Skrytá špionážna DVR kamera ukrytá v nenápadnej čiernej skrinke s PIR a IR diódami

Nenápadná čierna skrinka so skrytou Full HD (1080P) špionážnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamov aj v úplnej tme. Zariadenie vydrží dlho pracovať, vďaka zabudovanej vysokokapacitnej batérii, ktorá má kapacitu až 5000 mAh a vydrží prácovať až 10 hodín na jedno nabitie.

144,90 € (s DPH)
Kód:
AKR-DV018 (DVR)
Obľúbené1
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie patrí medzi bezpečnostné riešenia skrytej kamery v krabičke označovanej ako “Black Box“. Miniatúrna kamera dokáže zaznamenávať kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Veľkou výhodou tohto zariadenia je, že má v sebe zabudované nočné IR videnie, a dokáže si tak poradiť s video záznamom aj v úplnej tme, vďaka čomu užívateľovi nič neunikne.


Ďalšou veľmi zaujímavou vlastnosťou zariadenia je PIR senzor s video detekciou pohybu, vďaka ktorému, keď senzor zachytí v blízkosti zariadenia pohyb, začne automaticky nahrávať video záznam. Všetky zhotovené záznamy zariadenie ukladá na pamäťovú micro SD kartu s maximálnou kapacitou až 64GB.


Záznamy je možné prezerať vybratím micro SD karty a vložením do akéhokoľvek zariadenia s čítačkou na pamäťové karty SD s podporou multimediálnych prehrávačov (PC, Notebook, TV, atď.).


Všestranný dizajn s rozmermi len 11.4x6.3x2.8cm umožňuje zariadenie ukryť prakticky kdekoľvek. Zariadenie svojím vzhľadom pripomína externú batériu známu pod názvom PowerBank alebo externý hard disk.


Medzi hlavné vlastnosti skrytej kamery patria možnosti ako nahrávanie video záznamu pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu.


Jednou z najväčších ešte nespomenutých výhod tohto zariadenia je zabudovaná batéria s vysokou kapacitou až 5000mAh, ktorá zabezpečuje zariadeniu dlhodobú možnosť nahrávania video záznamov, a to viac ako 12 hodín na jedno nabitie. Zariadenie je samozrejme možné mať non stop pripojené k elektrickej zásuvke priamo cez priložený USB kábel a adaptér, čím užívateľ zabezpečí nepretržité nahrávanie bez obmedzenia.


Čierna skrinka sa jednoducho nastavuje aj obsluhuje. Zvládne ju nastaviť aj technicky menej zdatný užívateľ.

Vhodné použitie zariadenia

- Zabezpečenie domácnosti a vozidla pred zlodejmi a vandalmi.

- Zabezpečenie firmy a kontrola zamestnancov.

- Starostlivosť o juniorov, seniorov a domácich miláčikov.

- Vhodné riešenie pre opatrovateľku v domácnosti.

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom.
- Nahrávanie video záznamov priamo na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu od 4GB do 64GB kapacity.
- Vysoko kapacitná batéria, pre používanie bez možnosti priameho zapojenia do elektrickej zásuvky.
- Funkcia detekcie pohybu, kontinuálneho nahrávania.
- Hodiny je možné mať trvalo zapojené v elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla s adaptérom.
- Jednoduché ovládanie pomocou dodávaného diaľkového ovládača.
- 15° sklon kamery nadol pre možnosť vyššieho umiestnenia.
- AA batéria na napájanie hodín (nie je súčasťou balenia).

Technické špecifikácie:

Senzor: CMOS 2MP
Video rozlíšenie: 1920x1080 (1080P)
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
Formát fotografie: JPG
Nepretržité nahrávanie: Doba záznamu 24 hodín a viac
Komprimovaný formát: H.264
Pohybová detekcia: Áno
Typ pamäte: microSD až do 64GB
Podpora systémov: Windows, Mac OS, Linux
Kapacita batérie: 3000 mAh
Doba nabíjania: cca 7 až 9 hodín
Výdrž batérie: cca 5 až 6 hodín
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblom

Obsah balenia:

1x Hodiny so skrytou kamerou

1x USB kábel

1x Adaptér

1x Diaľkový ovládač

1x Manuál

1x Háčik do stenyUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-DV018 (DVR)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Špionážna kamera je nenápadne ukrytá vo vrchnáku od pohára na kávu. Kamera nahráva video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom. Veľkou výhodou je zabudované IR prisvietenie, vďaka ktorému je možné zaznamenávať obraz aj v úplnej tme. Všetky video nahrávky sa ukladajú na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Zariadenie vydrží na jedno nabitie pracovať až 150 minút.

236,00 € (s DPH)

Skrytá kamera v držiaku na smartfón do auta je skvelou voľbou pre nenápadné monitorovanie auta cez deň aj cez noc, vďaka funkcii zabudovaných IR LED diód. Pomocou flexibilne otočiteľnej kamery si viete nastavíť smer ktorým sa má video nahrávať, čím môžete sledovať napríklad miesto šoféra, alebo cestu pred autom.

159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

134,00 € (s DPH)

LED baterka so skrytou Full HD kamerou je univerzálnym prístrojom pre akúkoľvek činnosť. Môžete ju použiť v interiéri aj exteriéri, pričom znesie aj veľmi náročné podmienky ako sú nízke teploty, dážď a iné. Využiť sa dá v zabezpečovacích službách, náročných pracovných podmienkach pri slabej viditeľnosti, či na osobné potreby a aktivity, ako napríklad turistika či pripevnenie na bicykel.

129,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať obraz v aplikácii pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

126,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať HD 1080P video v aplikácii pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa