Osobný GPS/GSM tracker pre monitoring deti a dôchodcov - AGP-910

Osobný GPS tracker vhodný pre bezpečnosť a kontrolu detí a dôchodcov s SOS funkciou. Zariadenie sa jednoducho používa s mobilnou aplikáciou a internetovým prehliadačom.

139,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-910
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Tento praktický GPS lokátor umožňuje okamžite zistiť presnú polohu osoby. V prípade, že sa osoba nachádza v budove, alebo je v inom krytom mieste, tento GPS tracker dokáže načítať približnú pozíciu na základe výskytu vysielacej BTS stanice. Zariadenie umožňuje tiež online monitoring na internetovej mape, vďaka čomu užívateľ získava prehľad o aktuálnom výskyte a zázname trasy pohybu osoby. Táto možnosť je dostupná cez mobilnú aplikáciu pre iOS, Android a prístupom cez ľubovoľný internetový prehliadač.

Zariadenie navyše poskytuje vzdialený zvukový odposluch z okolia trackera, stačí len vytočiť telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení, zatelefonovať a hovor sa automaticky prijme, čím je možné okamžite počúvať zvuky z okolia zariadenia. V prípade potreby si monitorovaná osoba dokáže privolať pomoc stlačením nenápadného SOS tlačidla. Toto zariadenie je vhodné pre detí, starších ľudí, VIP osoby, chorých ľudí, atď.

Samozrejmosťou zariadenia je možnosť prezrieť si záznam prejdenej trasy podľa vybraného dátumu. Jednou z ďalších užitočných funkcií je vymedzenie okruhu, čo je možné využiť pre hlásenie opustenia bezpečnej zóny, alebo naopak vstupu do nebezpečnej zóny (takzvaná funkcia GEO fence).

GPS lokátor disponuje technológiou pre úsporu výdrže batérie, automaticky užívateľovi zasiela hlásenie, v prípade, ak má nízku kapacitu batérie.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.


Vlastnosti

- LBS funkcia pre použitie v podzemných garážach, tuneloch a budovách.

- Zabudovaný skrytý mikrófon (možnosť počúvať okolité zvuky).

- Bezpečnostné SOS tlačidlo pre stlačenie v prípade núdze.

- Lokalizácia cez smartfón, tablet a počítač pomocou mobilných aplikácii pre iOS a Android. Prístup cez PC je možný prostredníctvom internetového prehliadača.

- Zisťovanie presnej polohy zariadenia SMS príkazom (Prichádzajúca správa s presným umiestnením a odkazom na Google maps).

- Funkcia hlásenia opustenia vymedzenej zóny, tzv. GEO fence.

- Online monitoring zobrazuje pohyb v reálnom čase a je taktiež možné zobraziť prejdenú trasu z histórie.

- V prípade nízkej kapacity batérie odosiela informáciu majiteľovi o nutnosti dobitia batérie.Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 35mm x 35mm x 15mm
Hmotnosť: 28g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 500mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 140 hodín
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač

Obsah balenia:

1 x GPS lokátor

1 x Skrutkovač

1 x USB kábel

Podrobnosti o produkte
AGP-910
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

65,00 € (s DPH)

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa