GSM špionážny odposluch 009 so zabudovanou mini kamerou a ovládaním cez telefón

Nenápadný multifunkčný GSM odposluch so zabudovanou mini špionážnou kamerou a diktafónom s možnosťou ukladania dát na vloženú micro SD kartu až do 32GB. 

59,00 € (s DPH)
Kód:
009
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie má v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý je navyše vybavený funkciou detekcie hlasu. Vďaka detekcii hlasu sa dá zariadenie nastaviť tak, že Vám doslova zatelefonuje vo chvíli, keď zaznamená z okolia zvuk. Kedykoľvek, kdekoľvek a odkiaľkoľvek viete cez Váš telefón počúvať čo sa v blízkosti zariadenia odohráva. K aktivovaniu odposluchu stačí zavolať z Vášho telefónu na číslo SIM karty, ktorú ste vložili do odpočúvacieho zariadenia. Odposluch má skvelé schopnosti zachytávať zvuky z okolia a to do vzdialenosti niekoľkých metrov.
V zariadení je možné nastaviť nahrávanie zvuku alebo videa na vloženú microSD kartu.

Okrem funkcie audio odpočúvania, zariadenie dokáže nahrávať video, alebo fotografovať na základe zaslaného SMS príkazu. Všetky funkcie sa dajú ľahko ovládať skratkami príkazov v tvare SMS správy. Zariadenie má vstavaný akumulátor, ktorý zabezpečuje prevádzkovú dobu približne 15 dní v pohotovostnom režime. V prípade potreby je možné zariadenie napájať pomocou pribaleného USB kábla vďaka čomu zabezpečíte nepretržitý chod zariadenia. Napriek svojim malým rozmerom zariadenie ponúka široké možnosti odposluchu a video dohľadu, jednoduchú obsluhu a dlhú prevádzkovú dobu.

Tento multifunkčný GSM odposluch so zabudovanou kamerou a diktafónom je veľmi účinný pri skrytom monitorovaní priestorov a pri získavaní dôležitých dôkazov. Funkcie boli navrhnuté tak, aby zabezpečovali nenápadnú prevádzku odposluchu, ktorá nevzbudí podozrenie.

GSM_Spionazny_odposluch_so_zabudovanou_mini_kamerou_a_ovladanim_cez_telefon_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť odpočúvania cez GSM v reálnom čase s globálnym dosahom.
- Detekcia hlasu s možnosťou upozornenia pomocou SMS, či zavolaním na Váš telefón.
- Nahrávanie zvuku.
- Nahrávanie videa.
- Zhotovovanie fotografii s možnosťou odosielania ako MMS, alebo ukladania na micro SD kartu.
- SOS tlačidlo v prípade stlačenia ihneď vytočí predvolené číslo.
- Možnosť zistenia stavu batérie na diaľku.
- Podpora microSD/SDHC karty až 32GB.
- V prípade potreby je možné mať zariadenie pripojené pomocou USB kábla k zdroju energie a zabezpečiť tak nepretržitú prevádzku.
- Zabudovaná batéria s vydržou až 15 hodín (V pohotovostnom režime).
- Jednoduchá obsluha zariadenia.
- Ovládanie pomocou SMS príkazov.
- Malé rozmery zariadenia s kvalitným spracovaním.

Technické špecifikácie:

Pásmo GSM: 850/900/1800/1900 MHz
SIM karta: Od operátora podporujúceho 2G sieť, nemôže byť zabezpečená PIN kódom
CMOS snímač: 60°
Objektív: 0,6 mm
Minimálne osvetlenie: 1,5 lux
Rozlíšenie videa: VGA (320x240)
Počet snímkov za sekundu: 5 fps
Formát videa AVI
Rozlíšenie fotografii: 640x480
Formát fotografii: JPG
Integrovaná pamäť: Nie
Externá pamäť: microSD/SDHC až 32GB
Spotreba pamäte: 1h cca 600MB
Napájanie: Li-Ion 400mAh akumulátor
Doba prevádzky: - Aktívny režim (odposluch): 2-3 hodiny
- Pohotovostný režim cca 6-8 dní
- Pripojením k napájaniu = neobmedzené
PC rozhranie: USB 2.0
Podpora operačných systémov: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10
Rozmer: 55x45x14 mm
Hmotnosť: 23g

Obsah balenia:

1x GSM modul

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
009
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

97,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

97,00 € (s DPH)

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktorá má zabudovaný kvalitný mikrofón vďaka čomu získate očakávanú kvalitu zvuku. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zavolá na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na vloženú micro SD kartu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa