Univerzálny mini GPS/GSM vodotesný tracker s SOS - AGP-109-3G

Vodotesný vreckový GPS lokátor s univerzálnym využitím presného monitorovania polohy a pohybu s podporou mobilných aplikácii, SMS príkazov a internetu.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-109-3G
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

GPS lokátor s vysokou citlivosťou snímania polohy pracuje prostredníctvom spojenia mobilnej siete GSM a 3G od ľubovoľného operátora. Tracker je možné ihneď začať používať po registrácii účtu a vložení SIM karty. Všetky zaznamenané údaje sa ukladajú pod registrovaný „serverový“ účet cez ktorý je možné zariadenie nielen sledovať na diaľku, ale aj nastavovať a obsluhovať všetky jeho funkcie.

Všetky funkcie GPS trackera je možné obsluhovať priamo cez mobilnú aplikáciu, alebo cez ľubovoľný internetový prehliadač. Mobilnú aplikáciu je možné používať na smartfónoch a tabletoch s podporou mobilných operačných systémov iOS a Android.

Aktuálnu polohu GPS trackera je možné sledovať aj prostredníctvom SMS správ. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda. Nastavenie a obsluhu zariadenia zvládne aj menej technicky zdatný používateľ. Zariadenie, vďaka zabudovanej vysokokapacitnej batérii vydrží pracovať v pohotovostnom režime približne 240 hodín. Zariadenie je ukryté vo vodotesnom puzdre a spĺňa normu vodotesnosti IPX6.
Vlastnosti zariadenia a funkcie:


- Sledovanie presnej polohy v reálnom čase zo smartfónu, alebo tabletu.

- Upozorňovanie o nízkej kapacite batérie prostredníctvom SMS správy, alebo priamo cez mobilnú aplikáciu, vďaka čomu je používateľ včas informovaný.

- Ak zariadenie nezaznamená pohyb dlhšie ako 5 minút, automaticky prejde do šetriaceho režimu v ktorom má spotrebu iba 2mA. Po zaznamenaní pohybu sa vďaka otrasovému senzoru GPS vráti do aktívneho režimu.

- Zariadenie umožňuje nastaviť povolené, alebo naopak zakázané miesta prístupu, kde GPS zariadenie môže, alebo by sa nemalo nachádzať, tzv. GEO fence.

- Zariadenie obsahuje SOS tlačidlo pre prípad upozornenia (hovorom, SMS) majiteľa o stave núdze. Táto funkcia sa často používa u detí, dôchodcov, chránených osôb, pri prevoze cenností a drahého tovaru, atď.

- Funkcia histórie trasy umožňuje priehľadne kedykoľvek prezerať detaily prejdených miest a ciest podľa presného vymedzenia dátumu a času.Špecifikácia produktu:


Rozmery zariadenia: 50mm x 50mm x 15mm
Hmotnosť: 55g
Podpora siete: WCDMA/GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz, WCDMA (3G): 850/900/1900
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 10 metrov
Batéria: 3.7V, 1000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 240 hodín
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:


1 x GPS tracker

1 x Skrutkovač

1 x USB kábel s adaptérom

1 x Užívateľská príručka

Podrobnosti o produkte
AGP-109-3G
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa