Najmenšia GSM ploštica na odposluch priestorov MLF-09

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

65,40 € (s DPH)
Kód:
MLF-09
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie MLF-09 je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Mobilná sieť GSM Vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. V prípade, že potrebujete odpočúvať to, čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefóne číslo SIM karty, vloženej v zariadení. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja. Všetky nastavenia sa zhotovujú prostredníctvom jednoduchých SMS príkazov, alebo cez aplikáciu v mobilnom telefóne. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefóne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení. Pri zaslaní SMS príkazu vám príde potvrdzujúca SMS správa.

MLF09 je najmenšia všestranná plošticaZariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou až 350 mAh, ktorá Vám zabezpečí dostatočnú výdrž prevádzky zariadenia. Samozrejmosťou je napojenie zariadenia na bežnú power bank, nabíjačku mobilného telefónu, do počítača alebo iného externého zdroja čím sa jeho prevádzkový čas predĺži.

Zariadenie vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery a mnoho funkcií má veľa možností využitia. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako GPS lokátor na zistenie približnej polohy vášho, alebo firemného vozidla.

Vlastnosti zariadenia:

- Diaľkové odpočúvanie
- Spätné volanie pri zachytení zvuku
- Sledovanie približnej polohy zariadenia v reálnom čase
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia
- SOS tlačidlo zavolá na predvolené čísla
- Viac režimov úspory energie
- Režim naprogramovaného vypnutia a zapnutia 
- Režim dochádzky
- Vstavaný magnet
- Funkcia tzv. troch elektrických plotov (pri prekročení dostanete upozornenie)
- Veľmi malé rozmery
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie pre iOS a Android

Technické špecifikácie:


Model: MLF-09
Farba: Čierna
Funkcia SOS: Áno
Funkcia odpočúvania: Áno
Určovanie polohy: WiFi, LBS, GPS
Presnosť polohovania: 10-50 metrov
Rozsah záznamu:  80 metrov štvorcových
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Typ mikrofónu: Vstavaný
Podpora pamäťovej karty: Micro SD karta do 32Gb (nie je súčasťou balenia)
Kapacita batérie: 350 mAh - Vstavaná
Výdrž zariadenia: 2-3 dni v pohotovostnom režime
Podporované operačné systémy: Android, iOS
Sledovanie prostredníctvom počítača: Áno, webová platforma (internetový prehliadač)
Ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃
Rozmery: 34 x 23 x 17 mm

Obsah balenia:

1x Odposluch MLF-09

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
MLF-09
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
90,00 € (s DPH)

Na prvý pohľad bežný USB kľúč, no v skutočnosti v sebe ukrýva oveľa viac. Tento USB kľúč má mnoho funkcií ako GSM odpočúvanie, nahrávanie zvuku na SD kartu, zaznamenáva prejdenú trasu. Komunikácia prebieha formou SMS, cez webovú platformu, alebo v aplikácii. Môžete dostávať upozornenia, alebo vám zariadenie zavolá, keď zachytí pohyb, otras alebo zaznamená vo svojom okolí zvuk.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

47,00 € (s DPH)

Mini GSM/MMS alarm je vysokokvalitné zariadenie určené predovšetkým na ochranu vášho majetku, napríklad domu, bytu, kancelárie, chalupy a iných objektov, ktoré potrebujete mať dokonale pod kontrolou. Vďaka PIR senzoru vám pri zachytení pohybu pošle MMS fotku, alebo krátke video na mobilný telefón. Môžete si naň kedykoľvek zavolať a počuť čo sa deje v jeho okolí.

105,00 € (s DPH)

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu. 

76,00 € (s DPH)

Špionážna, bežná USB nabíjačka do zapaľovania automobilu s jednoduchým ovládaním pomocou SMS správ, má v sebe ukrytý citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu, odpočúvania alebo nahrávania na SD kartu a zisťovania GPS polohy. Zariadenie má v sebe ukrytú vlastnú batériu, vďaka ktorej je možné plošticu používať kdekoľvek aj mimo automobilu.

55,00 € (s DPH)

Dokonalé spojenie užitočných funkcii a miniatúrnej GSM ploštice, ktorá má zabudovaný kvalitný mikrofón vďaka čomu získate očakávanú kvalitu zvuku. Zariadenie umožňuje na diaľku nastaviť funkciu detekcie zvuku, ktorá po zachytení zvuku automaticky zavolá na telefónne číslo vlastníka. Vlastník môže na základe toho spustiť prostredníctvom SMS príkazu nahrávanie záznamu na vloženú micro SD kartu.

96,00 € (s DPH)

AK27-ct je nový plnohodnotný nabíjací USB adaptér s možnosťou špionážneho odpočúvania priestorov na diaľku prostredníctvom siete GSM, a spolupracujúci s aplikáciou v smart fóne. Zariadenie je vzhľadovo totožné s bežnými USB sieťovými adaptérmi. Dokáže ukázať aktuálnu polohu s využitím WiFi a LBS. Disponuje super citlivým kremíkovým mikrofónom vďaka ktorému vám už nič dôležité neunikne.

99,00 € (s DPH)

Táto na prvý pohľad bežná auto nabíjačka s dvomi USB slotmi v sebe ukrýva modul GPS lokátora s GSM odposluchom, čo umožňuje počúvať dianie v aute cez citlivý mikrofón s možnosťou zapnutia detekcie hlasu a zisťovania presnej polohy a trasy. Výhodou je jednoduché ovládanie cez aplikáciu, alebo SMS príkazmi. Zariadenie stačí pripojiť do zapaľovania auta, vďaka čomu je možné ho používať neobmedzene.

GPS tracker AML-21 s GSM odposluchom GPS tracker AML-21 s GSM odposluchom
Časovo obmedzená ponuka
77,00 € (s DPH) 97,00 €

GSM zariadenie Vám umožní odpočúvanie okolia vo vysokej kvalite. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systémom Android a iOS. V aplikácii môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa