USB nabíjačka do auta so zabudovaným odposluchom a GPS lokátorom

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

79,90 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Dokonale skrytá kamufláž GSM odposluchu v USB auto nabíjačke. Zariadenie je ideálnou voľbou na ochranu a kontrolu priestoru v automobile aj mimo neho. V zariadení je zabudovaný slot pre SIM kartu (GSM) a GPS modul pre kontrolu polohy. Zariadenie monitoruje zvuky v oblasti odposluchu, ako náhle zachytí zvuk nad 40 dB, zariadenie automaticky zatelefonuje, alebo odošle SMS správu s upozornením o narušení na predvolené telefónne číslo majiteľa zariadenia. Samozrejmosťou je možnosť mať túto funkciu vypnutú a kedykoľvek sa dovolať na vloženú SIM kartu zariadenia bez predošlého upozornenia. Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou SMS príkazov, ktoré sú uvedené v dodávanom manuáli.

Toto zariadenie má v sebe zabudovanú batériu, čo pre užívateľa zariadenia znamená, že môže GSM plošticu používať bez obmedzenia, kdekoľvek, kedykoľvek a akokoľvek bez nutnosti potreby neustáleho pripojenia do auto zapaľovania. Na to, aby sa zariadenie mohlo používať mimo automobilu je potrebné mať vždy batériu nabitú prostredníctvom auto zapaľovania. Kdekoľvek si zariadenie po úplnom nabití užívateľ položí tam bude pracovať v tajnom režime.

V prípade potreby zistenia aktuálnej polohy zariadenia, stačí zaslať na SIM kartu, ktorá je vložená v USB auto nabíjačke príkazovú SMS a zariadenie spätne zašle svoju GPS polohu formou SMS správy.

USB_nabijacka_do_auta_so_zabudovanym_odposluchom_a_GPS_lokatorom_Poloha.jpg

Vďaka zabudovanej litiovej 100 mAh batérii môže zariadenie pracovať aj mimo automobilu. Ploštica vydrží mimo zapaľovania pracovať v pohotovostnom režime až 6 dní. Celková výdrž mimo zapaľovania, záleží od pravidelnosti používania odposluchu a funkcii zariadenia.

Informácie o stave batérie zariadenie automaticky zašle SMS správou, ak kapacita batérie klesne na 10%. Samozrejmosťou tohto zariadenia je aj možnosť zistenia aktuálnej kapacity batérie, ktorú je možné zistiť taktiež pomocou jednoduchého SMS príkazu. Všetky dôležité SMS príkazy sú uvedené v pribalenej príručke.

Toto zariadenie poskytuje široké spektrum možností a hlavne komfort pri jeho používaní. USB nabíjačka s odposluchom a lokátorom je ideálnym riešením pre rôzne typy využitia.

Zariadenie slúži aj ako bežná USB automobilová nabíjačka pre smartfóny a tablety.

USB_nabijacka_do_auta_so_zabudovanym_odposluchom_a_GPS_lokatorom_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

Zabudovaný GSM odposluch v bežnej USB auto nabíjačke
Zariadenie dokáže zaznamenávať aktuálnu polohu
Možnosť zapnúť funkciu detekcie hlasu/zvuku (automaticky zatelefonuje)
Zariadenie je možné používať aj mimo zapaľovania, má vlastnú zabudovanú batériu
Zabudovaný citlivý mikrofón
Slot pre pamäťovú microSD kartu až do 32GB
Pohotovostná doba zariadenia až 6 dní
Možnosť monitorovať zvuk z okolia zariadenia kedykoľvek a kdekoľvek
Zariadenie funguje ako bežná auto nabíjačka
Jednoduchá inštalácia a ovládanie pomocou SMS príkazov

Technické špecifikácie:

Typ siete: GSM/GPRS
GSM Pásmo: 850/900/1800/1900MHz
Slot pre pamäťovú kartu: Áno (microSD až 32GB)
Doba hovoru: 60-120 minút
Pohotovostný režim: 6 dní
Vstavaná batéria: 100mAh Li-ion, 3,7V
Odchýlka GPS: +/- 100 metrov
Pracovná teplota: od -20 °C do +55 °C
Skladovacia teplota: od -40 °C do +85 °C

Obsah balenia:

1x USB nabíjačka so zabudovaným odposluchom a lokátorom

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa