TrackR bravo

TrackR Bravo je malé Bluetooth zariadenie o veľkosti mince, ktoré jednoducho lokalizuje stratenú vec pomocou diaľkového indikátoru, či davového GPS.

24,90 € (s DPH)
Kód:
TrackR bravo
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Stane sa Vám, že z času na čas stratíte svoje kľúče, peňaženku, alebo telefón?

Existuje riešenie v podobe zariadenia vo veľkosti mince, vďaka ktorému viete svoju stratenú vec kedykoľvek lokalizovať pomocou mobilnej aplikácie. Použite mobilnú aplikáciu pre vyhľadanie chýbajúceho predmetu, kdekoľvek v dosahu Bluetooth môžete byť upozornený pípaním. Stratili ste telefón? Stačí, aby ste na zariadení TrackR stlačili tlačidlo a ak je telefón v dosahu Bluetooth začne zvoniť, dokonca aj keď sa nachádza v tichom režime. Zariadenie TrackR bravo je v sieti Crowd, ktorá aktualizuje posledné miesto vašej stratenej veci na mape. Zariadenie TrackR je možné spárovať len s jedným zariadením a registrovať iba na jeden e-mail.

Ako to funguje?

TrackR je Bluetooth zariadenie, ktoré sa pripája k aplikácii bežiacej na Vašom telefóne. Aplikácia môže sledovať vzdialenosť medzi telefónom a zariadením analýzou a úrovňou prijatého signálu. Zariadenie používa nový druh signálu s názvom Bluetooth Low Energy. Nenechajte sa zmiasť názvom. Bluetooth Low Energy nie je to isté ako Bluetooth Classic, zariadenie spotrebúva 50 krát menej energie ako Bluetooth Classic. Spoločnosť TrackR bola jednou z prvých spoločností, ktoré použili Bluetooth Low Energy v roku 2011. Táto úžasná technológia umožňuje zariadeniu TrackR až 1 rok prevádzky.

Crowd GPS

Crowd GPS je alternatívou k tradičným GPS, na rozdiel od klasických GPS, Crowd GPS využíva silu existujúcich mobilných telefónov všade okolo nás, aby pomohol nájsť stratené predmety. Táto technológia funguje tak, že zariadenie TrackR vysiela jedinečnú identifikáciu cez Bluetooth Low Energy, keď sa stratí. Telefóny ostatných užívateľov dokážu detegovať tento bezdrôtový signál v pozadí (bez vedomia užívateľa). Keď je signál detegovaný, telefón zaznamenáva aktuálnu GPS polohu, odošle správu na TrackR server a TrackR server aktualizuje posledné známe umiestnenie danej položky vo svojej databáze. Je to spôsob, vďaka čomu TrackR umožňuje automaticky zaznamenať polohu všetkých položiek bez námahy.Popis zariadenia:

 Priemer a hrúbka : 31 mm / 3,5 mm
 Typ batérie: vymeniteľná CR1620 batéria s odhadovanou vydržou 1 rok (Odporúčame Vám prikúpiť novú batériu, dodávaná od výrobcu môže byť slabšia)
 Typ batérie: CR1620
 Hlasitosť: až 85dB
 Konektivita: Bluetooth 4.0 (Bluetooth Low Energy)
 Rozsah: Bluetooth rozsah max do 30m.


 


Aplikáciu pre Váš telefón si môžete stiahnuť tu!
Podrobnosti o produkte
TrackR bravo
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa