Interiérová IP otočná kamera AKG-R7

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AKG-R7
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Univerzálny a okrúhly dizajn tejto mini kamery je výhodou, pretože si nájde svoje miesto takmer všade. Táto kamera AKG-R7 je určené predovšetkým do interiéru a vďaka širokému objektívu ju môžete umiestniť do kancelárie, obchodov, domácnosti a na frekventované miesta, ktoré chcete mať pod kontrolou. Po pripojení k tomuto zariadeniu sa do stiahnutej aplikácie pridá kamera čím sa sprístupnia všetky funkcie kamery. Môžete sledovať živý obraz, alebo ľahko pristupovať k zaznamenaným videám.

Nahrávanie je možné vypnúť, zapnúť aby nahrávala pri zachytení pohybu, alebo nastavenie detekcie pohybu podľa plánu od do.

Inteligentná bezdrôtová IP kamera G7 Mini

Výhodou tejto kamery je tiež nastavenie (zapnutie/vypnutie) alarmu pri zachytení pohybu kamera začne hučať a automaticky zaznamenáva pohyblivý objekt, pričom objektív kamery sa otáča priamo za pohybujúcim sa objektom tak aby bol uprostred obrazu. Pohyb je tichučký tak že ho ani nepočuť. Kamera vyšle hlášku o pohybe a obraz môžete zároveň sledovať v mobilnej aplikácii v reálnom čase. Všetok obraz sa ukladá na vloženú SD kartu do veľkosti 128Gb. Samozrejmosťou je možnosť zaznamenávať obraz a fotky do aplikácie, čím si zabezpečíte dôkazy v reálnom čase. Obraz z kamery môžete zdieľať aj viacerí, pričom je nutné vedieť inštalačné údaje ako aj heslo. 

Vlastnosti zariadenia:

- Podpora karty SD do 128GB
- Detekcia pohybov
- Mini kamera vhodná do interiéru
- Obojsmerná hlasová komunikácia
- Úložisko - cloud
- Podporované IP protokoly RTMP, RTSP, HLS, ONVIF
- IOS a Android aplikácia
- Automatické monitorovanie pohyblivých objektov 340 stupňov
- Širokouhlý objektív rozlíšenie 1080P
- Veľmi jednoduchá inštalácia a obsluha
- Možnosť uchytenia aj na strop (možnosť prevrátenia obrazu v aplikácii)

Technické špecifikácie:

obrazový snímač: 2,0 MP snímač CMOS (Sony IMX323)
Citlivosť snímača: 1,5 Lux; W/B: 0 Lux so zapnutou IR LED
Kompresný formát: H.264
Uhol obrazu: H-110º    V-130º
Uhol otáčania: 360º (30° sledovanie)
Rozlíšenie: 1080p (1920*1080), VGA (640*360), QVGA (320*160)
Dosah IR nočné osvetlenie: Automatické zapnutie IR filtra, nočné videnie 10 metro
Mikrofón: 1kanálový vstavaný 38dB
Úložisko: 16-128Gb SD karta
Spotreba pamäte: 2 hodiny záznamu - 1,2Gb
Podporované IP protokoly: ODM: RTMP, RTSP, HLS, Onvif 2.5
Napájanie: USB adaptér 5V/2A
Pracovná teplota: -10 ℃ ~ + 50 ℃
Rozmery: D-97 mm x Š-97 mm x V-129 mm

Obsah balenia:

1x  Mini kamera
1x  Stojan/držiak na kameru
1x  USB kábel
1x  Adaptér 5V/2A
1x  Balenie skrutiek na pripevnenie
1x  Používateľská príručka s manuálom

Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKG-R7
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá šetrí batériu a chráni váš domov vo dne aj v noci 24/7. Zobrazuje každý detail a infračervené alebo plnofarebné nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť čo sa deje aj počas noci. Kamera je bezdrôtová WiFi, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery. Ku kamere je aj solárny panel.

123,00 € (s DPH)

Inteligentná IP kamera 1080P ktorá sa vyznačuje Wifi pripojením, nočným videním, detekciou pohybu objektov za pomoci PIR senzoru, jednoduchým ovládaním, dlhou výdržou batérie. Toto elegantná kamera je vhodné do exteriéru rovnako ako aj do interiéru a to vďaka odolnosti zariadenia IP66. Výstrahy o pohybe posiela priamo do aplikácie. Spolupracuje so systémami Android, iOS, Windows na počítači.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

160,00 € (s DPH)

WiFi kamera AK-TY016 pre kontrolu vášho domáceho miláčika disponuje s 320° PAN otáčaním pomocou aplikácie Tuya, snímačom 2,0 Mega HD 1080P s vysokým rozlíšením a objektívom ktorý si dokážete ručne nakloniť 15° nahor / nadol pričom je dostatočne širokouhlý. Nočné videnie do vzdialenosti až 5 m. Obraz a zvuk z kamery ako aj záznamy môžete sledovať kdekoľvek sa nachádzate cez váš smartfón, tablet.

180,00 € (s DPH)

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera pripojená na internet cez SIM kartu mobilného operátora s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, vzdialený prístup cez aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa