GSM ploštica N9+ na odposluch priestorov

Tento model GSM odposluch N9+ má v sebe ukryté dva mikrofóny, ktoré dokážu zachytiť čistý zvuk pri automatickej detekcii hlasu. Vďaka svojim malým rozmerom, ktoré sú menšie ako zápalková krabička je zariadenie vhodné pre odposluch akýchkoľvek priestorov.

39,00 € (s DPH)
Kód:
N9+
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ploštica patrí medzi najlepšiu voľbu v pomere cena a výkon. Vďaka svojím užitočným funkciám a kvalitnému duálnemu a najmä citlivému mikrofónu s jednoduchým ovládaním dosahuje ploštica zrozumiteľne monitorovanie priestorov. Odposluch umožňuje monitorovať priestory prakticky z akéhokoľvek miesta na svete. Dosah signálu GSM modulu ukrytého v zariadení nie je ničím obmedzený, vďaka čomu je možné zariadenie obsluhovať z akéhokoľvek telefónu.

Odposluch navyše disponuje funkciou bežnej GSM ploštice, čo znamená, že je možné kedykoľvek na zariadenie zatelefonovať, pričom Vám zariadenie hovor automaticky zdvihne a vy môžete počúvať, čo sa v tom momente v okolí zariadenia odohráva. Okrem už spomenutej funkcie je možné v zariadení aktivovať funkciu Auto-Call, ktorá zaistí, že Vám v momente, keď zariadenie zachytí zvuk z okolia zatelefonuje automaticky na Váš mobilný telefón. Zariadenie je schopné zaznamenávať zvuk z okolia v oblasti 5 až 7 metrov.

Do zariadenia stačí vložiť SIM kartu od mobilného operátora s podporou 2G siete, a zariadenie je aktivované. Vďaka miniatúrnym rozmerom je možné zariadenie jednoducho maskovať v akýchkoľvek bežných predmetoch.

Funkcia detekcie zvuku sa aktivuje a deaktivuje na diaľku priamo cez Váš mobilný telefón, alebo cez aplikáciu, stačí na číslo SIM karty, ktorá je vložená v odposluchu zaslať SMS príkaz. Podmienkou správneho fungovania odposluchu je GSM signál v okolí. Zariadenie je možné ovládať a nastavovať aj prostredníctvom aplikácie.

Zariadenie má v sebe zabudovanú batériu, ktorá vydrží v režime pohotovosti pri využití hlasovej detekcie 2 až 3 dni a až 5 dní pri vypnutej hlasovej detekcii. Zariadenie je tiež možné mať pripojené cez dodávaný nabíjací kábel priamo do elektrickej siete, čím zabezpečíte nepretržitú prevádzku zariadenia bez obmedzení.

Vlastnosti zariadenia:

- Zariadenie má miniatúrne rozmery a je menšie ako krabička od zápaliek
- Špičkovo čistý zvuk
- Funkcia automatickej detekcie hlasu (s ovládaním cez SMS na diaľku)
- Ovládanie cez aplikáciu
- Dosah 5 až 7 metrov v závislosti od prostredia
- Výdrž v pohotovostnom režime 2 až 3 dni pri zapnutej aktivácii hlasom
- Výdrž v pohotovostnom režime až 5 dní pri vypnutej hlasovej aktivácii
- Možné mať napojené nepretržite do elektrickej zásuvky bez časového obmedzenia
- Jednoduché ovládanie a nastavovanie

Technické špecifikácie:

Počet mikrofónov: 2
Maximálna vzdialenosť od mikrofónu: 5 až 7 metrov
Možnosť nepretržitej prevádzky: Áno (cez pripojenie do el. siete)
Aktivácia hlasom: Áno
Výdrž v pohotovostnom režime: 3-5 dní
Výdrž pri nepretržitom odpočúvaní: 150 minút
Podpora operátorov: Všetci
Rozmery: 4x3x1 cm
Hmotnosť: 24 gramov

Obsah balenia:

1x GSM odposluch N9

1x Napájací USB kábel

1x Užívateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
N9+

Tabuľka vlastností

Materiál púzdra
plast
Model
N9
Rozmery (DxŠxH)
40 x 30 x 13 mm
Váha
25g
Výdrž batérie / šetriaci mód
4-5 dní / 150 min
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktoré umožňuje skryto monitorovať rôzne priestory z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na micro SD kartu.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie vo vysokej kvalite zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy prístroja a oznámenie pri pohybe. Zariadenie ML-GF09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie ktorá je v cene a pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

90,00 € (s DPH)

Toto vysokokvalitné GSM zariadenie umožňuje monitoring vo veľmi vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa