Najmenšia GSM ploštica na odposluch priestorov MLF-09

Toto rozmermi najmenšie GSM zariadenie umožňuje odpočúvanie s vysokou kvalitou zvuku. Stačí zavolať na číslo vloženej SIM karty. Ďalšou výhodnou vlastnosťou je zobrazenie GPS polohy zariadenia a oznámenie pri pohybe. Zariadenie MLF-09 má magnetickú stranu a je možné ho ovládať pomocou SMS správ, alebo mobilnej aplikácie, kde pracuje s operačným systémom Android, iOS a Windows.

65,40 € (s DPH)
Kód:
MLF-09
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie MLF-09 je určené pre všetkých, ktorí potrebujú monitorovať akýkoľvek objekt prostredníctvom mobilnej siete GSM. Mobilná sieť GSM Vám umožní diaľkové odpočúvanie kedykoľvek a kdekoľvek sa práve nachádzate. V prípade, že potrebujete odpočúvať to, čo sa deje v okolí zariadenia, stačí zavolať na telefóne číslo SIM karty, vloženej v zariadení. Keďže zariadenie disponuje kvalitným a citlivým digitálnym mikrofónom, je možné odpočúvať zvuk aj v prípade, že sa zariadenie nachádza niekoľko metrov od jeho zdroja.

Záznam zvuku je taktiež možné nahrávať aj na pamäťovú kartu pomocou SMS príkazu. Príslušný SMS príkaz stačí poslať na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení. Nahrávať zvuk môžete priamo do aplikácie a to pri zapnutej funkcii "detekcia zvuku", následne po pár minútach si ho môžete vypočuť v mobilnom telefóne. Pri zaslaní SMS príkazu vám príde potvrdzujúca SMS správa.

Veľmi príjemne a jednoducho si môže zariadenie nastavovať pomocou aplikácie ktorá je v cene prístroja, prostredníctvom jednoduchých SMS príkazov, alebo cez webové rozhranie (internetový prehliadač).

Zariadenie ukladá prejdenú trasu na server a vy si môžete pohodlne kedykoľvek skontrolovať údaje aj z histórie prejdených trás maximálne tri mesiace dozadu buď v aplikácii, alebo pohodlne na veľkej obrazovke cez webové rozhranie v počítači. Prezeranie a nastavovanie zariadenia a tras nevybíja batériu zariadenia, je to komunikácia medzi serverom zo záznamami a vaším zariadením (počítačom). Pri práci s aplikáciou vidíte stav batérie, dátum, čas aj aktuálnu polohu. Nastavenia sú jednoduché a ľahko sa zorientujete vďaka priloženému manuálu v slovenčine.

MLF09 je najmenšia všestranná plošticaZariadenie má vlastnú vstavanú batériu s kapacitou až 350 mAh, ktorá Vám zabezpečí dostatočnú výdrž prevádzky zariadenia. Zariadenie môže biť nepretržite napájané cez USB zásuvku pribaleným USB káblom a to buď z počítača, power bank, autonabíjačky, alebo bežnej 5V nabíjačky určenej k nabíjaniu mobilných telefónov. alebo iného externého zdroja, čím sa jeho prevádzkový čas predĺži. Výdrž batérie môžete predĺžiť aj automatickou funkciou vypínania a zapínania pravidelne každý deň vo vami nastavenom čase keď viete že sa nič nebude diať alebo môžete na zariadení aj samostatne vypnúť GPRS dáta čím zariadenie nebude nič odposielať, nebude dvíhať žiadne hovory a čaká len na príkaz na zapnutie. Aj takto sa dá predĺžiť výdrž batérie.

Zariadenie vzhľadom na svoje veľmi malé rozmery a mnoho funkcií má veľa možností využitia. Disponuje silným magnetom a aj SOS tlačidlom pre prípad núdze, pri stlačení uskutoční hovor na vami nastavené telefónne číslo. Zariadenie môžete použiť napríklad v prípade kontroly svojich detí, zamestnancov, starých rodičov. Taktiež môžete zariadenie použiť aj ako GPS lokátor na zistenie približnej polohy vášho, alebo firemného vozidla.

Pod jedným účtom môžete mať aj viacero zariadení ktorým môžete priradiť z výberu rôzne ikony (na jednu môžete použiť aj vlastný obrázok) a vlastné názvy pre lepšiu orientáciu.

Vlastnosti zariadenia:

- Diaľkové odpočúvanie
- Spätné volanie pri zachytení zvuku
- Nahrávanie zvuku priamo do aplikácie pri zachytení zvuku
- Nahrávanie zvuku na SD kartu SMS príkazom
- Sledovanie približnej polohy zariadenia v reálnom čase
- Zaznamenávanie prejdenej trasy (história tri mesiace dozadu)
- Upozornenie na prekročenie hranice dnu / von z elektronického plotu - pri prekročení dostanete upozornenie a vytvorí sa záznam
- Upozornenie pri zachytení vibrácií zariadenia
- Režim dochádzky - nastaviteľné tri WiFi siete kde robí záznam ak sa objavia v jeho blízkosti
- SOS tlačidlo zavolá na predvolené čísla
- Viac režimov úspory energie
- Režim naprogramovaného automatického vypnutia a zapnutia 
- Vypnúť / zapnúť GPRS na diaľku čím šetríte batériu a prístroj sa stáva neodhaliteľný
- Vstavaný magnet
- Veľmi malé rozmery
- Veľmi jednoduché ovládanie prostredníctvom SMS príkazov, alebo aplikácie pre iOS a Android - nemá vplyv na výdrž batérie
- Pohodlné nastavovanie a prezeranie cez webové rozhranie počítača (internetový prehliadač) - nemá vplyv na výdrž batérie

Technické špecifikácie:


Model: MLF-09
Farba: Čierna
Funkcia SOS: Áno
Funkcia odpočúvania: Áno
Určovanie polohy: WiFi, LBS, GPS
Presnosť polohovania: 10-50 metrov
Rozsah záznamu:  2-3 metre od zariadenia všetkými smermi
Detekcia zvuku: Áno
Detekcia vibrácií: Áno
Nahrávanie zvuku: Áno, na SD kartu alebo priamo do aplikácie
Typ mikrofónu: Vstavaný digitálny
Podpora pamäťovej karty: Micro SD karta do 32Gb (nie je súčasťou balenia)
Kapacita batérie: 350 mAh - Vstavaná
Výdrž zariadenia: 2-3 dni v pohotovostnom režime
Podporované operačné systémy: Android, iOS
Sledovanie prostredníctvom počítača: Áno, webová platforma (internetový prehliadač)
Ovládanie: Prostredníctvom SMS príkazov, mobilnej aplikácie, alebo počítača
Pracovná teplota: -20℃ - +70℃
Rozmery: 34 x 23 x 17 mm

Obsah balenia:

1x Odposluch MLF-09

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
MLF-09
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa