu a automaticky spustí nahrávanie pri zachytení pohybu pred objektívom ako aj pri náraze do auta. Držiak kamery disponuje samolepiacou plochou určenou na čelné sklo a vďaka magnetickému držiaku je kamera odnímateľná.

216,00 € (s DPH)

Multifunkčné 4G a Wi-Fi zariadenie do auta s funkciou spätného zrkadla, kamery ktorej obraz môžete sledovať na diaľku v mobile cez aplikáciu pre Android a iOS. Ďalšie funkcie ako navigácia, hands-free hovor, prehrávanie hudby a filmov a mnoho iných. Príjemný dizajn zrkadla s odtieňom modrej farby zároveň dotvára interiér auta a umožňuje využívať všetky potrebné funkcie na jednom mieste.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa