Interiérová IP otočná kamera AKG-R7

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AKG-R7
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Univerzálny a okrúhly dizajn tejto mini kamery je výhodou, pretože si nájde svoje miesto takmer všade. Táto kamera AKG-R7 je určené predovšetkým do interiéru a vďaka širokému objektívu ju môžete umiestniť do kancelárie, obchodov, domácnosti a na frekventované miesta, ktoré chcete mať pod kontrolou. Po pripojení k tomuto zariadeniu sa do stiahnutej aplikácie pridá kamera čím sa sprístupnia všetky funkcie kamery. Môžete sledovať živý obraz, alebo ľahko pristupovať k zaznamenaným videám.

Nahrávanie je možné vypnúť, zapnúť aby nahrávala pri zachytení pohybu, alebo nastavenie detekcie pohybu podľa plánu od do.

Inteligentná bezdrôtová IP kamera G7 Mini

Výhodou tejto kamery je tiež nastavenie (zapnutie/vypnutie) alarmu pri zachytení pohybu kamera začne hučať a automaticky zaznamenáva pohyblivý objekt, pričom objektív kamery sa otáča priamo za pohybujúcim sa objektom tak aby bol uprostred obrazu. Pohyb je tichučký tak že ho ani nepočuť. Kamera vyšle hlášku o pohybe a obraz môžete zároveň sledovať v mobilnej aplikácii v reálnom čase. Všetok obraz sa ukladá na vloženú SD kartu do veľkosti 128Gb. Samozrejmosťou je možnosť zaznamenávať obraz a fotky do aplikácie, čím si zabezpečíte dôkazy v reálnom čase. Obraz z kamery môžete zdieľať aj viacerí, pričom je nutné vedieť inštalačné údaje ako aj heslo. 

Vlastnosti zariadenia:

- Podpora karty SD do 128GB
- Detekcia pohybov
- Mini kamera vhodná do interiéru
- Obojsmerná hlasová komunikácia
- Úložisko - cloud
- Podporované IP protokoly RTMP, RTSP, HLS, ONVIF
- IOS a Android aplikácia
- Automatické monitorovanie pohyblivých objektov 340 stupňov
- Širokouhlý objektív rozlíšenie 1080P
- Veľmi jednoduchá inštalácia a obsluha
- Možnosť uchytenia aj na strop (možnosť prevrátenia obrazu v aplikácii)

Technické špecifikácie:

obrazový snímač: 2,0 MP snímač CMOS (Sony IMX323)
Citlivosť snímača: 1,5 Lux; W/B: 0 Lux so zapnutou IR LED
Kompresný formát: H.264
Uhol obrazu: H-110º    V-130º
Uhol otáčania: 360º (30° sledovanie)
Rozlíšenie: 1080p (1920*1080), VGA (640*360), QVGA (320*160)
Dosah IR nočné osvetlenie: Automatické zapnutie IR filtra, nočné videnie 10 metro
Mikrofón: 1kanálový vstavaný 38dB
Úložisko: 16-128Gb SD karta
Spotreba pamäte: 2 hodiny záznamu - 1,2Gb
Podporované IP protokoly: ODM: RTMP, RTSP, HLS, Onvif 2.5
Napájanie: USB adaptér 5V/2A
Pracovná teplota: -10 ℃ ~ + 50 ℃
Rozmery: D-97 mm x Š-97 mm x V-129 mm

Obsah balenia:

1x  Mini kamera
1x  Stojan/držiak na kameru
1x  USB kábel
1x  Adaptér 5V/2A
1x  Balenie skrutiek na pripevnenie
1x  Používateľská príručka s manuálom

Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKG-R7
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
180,00 € (s DPH)

AKP-400 je panoramatická kamera so 180° uhlom obrazu čo dosahuje dvomi objektívmi. Kamera je statická s detekciou a sledovaním človeka pričom sa snaží držať tvár čím najviac zväčšenú na obraze. Vďaka citlivému snímaču môžete mať zapnuté farebné nočné videnie s dosahom do 30-40m. Kamera spolupracuje s aplikáciou pre systém iOS (Apple) a Android. Kamera disponuje s pripojením WiFi alebo LAN káblom.

169,00 € (s DPH)

AKF14G je malá 4G batériová kamera s nízkou spotrebou a FHD1080P obrazom. Disponuje PIR senzorom pohybu a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní. Jednoduchá inštalácia, magnetický držiak, netreba ťahať žiadne káble, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu, Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu Android a iOS. Táto kamera je výborná náhrada za fotopascu.

108,00 € (s DPH)

Táto otočná IP kamera AKS69PTZ komunikuje buď cez WiFi alebo LAN kábel. Hlavnou výhodou je schopnosť rozpoznať a sledovať postavu človeka čím sa vyhnete falošným poplachom. Kamera disponuje nočným videním ktoré sa dá skombinovať s LED svetlom vďaka čomu dovidí 15-20m do diaľky. Má vstavaný výkonný reproduktor a mikrofón na obojsmernú komunikáciu a možnosť zapnúť červeno modré svetlo pri poplachu.

288,00 € (s DPH)

Táto IP / 4G kamera je vhodná na stráženie objektov. Spolupracuje s Android, iOS a Windows kde môžete jednoducho nastavovať, ovládať a sledovať obraz z kamery. Kamera zisťuje pohyb ľudí ako aj absenciu pohybu, pri zistení vám kamera pošle výstrahu. Kamera disponuje dvomi silnými bielymi a dvomi výstražnými LED svetlami červenej a modrej farby pri poplachu preblikávajú, všetko podľa nastavenia. 

149,00 € (s DPH)

Univerzálna, kompaktná kamera, ktorá môže ochrániť váš domov 24/7 vo dne aj v noci, zobrazuje každý detail a infračervené nočné videnie poskytuje lepšiu viditeľnosť toho, čo sa deje v okolí. Kamera je bezdrôtová, nastavovať ju môžete prostredníctvom aplikácie. Technológia s nízkou spotrebou energie umožňuje dlhšie fungovanie kamery a vďaka pribalenému solárnemu panelu môže fungovať nepretržite.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa