GPS lokátory

Výhody nášho zákazníka

Zasielame aj do Českej republiky

Záruka 24 mesiacov na nový tovar

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní

Expresné dodanie tovaru do 24 hodín

Diskrétne doručenie zásielky do rúk

Technická podpora a servis

Ochrana osobných a platobných údajov

Vyšetrenie na detektore lži

TrackR bravo

TrackR bravo

Nové

TrackR Bravo je malé Bluetooth zariadenie o veľkosti mince, ktoré jednoducho lokalizuje stratenú vec pomocou diaľkového indikátoru, či davového GPS.

Viac detailov

24,90 €

Detail produktu:

Stane sa Vám, že z času na čas stratíte svoje kľúče, peňaženku, alebo telefón?

Existuje riešenie v podobe zariadenia vo veľkosti mince, vďaka ktorému viete svoju stratenú vec kedykoľvek lokalizovať pomocou mobilnej aplikácie. Použite mobilnú aplikáciu pre vyhľadanie chýbajúceho predmetu, kdekoľvek v dosahu Bluetooth môžete byť upozornený pípaním. Stratili ste telefón? Stačí, aby ste na zariadení TrackR stlačili tlačidlo a ak je telefón v dosahu Bluetooth začne zvoniť, dokonca aj keď sa nachádza v tichom režime. Zariadenie TrackR bravo je v sieti Crowd, ktorá aktualizuje posledné miesto vašej stratenej veci na mape. Zariadenie TrackR je možné spárovať len s jedným zariadením a registrovať iba na jeden e-mail.

Ako to funguje?

TrackR je Bluetooth zariadenie, ktoré sa pripája k aplikácii bežiacej na Vašom telefóne. Aplikácia môže sledovať vzdialenosť medzi telefónom a zariadením analýzou a úrovňou prijatého signálu. Zariadenie používa nový druh signálu s názvom Bluetooth Low Energy. Nenechajte sa zmiasť názvom. Bluetooth Low Energy nie je to isté ako Bluetooth Classic, zariadenie spotrebúva 50 krát menej energie ako Bluetooth Classic. Spoločnosť TrackR bola jednou z prvých spoločností, ktoré použili Bluetooth Low Energy v roku 2011. Táto úžasná technológia umožňuje zariadeniu TrackR až 1 rok prevádzky.

Crowd GPS

Crowd GPS je alternatívou k tradičným GPS, na rozdiel od klasických GPS, Crowd GPS využíva silu existujúcich mobilných telefónov všade okolo nás, aby pomohol nájsť stratené predmety. Táto technológia funguje tak, že zariadenie TrackR vysiela jedinečnú identifikáciu cez Bluetooth Low Energy, keď sa stratí. Telefóny ostatných užívateľov dokážu detegovať tento bezdrôtový signál v pozadí (bez vedomia užívateľa). Keď je signál detegovaný, telefón zaznamenáva aktuálnu GPS polohu, odošle správu na TrackR server a TrackR server aktualizuje posledné známe umiestnenie danej položky vo svojej databáze. Je to spôsob, vďaka čomu TrackR umožňuje automaticky zaznamenať polohu všetkých položiek bez námahy.Popis zariadenia:

 Priemer a hrúbka : 31 mm / 3,5 mm
 Typ batérie: vymeniteľná CR1620 batéria s odhadovanou vydržou 1 rok (Odporúčame Vám prikúpiť novú batériu, dodávaná od výrobcu môže byť slabšia)
 Typ batérie: CR1620
 Hlasitosť: až 85dB
 Konektivita: Bluetooth 4.0 (Bluetooth Low Energy)
 Rozsah: Bluetooth rozsah max do 30m.


 


Aplikáciu pre Váš telefón si môžete stiahnuť tu!

30 Iný/é výrobok/y v rovnakej kategórii:

Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť

Zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní. V prípade, ak s tovarom nebudete spokojný, vrátime Vám plnú sumu.

Záruka a servis

Záruka a servis

Rýchle a bezproblémové vybavenie vzniknutých reklamácií a servisných oprav.

Kvalita

Kvalita

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a overujeme, pričom nezabúdame na cenovú dostupnosť.

Doprava a doručenie

Doprava

Pri nákupe nad 150€ je u nás doprava zdarma. Ponúkaný tovar, ktorý máme na sklade odosielame do 24 hodín.

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Nájdete nás aj v kamennej predajni na ulici Galvaniho 8 v Bratislave.

Komunikujeme

Komunikácia

Komunikujeme telefonicky, e-mailom, osobne a cez chat.