LED baterka s Full HD kamerou

LED baterka so skrytou Full HD kamerou je univerzálnym prístrojom pre akúkoľvek činnosť. Môžete ju použiť v interiéri aj exteriéri, pričom znesie aj veľmi náročné podmienky ako sú nízke teploty, dážď a iné. Využiť sa dá v zabezpečovacích službách, náročných pracovných podmienkach pri slabej viditeľnosti, či na osobné potreby a aktivity, ako napríklad turistika či pripevnenie na bicykel.

134,00 € (s DPH)
Kód:
Akm-LEDDV
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Vďaka vodeodolnej úprave a robustnému celo-kovovému telu odolá aj náročným podmienkam. Baterka má nenápadnú vstavanú kameru s rozlíšením Full HD obrazu so snímkovou frekvenciou 30 obr./s. a mikrofónom pre záznam videa aj zo zvukom. Šikovne zapracovaná kamera zaručuje nenápadné nahrávanie kvalitného videa. Baterka disponuje aj funkciou fotografovania vo formáte 4:3. Ovládanie je veľmi jednoduché. Pomocou troch tlačidiel na baterke dokážete ovládať všetky funkcie tohto zariadenia.

Využitie nájde v zabezpečovacích službách ako SBS pri ochrane budov a objektov, pri práci alebo na súkromné účely v podobe turistiky a iných športov.


batéria s kamerou  

Vlastnosti zariadenia:

Intenzita s nastavením silného alebo slabšieho svetla 

SOS núdzové blikanie

Celokovové telo s kvalitným spracovaním z kovových materiálov

Videokamera s rozlíšením Full HD

Zariadenie podporuje max. 32 GB pamäťovú kartu

Vysoká kapacita batérie, ktorá je vymeniteľná

Vodeodolné spracovanie IP54

Technické špecifikácie:


Rozlíšenie videa: 1920 x 1080
Počet obrázkov za sekundu: 30fps
Video formát: AVI
Formát obrazu: 16:9
Rozlíšenie fotky:  4032 x 3024
Formát fotky:  4:3
Rozlíšenie snímača: 5Mp
Úložisko: micro SD 32GB max.
Batéria: 3500 mAh
Napájanie: DC-5V
Rozmery: 205 x Ø55 x Ø30 mm


Obsah balenia:

1x LED baterka
1x Batéria
1x USB kábel
1x Nabíjačka
1x Držiak
1x Návod na použitieUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Akm-LEDDV
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,90 € (s DPH)

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovujúc kvalitný video záznam spoločne so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

139,00 € (s DPH)

Rámik na fotku s malou skrytou kamerou je skvelou voľbou pre nenápadné pozorovanie miestnosti. K živému prenosu sa dostanete pomocou zabudovanej WiFi, kde v nastaveniach vyberáte z viacerých možností nahrávania. Pri rozoznanom pohybe pred kamerou si viete nastaviť notifikácie na Vašom smartfóne, aby ste mali vždy prehľad o pohybe v miestnosti.

132,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

252,00 € (s DPH)

Táto bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie. Dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani Wi-Fi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa