Miniatúrny GSM - MMS alarm A9K009

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

47,00 € (s DPH)
Kód:
A9K009
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

GSM odposluch A9K009 je veľmi účinný nástroj na monitorovanie miestnosti pomocou mobilnej siete GSM. Umožňuje diaľkový odposluch z ľubovoľného miesta prostredníctvom GSM siete. K aktivovaniu odpočúvania stačí zavolať z nastaveného telefónu na číslo SIM karty použitej v module. To nie je len odposluch. Zariadenie má skrytú vstavanú kameru, ktorá umožňuje nahrávanie videí, alebo zhotovovanie fotografií pri zaznamenaní pohybu prostredníctvom PIR senzoru, alebo zaslaním SMS príkazu. Záznamy sú ukladané aj na pamäťovú kartu typu micro SD max. 32Gb. GSM modul je napájaný zo vstavaného akumulátora. V pohotovostnom režime (zapnutý v nečinnosti) vydrží 12-15 dní, v pracovnom režime (zapnutý čaká na pohyb cez PIR) vydrží 3-5 dní. Výdrž záleží aj od okolitej teploty. Zariadenie na svoje malé rozmery ponúka široké možnosti odpočúvania, video dohľadu, jednoduchú obsluhu a dlhú prevádzkovú dobu.

Vlastnosti zariadenia:

- Diaľkové ovládanie pomocou príkazov SMS
- Možnosť zapnúť súkromný bezpečný režim ovládania len hlavným spárovaným číslom, nikto iný sa nedovolá
- Podpora rôznych pásiem GSM 850, 900, 1800, 1900
- Funkcie nahrávania zvuku, alebo videa a zhotovovania snímok
- Detekcia pohybu PIR
- Pri detekcii pohybu zariadenie vyhotoví a odošle fotografiu, video na mobilný telefón
- Možnosť nahrávania na pamäťovú kartu typu micro SD 32Gb (formát FAT32)
- Vie poslať približnú GPS polohu
- Veľmi nízka spotreba energie
- Jednoduché ovládanie
- Zariadenie je možné využiť kdekoľvek

Technické špecifikácie:

Snímač: CMOS 1,3 MPx
Rozlíšenie fotografie: VGA 320x240
Formát fotografie: JPG
Rozlíšenie videa: 320x240
Formát videa: AVI
Uhol snímania: 120º
Počet snímok za sekundu: 27
Senzor pohybu: PIR
Maximálny PIR senzoru: 3 m
Podpora pamäťovej karty: Áno
Typ pamäťovej karty: Micro SD, max. 32GB formát FAT32
Pripojenie: Micro USB
Kapacita batérie: 450 mAh
Výdrž batérie v pracovnom režime: 3-5 dní
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: 12-15 dní
Rozmery: 4,8 x 3,5 x 1,5 cm
Hmotnosť: 28 g

Obsah balenia:

1x GSM/MMS alarm

1x USB kábel

1x obojstranne lepiaca podložka

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
A9K009
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

90,00 € (s DPH)

Toto vysokokvalitné GSM zariadenie umožňuje monitoring vo veľmi vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktoré umožňuje skryto monitorovať rôzne priestory z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na micro SD kartu.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

65,40 € (s DPH)

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie vo vysokej kvalite zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy prístroja a oznámenie pri pohybe. Zariadenie ML-GF09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie ktorá je v cene a pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa