LED baterka s Full HD kamerou

LED baterka so skrytou Full HD kamerou je univerzálnym prístrojom pre akúkoľvek činnosť. Môžete ju použiť v interiéri aj exteriéri, pričom znesie aj veľmi náročné podmienky ako sú nízke teploty, dážď a iné. Využiť sa dá v zabezpečovacích službách, náročných pracovných podmienkach pri slabej viditeľnosti, či na osobné potreby a aktivity, ako napríklad turistika či pripevnenie na bicykel.

134,00 € (s DPH)
Kód:
Akm-LEDDV
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Vďaka vodeodolnej úprave a robustnému celo-kovovému telu odolá aj náročným podmienkam. Baterka má nenápadnú vstavanú kameru s rozlíšením Full HD obrazu so snímkovou frekvenciou 30 obr./s. a mikrofónom pre záznam videa aj zo zvukom. Šikovne zapracovaná kamera zaručuje nenápadné nahrávanie kvalitného videa. Baterka disponuje aj funkciou fotografovania vo formáte 4:3. Ovládanie je veľmi jednoduché. Pomocou troch tlačidiel na baterke dokážete ovládať všetky funkcie tohto zariadenia.

Využitie nájde v zabezpečovacích službách ako SBS pri ochrane budov a objektov, pri práci alebo na súkromné účely v podobe turistiky a iných športov.


batéria s kamerou  

Vlastnosti zariadenia:

Intenzita s nastavením silného alebo slabšieho svetla 

SOS núdzové blikanie

Celokovové telo s kvalitným spracovaním z kovových materiálov

Videokamera s rozlíšením Full HD

Zariadenie podporuje max. 32 GB pamäťovú kartu

Vysoká kapacita batérie, ktorá je vymeniteľná

Vodeodolné spracovanie IP54

Technické špecifikácie:


Rozlíšenie videa: 1920 x 1080
Počet obrázkov za sekundu: 30fps
Video formát: AVI
Formát obrazu: 16:9
Rozlíšenie fotky:  4032 x 3024
Formát fotky:  4:3
Rozlíšenie snímača: 5Mp
Úložisko: micro SD 32GB max.
Batéria: 3500 mAh
Napájanie: DC-5V
Rozmery: 205 x Ø55 x Ø30 mm


Obsah balenia:

1x LED baterka
1x Batéria
1x USB kábel
1x Nabíjačka
1x Držiak
1x Návod na použitieUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Akm-LEDDV
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Skrytá špionážna kamera ukrytá v kravate je nenápadne špionážne riešenie pre zhotovovanie audio/video materiálov. Ku kravate s kamerou je pribalený diaľkový ovládač, pomocou ktorého je možné ovládať prístroj ukrytý v kravate na diaľku až 15 metrov. Zariadenie sa jednoducho ovláda a zhotovené údaje zo zariadenia sa ukladajú na princípe bežných USB kľúčov.

147,90 € (s DPH)

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

129,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať obraz v aplikácii pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

128,00 € (s DPH)

Táto atrapa routera AK-LS009-B so šikovne ukrytou WiFi kamerou s FULL HD rozlíšením a uhlom záberu 145° disponuje aj videním v noci a to do vzdialenosti až 6m, PIR senzorom a dlhou výdržou batérie v pohotovostnom režime až 1 rok. Ovládanie, nastavovanie, prezeranie živého obrazu ako aj záznamu prebieha vzdialene cez aplikáciu pre iOS a Android a zvládne ho aj technicky menej zdatná osoba.

147,00 € (s DPH)

Ukrytá nenápadná kamera v bežnej domácej meteo-stanici s rozlíšením Full HD zhotovuje kvalitný video záznam spoločne so zvukom. Kamera disponuje možnosťou zapnutia detekcie pohybu, to znamená, že nahráva iba vtedy ak v zornom poli zachytí pohyb. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí kamuflovaný diktafónu a možnosť fotografovania. Všetky funkcie skrytej kamery sa ovládajú diaľkovým ovládačom.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa