Univerzálny mini GPS/GSM vodotesný tracker s SOS - AGP-109-3G

Vodotesný vreckový GPS lokátor s univerzálnym využitím presného monitorovania polohy a pohybu s podporou mobilných aplikácii, SMS príkazov a internetu.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-109-3G
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

GPS lokátor s vysokou citlivosťou snímania polohy pracuje prostredníctvom spojenia mobilnej siete GSM a 3G od ľubovoľného operátora. Tracker je možné ihneď začať používať po registrácii účtu a vložení SIM karty. Všetky zaznamenané údaje sa ukladajú pod registrovaný „serverový“ účet cez ktorý je možné zariadenie nielen sledovať na diaľku, ale aj nastavovať a obsluhovať všetky jeho funkcie.

Všetky funkcie GPS trackera je možné obsluhovať priamo cez mobilnú aplikáciu, alebo cez ľubovoľný internetový prehliadač. Mobilnú aplikáciu je možné používať na smartfónoch a tabletoch s podporou mobilných operačných systémov iOS a Android.

Aktuálnu polohu GPS trackera je možné sledovať aj prostredníctvom SMS správ. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda. Nastavenie a obsluhu zariadenia zvládne aj menej technicky zdatný používateľ. Zariadenie, vďaka zabudovanej vysokokapacitnej batérii vydrží pracovať v pohotovostnom režime približne 240 hodín. Zariadenie je ukryté vo vodotesnom puzdre a spĺňa normu vodotesnosti IPX6.
Vlastnosti zariadenia a funkcie:


- Sledovanie presnej polohy v reálnom čase zo smartfónu, alebo tabletu.

- Upozorňovanie o nízkej kapacite batérie prostredníctvom SMS správy, alebo priamo cez mobilnú aplikáciu, vďaka čomu je používateľ včas informovaný.

- Ak zariadenie nezaznamená pohyb dlhšie ako 5 minút, automaticky prejde do šetriaceho režimu v ktorom má spotrebu iba 2mA. Po zaznamenaní pohybu sa vďaka otrasovému senzoru GPS vráti do aktívneho režimu.

- Zariadenie umožňuje nastaviť povolené, alebo naopak zakázané miesta prístupu, kde GPS zariadenie môže, alebo by sa nemalo nachádzať, tzv. GEO fence.

- Zariadenie obsahuje SOS tlačidlo pre prípad upozornenia (hovorom, SMS) majiteľa o stave núdze. Táto funkcia sa často používa u detí, dôchodcov, chránených osôb, pri prevoze cenností a drahého tovaru, atď.

- Funkcia histórie trasy umožňuje priehľadne kedykoľvek prezerať detaily prejdených miest a ciest podľa presného vymedzenia dátumu a času.Špecifikácia produktu:


Rozmery zariadenia: 50mm x 50mm x 15mm
Hmotnosť: 55g
Podpora siete: WCDMA/GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz, WCDMA (3G): 850/900/1900
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 10 metrov
Batéria: 3.7V, 1000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 240 hodín
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:


1 x GPS tracker

1 x Skrutkovač

1 x USB kábel s adaptérom

1 x Užívateľská príručka

Podrobnosti o produkte
AGP-109-3G
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

65,00 € (s DPH)

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa