Autonabíjačka s GSM odposluchom a GPS polohou

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

99,00 € (s DPH)
Kód:
AMLC-T2
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Dokonalá kamufláž GSM odposluchu a GPS trackeru s dvomi USB slotmi v autonabíjačke je ideálnou voľbou na ochranu a kontrolu automobilu. V zariadení je zabudovaný slot pre SIM kartu a slot pre SD kartu na ktorú môže zariadenie zaznamenávať zvuk. Zariadenie vlastní GPS modul pre presnú kontrolu polohy a pre zaznamenávanie presnej prejdenej trasy. 

Zariadenie monitoruje zvuky v oblasti odposluchu, ako náhle zachytí zvuk, zariadenie automaticky zatelefonuje, alebo odošle SMS správu s upozornením o narušení na predvolené telefónne číslo majiteľa zariadenia. Taktiež vytvorí zápis do denníka v aplikácii kde môžete úplne jednoducho nastavovať toto zariadenie a kontrolovať jeho polohu. Samozrejmosťou je možnosť kedykoľvek sa dovolať na vloženú SIM kartu zariadenia bez toho aby zariadenie v aute niekoho upozornilo. Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou SMS príkazov, alebo cez príkazy v aplikácii, ktoré sú uvedené v dodávanom manuáli.

V prípade potreby zistenia aktuálnej polohy zariadenia, stačí zaslať na SIM kartu, ktorá je vložená v auto nabíjačke príkazovú SMS a zariadenie spätne zašle svoju GPS polohu formou SMS správy, alebo si jednoducho otvoríte aplikáciu na svojom smartfóne. V nej vidíte či už aktuálnu polohu, alebo si môžete pozrieť prejdené trasy a to až 90 dňovú históriu.

Samozrejmosťou je nastavenie troch neviditeľných plotov, ktoré keď zariadenie prekročí odošle majiteľovi správu. Tak isto sa dá nastaviť citlivosť na pohyb, prekročenie stanovenej rýchlosti, dochádzku na základe WiFi sieti ( keď sa zariadenie dostane do blízkosti konkrétnej WiFi sieti urobí záznam do denníku). 

Všetky dôležité SMS príkazy a ovládanie aplikácie sú uvedené v návode.

Toto zariadenie poskytuje široké spektrum možností a hlavne komfort pri jeho používaní. 

Vlastnosti zariadenia:

- Sledovanie polohy zariadenia v reálnom čase cez aplikáciu, alebo internetovú stránku
- Zaznamenávanie prejdenej trasy, 90 dňová história
- Ovládane SMS správami, aplikáciou, alebo cez web stránku
- Diaľkové nahrávanie zvuku na SD kartu
- Oznámenie správou, nahrávanie na SD kartu, alebo spätné volanie pri zachytení zvuku v okolí prístroja
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia, alebo pohybu
- Upozornenie na prekročenie hranice elektronického plotu
- Upozornenie ak sa prístroj dostane do blízkosti zadefinovanej WiFi siete (dochádzka)
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom aplikácie a internetovej stránky

Technické špecifikácie:

Model: AML-CT2
Komunikačná frekvencia: 850/900/1800/1900 MHz
Typ mikrofónu: Vstavaný silikónový mikrofón s vysokým rozlíšením
Režim určovania polohy: GPS+ AGPS+LBS+WIFI
Funkcia odpočúvania: Áno
Funkcia plotov: Áno 3 ploty
Funkcia dochádzky: Áno 3 WiFi siete
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Podpora pamäťovej karty: Micro SD 32Gb (formát FAT32)
Podporované operačné systémy: Android, iOS, Windows
Ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, cez aplikáciu, alebo internetový prehliadač

Obsah balenia:

1x  Autonabíjačka s odposluchom a lokátorom GPS

1x Manuál


Upozornenie!


Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AMLC-T2
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktoré umožňuje skryto monitorovať rôzne priestory z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na micro SD kartu.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

90,00 € (s DPH)

Toto vysokokvalitné GSM zariadenie umožňuje monitoring vo veľmi vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie vo vysokej kvalite zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy prístroja a oznámenie pri pohybe. Zariadenie ML-GF09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie ktorá je v cene a pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa