GSM odposluch A8 Miniatúrna špionážna ploštica

Mini bezdrôtová GSM ploštica, ktorá disponuje funkciou aktivácie hlasom, zašle Vám SMS na Váš mobilný telefón, ak v priestore v ktorom je zariadenie nainštalované zaznamená hlas, následne môžete na zariadenie zatelefonovať a počúvať tak čo sa v blízkosti zariadenia deje.

69,00 € (s DPH)
Kód:
A8
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento nenápadný mini špionážny odposluch funguje na základe GSM mobilnej siete, vďaka čomu je možné vykonávať odposluch priestorov z akéhokoľvek ľubovoľného miesta. Zariadenie sa dokonale hodí pre kontrolu detí, starších ľudí, či pri sledovaní automobilov a rôznych iných predmetov.

Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou SMS príkazov. Stačí ak zatelefonujete na telefónne číslo SIM karty, ktorú ste pred tým vložili do zariadenia a zariadenie automaticky prijme Váš telefonát. Môžete tak nerušene monitorovať zvuky v oblasti GSM odposluchu. Vďaka dvom zabudovaným citlivým mikrofónom môžete efektívne odpočúvať stredne veľké miestnosti do 4 metrov bez toho, aby ste na výskyt zariadenia upozornili. Vďaka malým rozmerom je toto zariadenie vhodným riešením pre rôzne typy použitia pri monitorovaní kancelárie, áut a rôznych iných priestorov.

GSM ploštica je napájaná cez zabudovanú Li-Ion batériu, ktorá umožňuje v závislosti od signálu a zvukovej intenzity aktívne odpočúvanie až 3 hodiny bez nabíjania. V pohotovostnom režime zariadenie vydrží až 6 dní. Ak máte aktívny režim detekcie hlasu, zariadenie Vám automaticky zatelefonuje ak zachytí v blízkosti zvuk. Po pripojení zariadenia prostredníctvom dodávaného USB kábla k zdroju energie môže zariadenie pracovať bez obmedzenia, čím môžete monitorovať priestor nepretržite. V zariadení sa dá nastaviť, aby Vám zasielalo SMS správu pri detekovaní zvuku.

Ploštica má navyše info funkciu o svojej približnej geografickej polohe na základe informácii z BTS stanice mobilného telefónu (Pri tejto funkcii záleží na hustote BTS staníc v blízkosti zariadenia).

Ďalšou zaujímavou funkciou zariadenia je SOS tlačidlo, ktoré po stlačení vytočí telefónne číslo, ktoré ste pred tým v zariadení uložili a autorizovali. SOS plní dôležitú funkciu pri stave ohrozenia.

GSM_odposluch_Miniaturna_spionazna_plostica_A8_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť odpočúvať zariadenie odkiaľkoľvek a kedykoľvek v reálnom čase s globálny dosahom prostredníctvom siete GSM
- Funkcia detekcie hlasu, zariadenie odošle SMS správu s poplachom, vďaka tomu môžete ihneď zatelefonovať na autorizované číslo a       počúvať, čo sa v tom okamžiku v oblasti odposluchu deje
- Jednoduché ovládanie pomocou SMS príkazov
- Zabudované dva citlivé mikrofóny
- Dlhá pracovná doba zariadenia, nepretržité nahrávanie výdrž až 3 hodiny, v pohotovostnom režime až 6 dní bez nabíjania
- Zariadenie je možné používať nepretržite pripojením k externému zdroju energie
- Informácie o geografickej polohe zariadenia na základe BTS stanice
- SOS funkcia v stave ohrozenia po stlačení zatelefonuje na autorizované telefónne číslo

Technické špecifikácie:

GSM Pásmo: 850/900/1800/1900MHz
SIM uzavretie: Nemá, nutné používať SIM kartu bez PIN kódu
Napájanie: - Zabudovaná Li-Ion batéria (380mAh), 3,7V
-Voliteľný adapter USB DC 5V (500mA)
Pracovná doba zariadenia: - Pri aktívnom odpočúvaní: 2 až 3 hodiny
- V pohotovostnom režime: 5 až 6 dní
- Pripojením k elektrickému zdroju: Nepretržite
Rozmer: 43,2 x 32 x 13,6 mm
Hmotnosť: 30g

Obsah balenia:

1x GSM odpočúvacie zariadenie

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
A8
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
90,00 € (s DPH)

Toto vysokokvalitné GSM zariadenie umožňuje monitoring vo veľmi vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktoré umožňuje skryto monitorovať rôzne priestory z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na micro SD kartu.

100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie vo vysokej kvalite, pričom môže zvuk aj zaznamenať na vloženú SD kartu. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy prístroja a oznámenie pri pohybe. Zariadenie ML-GF09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie ktorá je v cene a pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa