GSM špionážny odposluch A9 s PIR čidlom na detekciu pohybu

Malá, nenápadná ploštica so zabudovaným GSM modulom, ktorá slúži nielen ako zariadenie na odpočúvanie, ale aj ako skrytý nenápadný alarm na stráženie rôznych priestorov. Pri zaznamenaní pohybu Vám zariadenie zatelefonuje a vy môžete odpočúvať zvuky v okolí zariadenia.

36,90 € (s DPH)
Kód:
A9
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ak toto zariadenie zaznamená pohyb pomocou PIR čidla, alebo zvuk vo svojej blízkosti, ploštica sama vytočí telefónne číslo, ktoré užívateľ autorizoval pri nastavovaní zariadenia. Po vytočení preddefinovaného telefónneho čísla, užívateľ môže bez problémov počúvať debatu v reálnom čase, ktorá sa odohráva v blízkosti zariadenia. Na GSM plošticu je možné sa kedykoľvek dovolať a počúvať okolitý rozhovor a zvuk.

Batéria zabudovaná v zariadení vydrží bez pripojenia k elektrickému zdroju približne jeden týždeň v pohotovostnom režime. Samozrejmosťou pri tomto zariadení je skutočnosť, že záleží na množstve volaní a pohybu v zornom poli zariadenia a sile GSM signálu, to všetko ovplyvňuje výdrž batérie. K zariadeniu je dodávaný USB kábel, ktorý slúži jednak na nabíjanie zariadenia a taktiež v prípade potreby si môže užívateľ zariadenie pripojiť priamo k externému zdroju energie, čím zabezpečí nepretržitú prevádzku zariadenia.

Vstavané pohybové PIR čidlo reaguje na pohyb, ktorý sa udeje pred plošticou s dosahom do vzdialenosti 5 až 8 metrov. Odposluch je tak vhodné umiestniť na také miesto, kde sa osoby bežne pohybujú. Snímací uhol PIR čidla je 90° v oboch smeroch. Plošticu je možné nalepiť napríklad zo spodnej strany stola alebo stoličky pomocou dodávanej obojstrannej lepiacej pásky.

Ďalšou zaujímavou funkciou zariadenia je SOS tlačidlo, ktoré po stlačení vytočí telefónne číslo, ktoré užívateľ zadal pred tým do zariadenia. SOS plní dôležitú funkciu pri stave ohrozenia. Po stlačení tohto tlačidla zariadenie automaticky vytočí autorizované číslo.

Toto zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda. Pomocou SMS príkazov, tak môžete nastaviť ponúkané funkcie podľa potreby. Zariadenie podporuje veľký formát SIM karty.

Vlastnosti zariadenia:

Nenápadný špionážny GSM odposluch ukrytý v obale vo veľkosti zápalkovej krabičky
Jednoduché ovládanie a nastavovanie zariadenia pomocou SMS príkazov
Zvuková a pohybová PIR detekcia, pri zaznamenaní pohybu alebo zvuku zariadenie zatelefonuje na nastavené telefónne číslo
Dlhá výdrž zabudovanej batérie (V pohotovostnom režime vydrží až 1 týždeň). Pri nepretržitom odposluchu cca 3 až 4 hodiny
Ploštica môže byť napájaná priamo k elektrickému zdroju cez dodávaný USB kábel, vďaka čomu zariadenie môže fungovať nepretržite
Do zariadenia je možné sa kedykoľvek dovolať s autorizovaným telefónnym číslom
Funkcia SOS tlačidla (pri stlačení tlačidla zariadenie automaticky vytočí prednastavené telefónne číslo)
Zariadenie ma v sebe zabudovaný citlivý mikrofón s dosahom až 10 metrov
Dosah pri zapnutej detekcii pohybu je 5 až 10 metrov s pozorovacím uhľom až 90°

Technické špecifikácie:

GSM Pásmo: 850/900/1800/1900 MHz
Dosah detekcie pohybu: cca 5-6 metrov
Dosah zvukového odposluchu: cca 5 metrov
Výdrž batérie s PIR detekciou: 5 až 7 dní
Výdrž batérie bez detekcie pohybu: 10 dní
Rozmery zariadenia: 4.7x3.2x1.5 cm
Farba: Čierna
Veľkosť formátu SIM: Štandardná SIM karta 
Možnosť napájať z elektrickej siete: Áno

Obsah balenia:

1x Špionážna GSM ploštica s PIR detekciou pohybu

1x USB kábel

1x Obojstranná lepiaca páska

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
A9
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
90,00 € (s DPH)

Toto vysokokvalitné GSM zariadenie umožňuje monitoring vo veľmi vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie vo vysokej kvalite, pričom môže zvuk aj zaznamenať na vloženú SD kartu. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy prístroja a oznámenie pri pohybe. Zariadenie ML-GF09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie ktorá je v cene a pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktoré umožňuje skryto monitorovať rôzne priestory z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na micro SD kartu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa