Mini GSM/GPRS ploštica N11 s aktiváciou hlasom

Miniatúrna GSM ploštica s funkciou aktivácie hlasom je perfektným zariadením pre skryté odpočúvanie. Vďaka tejto ploštici a jej funkciám s vysoko citlivým mikrofónom môžete monitorovať, čo sa deje doma, vo firme, kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate.

39,90 € (s DPH)
Kód:
N11
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Bežné ploštice majú dosah od 200 do 300 metrov, kým s týmto GSM odposluchom s funkciou aktivácie hlasom užívateľ môže monitorovať zvuk v ľubovoľných priestoroch z akéhokoľvek miesta na svete. Zvuk z monitorovaného priestoru sníma vysoko citlivý mikrofón, ktorý je zabudovaný priamo v zariadení. Ako koncový prijímač slúži mobilný telefón užívateľa.

Odpočúvacie zariadenie má veľký dosah GSM signálu a dlhú výdrž zabudovanej batérie. Napriek tomu, že je zariadenie miniatúrnych rozmerov poskytuje výbornú kvalitu prenášaného zvuku. Vďaka funkcii Auto-Call (detekcia hlasu a zvuku) ploštica zatelefonuje, ak zachytí nejaký zvuk vo svojej blízkosti. Funkciu si viete jednoducho aktivovať aj deaktivovať pomocou SMS príkazov na diaľku. Zariadenie sa jednoducho ovláda a inštaluje. Do GSM ploštice stačí vložiť SIM kartu od mobilného operátora podporujúceho 2G sieť. Vložením SIM karty sa zariadenie aktivuje. Ak užívateľ zavolá z mobilného telefónu na číslo SIM karty, ktorá bola vložená do ploštice, tak GSM ploštica automaticky zdvihne hovor a užívateľ tak môže počúvať, čo sa odohráva v monitorovanom priestore. Zariadenie samozrejme nevydáva žiadne zvuky a ostáva pre okolie utajené.

Veľkou výhodou tejto ploštice je samotný rozmer, vďaka ktorému je možné plošticu zamaskovať prakticky na akékoľvek ľubovoľné miesto.

Využite tajný odposluch s vysokou citlivosťou na monitorovanie priestorov vo vysokej kvalite. Majte pod kontrolou byt, kanceláriu, auto, partnera, partnerku.

3-1.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť odpočúvať zariadenie odkiaľkoľvek a kedykoľvek v reálnom čase s globálny dosahom prostredníctvom siete GSM.
- Funkcia Auto-Call zariadenie zatelefonuje na mobilný telefón užívateľa v momente, keď zachytí hlas alebo zvuk v monitorovanom priestore.
- Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou SMS príkazov.
- Zabudovaný citlivý mikrofón.
- Zariadenie je možné používať nepretržite pripojením dodávaného USB kábla k zdroju energie.
- Okrem funkcie odposluchu zariadenie poskytuje údaje o polohe zariadenia.
- Vzhľadom na malý rozmer, zariadenie poskytuje dlhú výdrž batérie.
- Možnosť umiestniť ľubovoľné na akékoľvek miesto v interiérovom priestore.

Technické špecifikácie:

GSM Pásmo: 850/900/1800/1900 MHz
GPRS: Upload60, TCP/IP
Pracovné napätie: 3.4-4.2V DC
Pohotovostný režim: 2.5mA
Špúšťací prúd riadenia zvuku: 30mA
Zadať názov špecifikácie: Parameter
Hovorový prúd: 150mA
Doba lokalizácie GSM: 35s
Pracovná teplota okolia: -20 až 70 stupňov
Pracovná vlhkosť okolia: 20% až 80% relatívnej vlhkosti
Rozmer: 41x23x14.5 mm

Obsah balenia:

1x GSM/GPRS ploštica

1x USB kábel pre nabíjanie

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
N11
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa