Nabíjačka USB s GSM odposluchom s presnou polohou

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

96,00 € (s DPH)
Kód:
AK27-ct
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

 Popis produktu:

Táto nenápadná ploštica ukrytá v štandardnej USB nabíjačke určenej pre nabíjanie mobilných telefónov (smartfónov) alebo tabletov, ponúka neobmedzené možnosti monitorovania zvuku v priestoroch v ktorých je nainštalovaná. Stačí ak užívateľ vloží do zariadenia aktívnu SIM kartu od operátora a zapojí do elektrickej siete spáruje s aplikáciou a môže ihneď používať. Zariadenie má v sebe navyše šikovne zabudovanú batériu. Zabudovaná batéria priamo v nabíjačke poskytuje zariadeniu energiu, pričom je možné zariadenie používať. Toto zariadenie patrí medzi špičku dokonale kamuflovaných GSM odposluchov. Vďaka užitočnej funkcii audio monitoringu okolia cez GSM sieť a citlivému mikrofónu je možné počúvať, čo sa v priestoroch odohráva kedykoľvek a kdekoľvek bez obmedzenia.
Kedykoľvek na zariadenie užívateľ zatelefonuje, hovor sa do 3 sekúnd automaticky zdvihne a užívateľ môže monitorovať zvuk z okolia zariadenia.
Zariadenie spolupracuje s aplikáciou v ktorej si všetky funkcie pohodlne nastavíte aj keď zariadenie je práve vytiahnuté so zásuvky. Po vytiahnutí ak sa batéria stihla nabiť do plna vydrží pracovať približne hodinu. Každým volaním na zariadenie sa čas výdrže batérie skracuje.

Môžete sledovať aj aktuálnu polohu zariadenia a v histórii si môžete načítať už uložené trasy presne podľa dní a hodín maximálne 3 dni dozadu. Dá sa zobraziť graficky, alebo textový rozpis pohybu zariadenia.

AK27-ct

Vlastnosti zariadenia:

- Bežná USB nabíjačka do elektrickej zásuvky s možnosťou nabíjania smartfónov, tabletov, hodiniek a iných zariadení.
- Dokonale ukrytý zvukový GSM odposluch v tele plnohodnotnej USB nabíjačky.
- Do zariadenia je možné vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora.
- V zariadení je zabudovaný citlivý kremíkový mikrofón, ktorý dokáže jasne zvýrazniť zvuky z pozadia.
- Špionážny USB adaptér má v sebe navyše zabudovanú vlastnú batériu, čím je možné ho používať určitú dobu aj mimo elektrickej zásuvky.
- Zabudovaná batéria v zariadení vydrží približne 1 deň v pohotovostnom režime. Výdrž je priamo závislá od nastavenia a používania.
- Zariadenie sa jednoducho inštaluje a ovláda cez aplikáciu.

AK27-ct

Technické špecifikácie:

Pripojenie: GSM/GPRS
GSM Pásmo: 850/900/1800/1900Mhz
Dosah mikrofónu: 4 - 5 m od prístroja
Nabíjačka (vstup): Vstup AC100-240V 50/60Hz
Nabíjačka (výstup). Výstup DC 5V 2.1A
Batéria: Nabíjateľná 3.7V 500mAh Li-ion
Skladovacia teplota: -40 °C do +85 °C
Pracovná teplota: -20 °C do +55 °C
Vlhkosť: 5% - 95% (bez kondenzácie)
Rozmer: 42mm x 77mm x 26mm
Hmotnosť: 49g

Obsah balenia:

1x USB nabíjačka so skrytým GSM odposluchom

1x krytka na zalepenie

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK27-ct
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa