Mini nočná lampa do zástrčky s ukrytou WiFi kamerou

Nenápadne ukrytá kamera v tele lampičky. Obraz je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, pokiaľ máte prístup s mobilom na internet. Zariadenie disponuje s kvalitnou obojsmernou zvukovou komunikáciou, funkciou detekcia pohybu. Svetlo sa dá zapnúť a vypnúť tlačidlom na lampičke, alebo cez aplikáciu.

119,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP-023
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie je šikovne navrhnuté tak, že miniatúrna kamera sa ukrýva v tele bežne vyzerajúcej lampy do zástrčky. Skrytý objektív si nikto nevšimne. Všetky funkcie a nastavenia je možné ovládať z prostredia bezplatnej mobilnej aplikácie. Asi netreba spomínať, že sledovanie kamery na živo, alebo zo záznamu je možné po spárovaní zariadenia s domácou WiFi sieťou z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie sa jednoducho ovláda a nastavuje. Celkovú obsluhu zariadenia zvládne aj menej technický zdatný používateľ.
Svetlo lampičky môžete zapínať vypínačom na spodku lampičky, alebo v mobilnej aplikácii.

Kamera zhotovuje kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) a to spoločne so zrozumiteľným kvalitným zvukom. Na výber sú tri rozlíšenia 1080P / 720P / 640P čím menšie rozlíšenie tím dlhší videozáznam sa zmestí na kartu. Všetky zhotovené video záznamy a fotografie sa ukladajú na max. 128Gb kapacitu vloženej micro SD karty. Živý obraz má tak isto tri rozlíšenia 1080P / 720P / 640P nezávislé na tom rozlíšení ktoré sa nahráva. Veľmi dobrá možnosť je nahrávanie priamo do aplikácie a video alebo fotku môžete zdielať do iných aplikácii. Samozrejmosťou je aj prezeranie záznamov uložených na SD karte na diaľku cez aplikáciu.

Medzi ďalšie užitočné funkcie zariadenia patrí možnosť voľby nahrávania pomocou pohybovej detekcie, nepretržité nahrávanie v slučkách, alebo nahrávanie podľa časového harmonogramu.
V prípade voľby funkcie nahrávania pri detekcii pohybu sa začne nahrávať video záznam, v tom momente, keď sa pred objektívom niečo pohne. Nahrávanie záznamu sa zastaví, keď sa pred objektívom kamery nič nehýbe. Táto funkcia pomáha šetriť priestor na pamäťovej karte a zaznamenáva len potenciálne podstatné momenty. Navyše pri zapnutí tejto funkcie je možné nastaviť v smartfóne, alebo tablete upozorňovanie pri zaznamenaní pohybu formou správy, alebo obrázka.

AKR-IP-023

Ďalšou z ponúkaných možností voľby režimu nahrávania je nahrávanie video záznamu nepretržite, s tým, že ak sa zaplní priestor na pamäťovej micro SD karte, tak sa automaticky nahrádza najstarší zhotovený video záznam najnovším video záznamom. Táto funkcia sa dá aj vypnúť.

Režimy nahrávania uzatvára posledný nahrávací režim, a to režim nahrávania pri určení denného časového harmonogramu od do.

V zhotovených záznamoch je zobrazený presný dátum a čas zhotovenia video záznamu, pre lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov.

Vlastnosti zariadenia:

- Vzhľad lampy s bielym svetlom s nenápadne ukrytou mini kamerou
- Zariadenie je podporované operačnými mobilnými systémami iOS a Android.
- Zabudovaný WiFi modul s možnosťou živého prenosu, alebo záznamu cez internet, alebo P2P sieť priamo v bezplatnej mobilnej aplikácii
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení 1080P spoločne s kvalitným zvukom
- Možnosť vložiť micro SD karty až do veľkosti 128GB
- V prípade potreby je možné zapnúť funkciu obojstrannej komunikácie, kedy sa dá viesť rozhovor s osobou, ktorá sa aktuálne nachádza pri zariadení (V zariadení je pre možnosť využívania tejto funkcie zabudovaný reproduktor)
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý dokáže zrozumiteľne zaznamenávať kvalitný zvuky a hlas z jeho okolia
- Zariadenie poskytuje až 3 rôzne nahrávacie režimy, konkrétne nahrávanie detekciou pohybu, nepretržité nahrávanie v slučke a nahrávanie podľa časového harmonogramu
- V prostredí mobilnej aplikácie je možné fotiť snímky a nahrávať videozáznamy z kamery nezávisle od nahrávania v prístroji, tieto sa ukladajú do mobilného zariadenia
- Možnosť zapnutia odosielania upozornení na smartfón, alebo tablet keď kamera zaznamená pohyb, vďaka čomu je používateľ ihneď informovaný o tom, že sa pred objektívom skrytej kamery niečo deje
- Zariadenie zapisuje do denníka aplikácie všetky alarmy
- Svetlo je funkčné a je ho možné zapínať priamo na lampičke, alebo cez aplikáciu
- Zariadenie je technicky nenáročné na nastavovanie a ovládanie

Technické špecifikácie:

Objektív CMOS: 2.0 mega pixel
Rozlíšenie: 1080P, 720P, 640P
Uhol zobrazenia: 90°
Počet snímkov sa sekundu: 25 fps
Kodek: H.264
Podporované formáty: MP4
Podpora pamäte (micro SD): od 4GB do 128GB
Podpora mobilných OS: iOS a Android
WiFi modul: Áno
Streamovanie P2P: Áno

Obsah balenia:

1x Lampa so skrytou kamerou

1x pin na resetovanie zariadenia

1x USB čítačka SD kariet

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP-023
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

129,00 € (s DPH)

Šiltovka ukrýva v čelnej časti DVR modul s neviditeľnou mini kamerou, ktorá je schopná zhotovovať video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Všetky zhotovené videa sa ukladajú na vloženú micro SD kartu. Funkcia skrytej kamery sa ovláda pomocou dodávaného diaľkového ovládača.

252,00 € (s DPH)

Táto bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie. Dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani Wi-Fi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

119,00 € (s DPH)

Špionážna kamera je nenápadne ukrytá vo vrchnáku od pohára na kávu. Kamera nahráva video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Veľkou výhodou je zabudované IR prisvietenie, vďaka ktorému je možné zaznamenávať obraz aj v úplnej tme. Všetky video nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie vydrží na jedno nabitie pracovať až 150 minút.

199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa