GPS/GSM lokátor s dlhou výdržou batérie pre rôzne využitie - AGP-208

GPS prenosné zariadenie s podporou mobilných aplikácii pre systém iOS a Android. Ovládanie buď cez SMS, alebo cez internet. Prístroj disponuje vysokou citlivosťou, presným polohovaním a najmä dlhou výdržou batérie. V cene je zahrnutá doživotná licencia, mapy a aplikácia.

90,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-208
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

GPS lokalizátor poskytuje šikovne a kvalitné riešenia vhodné pre osobné použitie, alebo pre vzdialené lokalizovanie motorového vozidla, osoby, kočíka, stroja. Zariadenie má vysokú citlivosť a výdrž batérie až 60 dní. Výdrž batérie je priamo závislá od nastavenia intervalu odosielania polohy. Čím je interval častejší tím sa batéria rýchlejšie vybíja. Samozrejmosťou je že prístroj keď zistí že nieje v pohybe prepne svoj výkon na minimum a prejde do šetriaceho módu. Všetky funkcie je možné ovládať priamo cez mobilnú aplikáciu, webové rozhranie (internetový prehliadač), alebo SMS príkazmi. Zariadenie má podporu mobilných aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS, Android. Jednou z užitočných funkcii je zavolanie na SIM kartu
Aby mohlo zariadenie plnohodnotne vykonávať svoju prácu stačí do neho vložiť aktivovanú SIM kartu s vypnutou funkciou "ochrana PIN kódom" od ľubovoľného operátora. Inštalácia, nastavenia a obsluha GPS trackera je technicky nenáročná.

Vlastnosti a funkcie

- Výdrž zariadenia až 60 dní

- Citlivý a presný GPS prijímač

- Možnosť sledovať zariadenie cez mobilnú aplikáciu pre tablety a smartfóny s operačným systémom iOS/Android, webové rozhranie, alebo prostredníctvom SMS správ.

- V prípade nízkej kapacity batérie zariadenie automaticky zasiela informáciu o nutnosti dobitia akumulátora.

- Zariadenie je možné po vytočení čísla SIM karty na diaľku odpočúvať.

- Integrovaná funkcia vibračného a pohybového alarmu, ktorá upozorňuje na pohyb zariadenia.

- Funkcia GEO oplotenia (GEO fence - 3 ploty rôznych veľkostí) pre vyhradenie miesta povoleného pohybu. Po prekročení plotu zariadenie automaticky informuje majiteľa.


Vďaka množstvu užitočných funkcii sa stáva zariadenie spoľahlivým partnerom pri rôznych situáciách, či už v pracovnom živote, alebo súkromnom. Vďaka malým rozmerom zariadenia je možné umiestnenie, či už do auta, alebo napríklad do školského batohu pre dieťa. Tracker je vybavený navyše SOS tlačidlom, ktoré môže osoba v núdzovom prípade stlačiť a majiteľ zariadenia bude okamžite informovaný.

Špecifikácia produktu:


Rozmery zariadenia: 105mm x 60mm x 20mm
Hmotnosť: 144g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 5000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 60 dní
Podpora aplikácii: iOS, Android, webové rozhranie
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:


1 x GPS lokátor

1 x USB kábel

1 x Užívateľská príručka

Podrobnosti o produkte
AGP-208
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
108,00 € (s DPH)

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa