USB nabíjačka do auta so zabudovaným odposluchom a GPS lokátorom

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním pomocou SMS správ, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu, odpočúvania alebo nahrávania na SD kartu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

76,00 € (s DPH)
Farba
  • biela
  • čierna
Kód:
AKA07-b
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Dokonale skrytá kamufláž GSM odposluchu v USB auto nabíjačke. Zariadenie je ideálnou voľbou na ochranu a kontrolu priestoru v automobile aj mimo neho. V zariadení je zabudovaný slot pre SIM kartu (GSM) a GPS modul pre kontrolu polohy. Zariadenie monitoruje zvuky v oblasti odposluchu, ako náhle zachytí zvuk nad 40 dB, zariadenie automaticky zatelefonuje, alebo odošle SMS správu s upozornením o narušení na predvolené telefónne číslo majiteľa zariadenia. Samozrejmosťou je možnosť mať túto funkciu vypnutú a kedykoľvek sa dovolať na vloženú SIM kartu zariadenia bez predošlého upozornenia. Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou SMS príkazov, ktoré sú uvedené v dodávanom manuáli.

Toto zariadenie má v sebe zabudovanú batériu, čo pre užívateľa zariadenia znamená, že môže GSM plošticu používať bez obmedzenia, kdekoľvek, kedykoľvek a akokoľvek bez nutnosti potreby neustáleho pripojenia do auto zapaľovania. Na to, aby sa zariadenie mohlo používať mimo automobilu je potrebné mať vždy batériu nabitú prostredníctvom auto zapaľovania. Kdekoľvek si zariadenie po úplnom nabití užívateľ položí tam bude pracovať v tajnom režime.

V prípade potreby zistenia aktuálnej polohy zariadenia, stačí zaslať na SIM kartu, ktorá je vložená v USB auto nabíjačke príkazovú SMS a zariadenie spätne zašle svoju GPS polohu formou SMS správy.

USB_nabijacka_do_auta_so_zabudovanym_odposluchom_a_GPS_lokatorom_Poloha.jpg

Vďaka zabudovanej litiovej 100 mAh batérii môže zariadenie pracovať aj mimo automobilu. Ploštica vydrží mimo zapaľovania pracovať v pohotovostnom režime až 6 dní. Celková výdrž mimo zapaľovania, záleží od pravidelnosti používania odposluchu a funkcii zariadenia.

Informácie o stave batérie zariadenie automaticky zašle SMS správou, ak kapacita batérie klesne na 10%. Samozrejmosťou tohto zariadenia je aj možnosť zistenia aktuálnej kapacity batérie, ktorú je možné zistiť taktiež pomocou jednoduchého SMS príkazu. Všetky dôležité SMS príkazy sú uvedené v pribalenej príručke.

Toto zariadenie poskytuje široké spektrum možností a hlavne komfort pri jeho používaní. USB nabíjačka s odposluchom a lokátorom je ideálnym riešením pre rôzne typy využitia.

Zariadenie slúži aj ako bežná USB automobilová nabíjačka pre smartfóny a tablety.

USB_nabijacka_do_auta_so_zabudovanym_odposluchom_a_GPS_lokatorom_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

Zabudovaný GSM odposluch v bežnej USB auto nabíjačke
Zariadenie dokáže zaznamenávať aktuálnu polohu
Možnosť zapnúť funkciu detekcie hlasu/zvuku (automaticky zatelefonuje)
Zariadenie je možné používať aj mimo zapaľovania, má vlastnú zabudovanú batériu
Zabudovaný citlivý mikrofón
Slot pre pamäťovú microSD kartu až do 32GB
Pohotovostná doba zariadenia až 6 dní
Možnosť monitorovať zvuk z okolia zariadenia kedykoľvek a kdekoľvek
Zariadenie funguje ako bežná auto nabíjačka
Jednoduchá inštalácia a ovládanie pomocou SMS príkazov

Technické špecifikácie:

Typ siete: GSM/GPRS
GSM Pásmo: 850/900/1800/1900MHz
Slot pre pamäťovú kartu: Áno (microSD až 32GB)
Doba hovoru: 60-120 minút
Pohotovostný režim: 6 dní
Vstavaná batéria: 100mAh Li-ion, 3,7V
Odchýlka GPS: +/- 100 metrov
Pracovná teplota: od -20 °C do +55 °C
Skladovacia teplota: od -40 °C do +85 °C

Obsah balenia:

1x USB nabíjačka so zabudovaným odposluchom a lokátorom

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKA07-b
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

97,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

90,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií ako GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu. Komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Môžete dostávať upozornenia, alebo vám zariadenie zavolá, keď zachytí pohyb, otras alebo zaznamená vo svojom okolí zvuk.

144,00 € (s DPH)

Mini GPS GSM tracker ochrana dverí proti krádeži 24/7. Ocenia ho najmä majitelia chat, bytov, domov. Zariadenie pracuje cez aplikáciu, disponuje funkciou vzdialeného odpočúvania, detekciou hluku, vibrácii a rozpojenia magnetickej časti. Zariadenie vám do mobilného telefónu zašle podľa vášho nastavenia výstrahu a to do APP alebo SMS + vám zavolá a vy pohodlne môžete počúvať čo sa deje. 

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

97,00 € (s DPH)

AML-22 GPS tracker a GSM odposluch v jednom vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite zvuku. Zariadenie môže ukladať audio záznamy na SD kartu, alebo priamo do mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu GPS polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás 3 mesiace dozadu, časové informácie o pohybe, dátum a čas. Zariadenie má detekciu pohybu a vstavaný magnet.

132,00 € (s DPH)

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa