GSM ploštica N9 na odposluch priestorov

Tento model GSM odposluch N9 má v sebe ukryté dva mikrofóny, ktoré dokážu zachytiť čistý zvuk pri automatickej detekcii hlasu. Vďaka svojim malým rozmerom, ktoré sú menšie ako zápalková krabička je zariadenie vhodné pre odposluch akýchkoľvek priestorov.

34,00 € (s DPH)
Kód:
N9
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ploštica patrí medzi najlepšiu voľbu v pomere cena a výkon. Vďaka svojím užitočným funkciám a kvalitnému duálnemu a najmä citlivému mikrofónu s jednoduchým ovládaním dosahuje ploštica zrozumiteľne monitorovanie priestorov. Odposluch umožňuje monitorovať priestory prakticky z akéhokoľvek miesta na svete. Dosah signálu GSM modulu ukrytého v zariadení nie je ničím obmedzený, vďaka čomu je možné zariadenie obsluhovať z akéhokoľvek telefónu.

Odposluch navyše disponuje funkciou bežnej GSM ploštice, čo znamená, že je možné kedykoľvek na zariadenie zatelefonovať, pričom Vám zariadenie hovor automaticky zdvihne a vy môžete počúvať, čo sa v tom momente v okolí zariadenia odohráva. Okrem už spomenutej funkcie je možné v zariadení aktivovať funkciu Auto-Call, ktorá zaistí, že Vám v momente, keď zariadenie zachytí zvuk z okolia zatelefonuje automaticky na Váš mobilný telefón. Zariadenie je schopné zaznamenávať zvuk z okolia v oblasti 5 až 7 metrov.

Do zariadenia stačí vložiť SIM kartu od mobilného operátora s podporou 2G siete, zaslať aktivačný prikazový kód a zariadenie je aktivované. Vďaka miniatúrnym rozmerom je možné zariadenie jednoducho maskovať v akýchkoľvek bežných predmetoch.

Funkcia detekcie zvuku sa aktivuje a deaktivuje na diaľku priamo cez Váš mobilný telefón, stačí na číslo SIM karty, ktorá je vložená v odposluchu zaslať SMS v tvare 1111 (Pre zapnutie) alebo 0000 (Pre vypnutie). Podmienkou správneho fungovania odposluchu je GSM signál v okolí.

Zariadenie má v sebe zabudovanú batériu, ktorá vydrží v režime pohotovosti pri využití hlasovej detekcie 2 až 4 dni a až 5 dní pri vypnutej hlasovej detekcii. Zariadenie je tiež možné mať pripojené cez dodávaný nabíjací kábel priamo do elektrickej siete, čím zabezpečíte nepretržitú prevádzku zariadenia bez obmedzení.

Vlastnosti zariadenia:

- Zariadenie má miniatúrne rozmery a je menšie ako krabička od zápaliek
- Špičkovo čistý zvuk
- Funkcia automatickej detekcie hlasu (s ovládaním cez SMS na diaľku)
- Dosah 5 až 7 metrov v závislosti od prostredia
- Výdrž v pohotovostnom režime 2 až 4 dni pri zapnutej aktivácii hlasom
- Výdrž v pohotovostnom režime až 5 dní pri vypnutej hlasovej aktivácii
- Možné mať napojené nepretržite do elektrickej zásuvky bez časového obmedzenia
- Jednoduché ovládanie a nastavovanie

Technické špecifikácie:

Počet mikrofónov: 2
Maximálna vzdialenosť od mikrofónu: 5 až 7 metrov
Možnosť nepretržitej prevádzky: Áno (cez pripojenie do el. siete)
Aktivácia hlasom: Áno
Výdrž v pohotovost režime: 3-5 dní
Výdrž pri nepretržitom odpočúvaní: 150 minút
Podpora operátorov: Všetci
Rozmery: 4x3x1 cm
Hmotnosť: 24 gramov

Obsah balenia:

1x GSM odposluch N9

1x Napájací USB kábel

1x Užívateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
N9

Tabuľka vlastností

Materiál púzdra
plast
Model
N9
Rozmery (DxŠxH)
40 x 30 x 13 mm
Váha
25g
Výdrž batérie / šetriaci mód
4-5 dní / 150 min
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa