GPS lokalizátor v module pre motorové vozidlá a motocykle – AGP-710

Tento GPS lokátor je určený na presné monitorovanie polohy motorových vozidiel a motocyklov na diaľku cez mobilnú aplikáciu alebo webové rozhranie. GPS modul je zabudovaný vo vodotesnom kryte, ktorý spĺňa normu IP65. Zariadenie okrem monitoringu polohy poskytuje radu bezpečnostných a rôznych užitočných funkcii.

66,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-710
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Toto zariadenie je vhodné na monitorovanie GPS polohy motorových vozidiel (osobných automobilov, dodávok, kamiónov, autobusov, motocyklov) v reálnom čase. Všetky funkcie zariadenia je možné nastavovať a ovládať priamo z prostredia mobilnej aplikácie a webového rozhrania.

Zariadenie má normu krytia IP65, čo znamená, že je zariadenie prachotesné a odolné voči tryskajúcej vode. Po vložení SIM karty od ľubovoľného mobilného operátora s aktivovaným internetom je zariadenie po pár jednoduchých krokoch a pripojení k elektrickému zdroju prakticky ihneď možné používať.

Tento GPS tracker je vhodným bezpečnostným riešením pri zabezpečení motorového vozidla. Vďaka stálemu napájaniu z autobatérie sa vôbec netreba starať o dobíjanie lokátoru. Lokátor je možné využívať aj ako zabezpečenie proti krádeži. Akonáhle príde k pohybu vozidla, majiteľ dostane SMS správu s upozornením, alebo ho na pohyb upozorní aplikácia pre chytré telefóny a tablety. GPS modul má v sebe zabudovanú vlastnú batériu, ktorá slúži ako záložný zdroj v prípade, že je vozidlo, alebo motocykel odpojený od prívodu elektrickej energie. Dokonca je možné zaslaním SMS príkazu na mobilné číslo SIM karty, ktorá je vložená v module aktivovať a deaktivovať štartovanie vozidla. Táto možnosť je dostupná, vďaka relé súčiastke, ktorá pozostáva zo spínača a cievky (elektromagnetu). Pôsobením elektrického prúdu v jednom obvode zapne, alebo preruší elektrický prúd v druhom elektrickom obvode.

Skvelou vlastnosťou zariadenia je nízka spotreba energie, vďaka senzoru pohybu a otrasu. Ak tracker nezaznamená pohyb dlhšie ako 5 minút automaticky prejde do šetriaceho režimu v ktorom má nízku spotrebu. Akonáhle sa zariadenie dá znova do pohybu, lokátor sa opäť prebudí. V prípade, že má batéria nízku kapacitu, automaticky o tom informuje majiteľa formou SMS.

Zariadenie si zaznamenáva históriu prejdenej trasy, ktorú je možné si spätne prezerať priamo v mobilnej aplikácii a webovom rozhraní, vďaka čomu je možné prezerať podľa určenia času a dátumu kadiaľ vozidlo prechádzalo v stave pohybu.

Ďalšou užitočnou funkciou je možnosť GEO ohraničenia, ktorou si majiteľ GPS zariadenia dokáže stanoviť okruh, ktorý by motorovým vozidlom nemal byť prekročený. V prípade, že je tento GPS okruh prekročený je majiteľ automaticky upozornený.

Funkcie zariadenia

- Prachotesnosť a odolnosť voči tryskajúcej vode s krytím IP65

- Online sledovanie pohybu v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu alebo webové rozhranie

- SMS ovládanie a sledovanie polohy

- Zistenie polohy v miestach bez signálu GPS

- Určovanie polohy pomocou GPS/AGPS + GSM modulu

- Zobrazenie histórie pohybu

- Funkcia GEO oplotenia

- Upozornenie na pohyb

- Znehybnenie vozidla

- Otrasový alarm

- Záložná batéria pre prípad pokusu o domontovanie lokátora

- Upozorňovanie pri prekročení rýchlosti (táto funkcia funguje len v prípade nepretržitého monitoringu polohy)
Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 74mm x 25mm x 13mm
Hmotnosť: 30g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Vstupné napätie: 9-75V (Vstup)
Batéria: 3.7V, 370mAh, Li-ion
Vstupné napätie: 9-100V (Vstup)
Napätie: 12V
Životnosť batérie: 30 hodín (cca)
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač
Vodotesnosť: IP65
Upozornenie na vibrácie: Áno
Upozornenie na posun: Áno
Upozornenie na odpojenie batérie: ÁnoObsah balenia:

1x GPS tracker

1x Napájací kábel

1x Relé

1x 3M upevnenie

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AGP-710
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa