Najmenšia GSM ploštica MLF09 na odposluch priestorov

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie vo vysokej kvalite zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou šikovnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy prístroja a oznámenie pri pohybe. Zariadenie ML-GF09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie ktorá je v cene a pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

65,40 € (s DPH)
Kód:
MLF09
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie MLF09 je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Mobilná sieť GSM Vám umožní ďiaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. V prípade, že potrebujete odpočúvať to, čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefonné číslo SIM karty, vloženej v zariadení. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja. Zvuk je možné počúvať a zároveň aj nahrávať na pamäťovú SD kartu. Všetky záznamy sa zhotovujú prostredníctvom jednoduchých SMS príkazov, alebo cez aplikáciu v mobilnom telefóne. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefonné číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení. Pri zaslaní SMS príkazu vám príde potvrdzujúca SMS správa.

MLF09 je najmenšia všestranná plošticaZariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou až 350 mAh, ktorá Vám zabezpečí dostatočnú výdrž prevádzky zariadenia. Samozrejmosťou je napojenie zariadenia na bežnú power bank, nabíjačku mobilného telefónu, do počítača alebo iného externého zdroja čím sa jeho prevádzkový čas predĺži.

Zariadenie vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery a mnoho funkcií má veľa možností využitia. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako GPS lokátor na zistenie približnej polohy vášho, alebo firemného vozidla.

Vlastnosti zariadenia:

- Diaľkové odpočúvanie
- Diaľkové nahrávanie
- Spätné volanie pri zachytení zvuku
- Sledovanie približnej polohy zariadenia v reálnom čase
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia
- Viac režimov úspory energie
- Režim naprogramovaného vypnutia a zapnutia 
- Režim dochádzky
- Vstavaný magnet
- Funkcia tzv. troch elektrických plotov (pri prekročení dostanete upozornenie)
- Veľmi malé rozmery
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie

Technické špecifikácie:


Model: MLF09
Farba: Čierna
Funkcia SOS: Áno
Funkcia odpočúvania: Áno
Určovanie polohy: WiFi, LBS, GPS
Presnosť polohovania: 10-50 metrov
Rozsah záznamu:  80 metrov štvorcových
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Typ mikrofónu: Vstavaný
Podpora pamäťovej karty: Micro SD karta do 32Gb (nie je súčasťou balenia)
Kapacita batérie: 350 mAh - Vstavaná
Výdrž zariadenia: 2-3 dni v pohotovostnom režime
Podporované operačné systémy: Android, iOS
Sledovanie prostredníctvom počítača: Áno, webová platforma
Ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃
Rozmery: 34 x 23 x 17 mm

Obsah balenia:

1x Odposluch MLF09

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
MLF09
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)
100,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií napríklad GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu, komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Je možné dostávať upozornenia, alebo vám môže zavolať, keď sa dostane do pohybu, keď zachytí otras, keď zachytí vo svojom okolí zvuk.

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

90,00 € (s DPH)

Toto vysokokvalitné GSM zariadenie umožňuje monitoring vo veľmi vysokej kvalite. Polohu a ostatné funkcie môžete ovládať aj cez webovú platformu. Toto zariadenie môžete využiť na sledovanie polohy zvierat, automobilov, starých rodičov, skladových priestorov, prázdneho bytu či domu, alebo na jednoduchý monitoring okolia.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktoré umožňuje skryto monitorovať rôzne priestory z akéhokoľvek miesta na svete. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zatelefonuje na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na micro SD kartu.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa