GSM špionážny odposluch 009 so zabudovanou mini kamerou a ovládaním cez telefón

Nenápadný multifunkčný GSM odposluch so zabudovanou mini špionážnou kamerou a diktafónom s možnosťou ukladania dát na vloženú micro SD kartu až do 32GB. 

59,00 € (s DPH)
Kód:
009
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie má v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý je navyše vybavený funkciou detekcie hlasu. Vďaka detekcii hlasu sa dá zariadenie nastaviť tak, že Vám doslova zatelefonuje vo chvíli, keď zaznamená z okolia zvuk. Kedykoľvek, kdekoľvek a odkiaľkoľvek viete cez Váš telefón počúvať čo sa v blízkosti zariadenia odohráva. K aktivovaniu odposluchu stačí zavolať z Vášho telefónu na číslo SIM karty, ktorú ste vložili do odpočúvacieho zariadenia. Odposluch má skvelé schopnosti zachytávať zvuky z okolia a to do vzdialenosti niekoľkých metrov.
V zariadení je možné nastaviť nahrávanie zvuku alebo videa na vloženú microSD kartu.

Okrem funkcie audio odpočúvania, zariadenie dokáže nahrávať video, alebo fotografovať na základe zaslaného SMS príkazu. Všetky funkcie sa dajú ľahko ovládať skratkami príkazov v tvare SMS správy. Zariadenie má vstavaný akumulátor, ktorý zabezpečuje prevádzkovú dobu približne 15 dní v pohotovostnom režime. V prípade potreby je možné zariadenie napájať pomocou pribaleného USB kábla vďaka čomu zabezpečíte nepretržitý chod zariadenia. Napriek svojim malým rozmerom zariadenie ponúka široké možnosti odposluchu a video dohľadu, jednoduchú obsluhu a dlhú prevádzkovú dobu.

Tento multifunkčný GSM odposluch so zabudovanou kamerou a diktafónom je veľmi účinný pri skrytom monitorovaní priestorov a pri získavaní dôležitých dôkazov. Funkcie boli navrhnuté tak, aby zabezpečovali nenápadnú prevádzku odposluchu, ktorá nevzbudí podozrenie.

GSM_Spionazny_odposluch_so_zabudovanou_mini_kamerou_a_ovladanim_cez_telefon_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť odpočúvania cez GSM v reálnom čase s globálnym dosahom.
- Detekcia hlasu s možnosťou upozornenia pomocou SMS, či zavolaním na Váš telefón.
- Nahrávanie zvuku.
- Nahrávanie videa.
- Zhotovovanie fotografii s možnosťou odosielania ako MMS, alebo ukladania na micro SD kartu.
- SOS tlačidlo v prípade stlačenia ihneď vytočí predvolené číslo.
- Možnosť zistenia stavu batérie na diaľku.
- Podpora microSD/SDHC karty až 32GB.
- V prípade potreby je možné mať zariadenie pripojené pomocou USB kábla k zdroju energie a zabezpečiť tak nepretržitú prevádzku.
- Zabudovaná batéria s vydržou až 15 hodín (V pohotovostnom režime).
- Jednoduchá obsluha zariadenia.
- Ovládanie pomocou SMS príkazov.
- Malé rozmery zariadenia s kvalitným spracovaním.

Technické špecifikácie:

Pásmo GSM: 850/900/1800/1900 MHz
SIM karta: Od operátora podporujúceho 2G sieť, nemôže byť zabezpečená PIN kódom
CMOS snímač: 60°
Objektív: 0,6 mm
Minimálne osvetlenie: 1,5 lux
Rozlíšenie videa: VGA (320x240)
Počet snímkov za sekundu: 5 fps
Formát videa AVI
Rozlíšenie fotografii: 640x480
Formát fotografii: JPG
Integrovaná pamäť: Nie
Externá pamäť: microSD/SDHC až 32GB
Spotreba pamäte: 1h cca 600MB
Napájanie: Li-Ion 400mAh akumulátor
Doba prevádzky: - Aktívny režim (odposluch): 2-3 hodiny
- Pohotovostný režim cca 6-8 dní
- Pripojením k napájaniu = neobmedzené
PC rozhranie: USB 2.0
Podpora operačných systémov: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10
Rozmer: 55x45x14 mm
Hmotnosť: 23g

Obsah balenia:

1x GSM modul

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
009
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

97,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

WiFi odposluch s dlhou výdržou batérie AKA-R01 WiFi odposluch s dlhou výdržou batérie AKA-R01
Časovo obmedzená ponuka
108,00 € (s DPH) 128,00 €

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktorá má zabudovaný kvalitný mikrofón vďaka čomu získate očakávanú kvalitu zvuku. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zavolá na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na vloženú micro SD kartu.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa