GSM odposluch Z-9 s nahrávaním na microSD kartu

Miniatúrne zariadenie určené na diaľkový odposluch hovorov prostredníctvom telefónnej siete GSM s ukladaním záznamov na vloženú micro SD kartu. Zariadenie disponuje citlivým mikrofónom, ktorý zaznamenáva zvuky z okolia, a je schopný zaznamenávať hovor zo vzdialenosti niekoľkých metrov. Skvelou funkciou ploštice je nahrávanie zvuku a videa so zvukom, a taktiež zhotovovanie fotografií na diaľku.

79,00 € (s DPH)
Kód:
Z-9
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Vďaka špeciálnym funkciám odposluchu je možné monitorovať a nahrávať zvuky v oblasti zariadenia, zhotovovať video nahrávky so zvukom, alebo fotografovať s možnosťou uloženia záznamov na vloženú ľubovoľnú microSD kartu až do veľkosti 32GB. Taktiež je možné zaslať SMS príkaz, vďaka ktorému zariadenie zašle obratom MMS fotografiu vlastníkovi.

Všetky funkcie sa jednoducho nastavujú a ovládajú pomocou SMS príkazov. K aktivovaniu odposluchu stačí vložiť do zariadenia aktívnu SIM kartu s podporou 2G siete mobilného operátora, a potom jednoducho zaslať SMS príkaz na autorizáciu telefónneho čísla. Po týchto krokoch je možné zariadenie ihneď plnohodnotne používať na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete.

Odposluch vo svojej kategórii patrí medzi funkciami najbohatšie a najspoľahlivejšie zariadenia na trhu. Miniatúrna vstavaná mikro kamera umožňuje nahrávať video záznam a zhotovovať fotografie, a to všetko len zaslaním jednoduchého príkazu na aktiváciu alebo deaktiváciu nahrávania. Všetky zhotovené záznamy je potom možné si prezrieť po vložení microSD karty do PC, alebo notebooku s portom pre microSD karty.

Dôležitou vlastnosťou ploštice je funkcia automatického spätného volania na autorizované telefónne číslo pri detekcii zvuku (VOX), čo znamená, že ak zariadenie vo svojom okolí zachytí zvuk, tak užívateľovi samo od seba zatelefonuje, vďaka čomu bude môcť počúvať, čo sa v priestore okolo zariadenia odohráva. Zariadenie má citlivý mikrofón, ktorý zachytáva zvuky s rozlíšením 35dB (normálny rozhovor) až do niekoľkých metrov v miestnosti, vďaka čomu môže plnohodnotne slúžiť ako diaľkový rekordér.

V prípade telefonátu z autorizovaného telefónneho čísla na telefónne číslo odposluchu je možné v reálnom čase počúvať zvuky z okolitého prostredia, bez toho, aby zariadenie na seba upozornilo. Zariadenie po zavolaní automaticky zdvihne telefonický hovor a začne sa správať ako telefón bez reproduktora.

GSM modul má v sebe vstavaný akumulátor, ktorý zabezpečuje dlhú prevádzkovú dobu až 15 dní v pohotovostnom režime. Okrem iného je možné pre predĺženie pracovnej prevádzky zariadenia pripojiť prídavnú batériu cez extra port. Taktiež je možné používať zariadenie bez obmedzení, a to nepretržite po pripojení do elektrickej siete cez dodávaný USB kábel.

Zariadenie má na rozdiel od iných podobných odposluchov určené tlačidlo pre spustenie okamžitého nahrávania zvuku, čo znamená, že ak užívateľ toto tlačidlo stlačí, zariadenie ihneď začne nahrávať zvuk na vloženú micro SD kartu bez toho, aby sa museli zasielať do zariadenia SMS príkazy. Po opätovnom stlačení tlačidla sa nahrávanie zvukového záznamu vypne.

Spionazny_GSM_odposluch_s_nahravanim_na_microSD_kartu_Z9_Popis_1.JPG

Spionazny_GSM_odposluch_s_nahravanim_na_microSD_kartu_Z9_Popis_2.jpg

Spionazny_GSM_odposluch_s_nahravanim_na_microSD_kartu_Z9_Popis_3.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Miniatúrny a nenápadný dizajn a veľkosť zariadenia s kvalitným spracovaním.
- Manuálne GSM odpočúvanie v reálnom čase s globálnym dosahom, kedykoľvek a kdekoľvek, vytočením čísla SIM karty, ktorá je vložená do odposluchu.
- Možnosť zapnúť funkciu detekcie zvuku, ktorá automaticky po zachytení zvuku zatelefonuje na predvolené číslo.
- Samostatné spustenie a vypnutie nahrávania zvuku a videa so zvukom na diaľku pomocou SMS príkazov.
- Fotografovanie a možnosť zaslania príkazu pre spätné prijatie MMS.
- Možnosť spustiť okamžité nahrávanie záznamu pomocou tlačidla priamo na zariadení.
- Všetky zhotovené súbory (audio, video, fotografie) sa po príkaze ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 32GB
- Zariadenie má zabudovanú vlastnú batériu s výdržou až 15 dní v pohotovostnom režime. Okrem toho je možné pripojiť pre dlhšiu životnosť externú batériu.
- Výdrž pri nepretržitom aktívnom odpočúvaní je 2 až 3 hodiny.
- Možnosť nepretržitého chodu zariadenia pomocou pripojenia USB kábla do elektrickej siete
- Možnosť použiť do zariadenia SIM (veľký formát) od operátora podporujúceho 2G sieť

Technické špecifikácie:

Pásmo GSM: 850/900/1800/1900 MHz
Senzor: CMOS (2MPx)
Uhol zobrazenia: 60°
Objektív: 0,6 mm
Minimálne osvetlenie: 1,5 lux
Rozlíšenie videa: 480x320 (VGA)
Počet snímkov za sekundu: 5 fps
Formát videa: AVI
Rozlíšenie fotografie: 640x480
Formát fotografie: JPG
Externá pamäť: microSD / SDHC až 32GB
Spotreba pamäte: 1 hodina / 600MB
Napájanie: Li-Ion batéria 400mAh
Doba prevádzky: Aktívny odposluch: 2 až 3 hodiny
Pohotovostný režim: až 15 dní
Možnosť prevádzky z elektrickej zásuvky: Áno, neobmedzená prevádzka
PC rozhranie: USB 2.0
Rozmery: 45x30x14mm
Hmotnosť: 20g

Obsah balenia:

1x GSM odposluch

1x Sieťový adaptér

1x USB kábel

1x Užívateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Z-9
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa