Wifi kamera ukrytá v routery AK-026IP

AK-026IP je router so šikovne ukrytou WiFi kamerou
s nočným prisvietením s dosahom 6m. Záber kamery je široký 120° a je prenášaný cez internet priamo do aplikácie v mobilnom telefóne. Zariadenie dokáže pracovať až so 128Gb SD kartou. Disponuje detekciou pohybu ktorá ušetrí miesto na SD karte. 

120,00 € (s DPH)
Kód:
AK-026IP
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Router AK-026IP je v podstate iba obal v ktorom je ukrytá kamera, nepracuje ako naozajstný router, musí biť stále napájaný USB káblom a štandardnou nabíjačkou 5V/2A (je súčasťou balenia). Prístroj nemá vstavanú batériu. Kamera je umiestnená na anténe ktorá sa dá naklápať čím nastavíte ten správny uhol pre obraz. Prístroj má vstavaný mikrofón na prenos zvuku. Všetky funkcie sa nastavujú priamo v aplikácii, ako napríklad detekcia pohybu, nahrávanie nonstop, nočné videnie.

Wifi kamera ukrytá v routery AK-026IP

Nastavenie je intuitívne a každý ho ľahko zvládne. Do prístroja môžete dať až 128Gb micro SD kartu čo Vám zabezpečí dostatok záznamu. Silné nočné videnie Vám zabezpečí dostatok svetla na čistý obraz aj v úplnej tme a to do vzdialenosti 6 m. Na prístroji voľným okom žiadne svetlo nevidieť. Prístroj vyzerá ako štandardný router a tak nebudí žiadnu pozornosť. 

Vlastnosti:

> 1,0 megapixelová kamera CMOS

> Uhol zobrazenia 120 stupňov

> HD 1080P (1280*720)

> Počet obrázkov za sekundu 25 Fps

> Formát videa AVI

> Kompresia videa MJPEG

> Maximálna kapacita SD karty 128Gb

> WiFi Živé vysielanie obrazu možné vidieť hocikde a hocikedy s prístupom na internet

> P2P LAN pohľad bez WiFi

> Aplikácia vzdialene zaznamená video a fotografie

> Automatické prepínanie denný / nočný režim

> 6m IR neviditeľné nočné videnie

> Detekcia pohybu a hlásenia alarmu Push

> Spolupracujú so systémom Android a iOS

> Adaptér 5V/2A

> Veľkosť hodín 

> Certifikáty: CE, RoHs

Obsah balenia:

1x Wifi kamera ukrytá v routery AK-026IP

1x USB čítačka SD kariet

1x USB nabíjačka 5V/2A

1x USB kábel

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK-026IP
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

139,00 € (s DPH)

Tento rámik na fotku s malou skrytou kamerou je skvelou voľbou pre nenápadné pozorovanie miestnosti. K živému prenosu sa dostanete pomocou zabudovanej WiFi a v nastaveniach máte na výber z viacerých možností nahrávania. Pri rozoznanom pohybe pred kamerou si viete nastaviť notifikácie na mobile, aby ste mali vždy prehľad o pohybe v miestnosti.

159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

147,90 € (s DPH)

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

252,00 € (s DPH)

Táto Bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani WiFi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa