Interiérová IP otočná kamera AKG-R7

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AKG-R7
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Univerzálny a okrúhly dizajn tejto mini kamery je výhodou, pretože si nájde svoje miesto takmer všade. Táto kamera AKG-R7 je určené predovšetkým do interiéru a vďaka širokému objektívu ju môžete umiestniť do kancelárie, obchodov, domácnosti a na frekventované miesta, ktoré chcete mať pod kontrolou. Po pripojení k tomuto zariadeniu sa do stiahnutej aplikácie pridá kamera čím sa sprístupnia všetky funkcie kamery. Môžete sledovať živý obraz, alebo ľahko pristupovať k zaznamenaným videám.

Nahrávanie je možné vypnúť, zapnúť aby nahrávala pri zachytení pohybu, alebo nastavenie detekcie pohybu podľa plánu od do.

Inteligentná bezdrôtová IP kamera G7 Mini

Výhodou tejto kamery je tiež nastavenie (zapnutie/vypnutie) alarmu pri zachytení pohybu kamera začne hučať a automaticky zaznamenáva pohyblivý objekt, pričom objektív kamery sa otáča priamo za pohybujúcim sa objektom tak aby bol uprostred obrazu. Pohyb je tichučký tak že ho ani nepočuť. Kamera vyšle hlášku o pohybe a obraz môžete zároveň sledovať v mobilnej aplikácii v reálnom čase. Všetok obraz sa ukladá na vloženú SD kartu do veľkosti 128Gb. Samozrejmosťou je možnosť zaznamenávať obraz a fotky do aplikácie, čím si zabezpečíte dôkazy v reálnom čase. Obraz z kamery môžete zdieľať aj viacerí, pričom je nutné vedieť inštalačné údaje ako aj heslo. 

Vlastnosti zariadenia:

- Podpora karty SD do 128GB
- Detekcia pohybov
- Mini kamera vhodná do interiéru
- Obojsmerná hlasová komunikácia
- Úložisko - cloud
- Podporované IP protokoly RTMP, RTSP, HLS, ONVIF
- IOS a Android aplikácia
- Automatické monitorovanie pohyblivých objektov 340 stupňov
- Širokouhlý objektív rozlíšenie 1080P
- Veľmi jednoduchá inštalácia a obsluha
- Možnosť uchytenia aj na strop (možnosť prevrátenia obrazu v aplikácii)

Technické špecifikácie:

obrazový snímač: 2,0 MP snímač CMOS (Sony IMX323)
Citlivosť snímača: 1,5 Lux; W/B: 0 Lux so zapnutou IR LED
Kompresný formát: H.264
Uhol obrazu: H-110º    V-130º
Uhol otáčania: 360º (30° sledovanie)
Rozlíšenie: 1080p (1920*1080), VGA (640*360), QVGA (320*160)
Dosah IR nočné osvetlenie: Automatické zapnutie IR filtra, nočné videnie 10 metro
Mikrofón: 1kanálový vstavaný 38dB
Úložisko: 16-128Gb SD karta
Spotreba pamäte: 2 hodiny záznamu - 1,2Gb
Podporované IP protokoly: ODM: RTMP, RTSP, HLS, Onvif 2.5
Napájanie: USB adaptér 5V/2A
Pracovná teplota: -10 ℃ ~ + 50 ℃
Rozmery: D-97 mm x Š-97 mm x V-129 mm

Obsah balenia:

1x  Mini kamera
1x  Stojan/držiak na kameru
1x  USB kábel
1x  Adaptér 5V/2A
1x  Balenie skrutiek na pripevnenie
1x  Používateľská príručka s manuálom

Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKG-R7
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
180,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa môže zmeniť na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať video 24 hod. na jedno nabitie. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 365 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na Váš smartfón.

150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

96,00 € (s DPH)

Wi-Fi kamera 360°/90° otáčaním s HD rozlíšením, podporou SD karty, cloud úložiska, rýchlou konfiguráciou a spoluprácou s aplikáciami tretích strán Alexa, Google assistant, SmartThings, IFTTT. Kamera je určená na použitie do interiéru či už kancelárie, domácnosti, alebo iného objektu, ktorý potrebujete mať pod kontrolou.

199,00 € (s DPH)

Domáca interiérová bezpečnostná kamera s možnosťou diaľkového panoramatického prezerania až 720° umožňuje prezeranie interiéru potiahnutím prsta po displeji smartfónu alebo tabletu do ľubovoľného smeru. Zariadenie poskytuje možnosť vzdialeného prístupu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie podporuje bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android a  softvér pre Windows.

60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

119,00 € (s DPH)

Táto IP kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65). So vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Kamera podporuje WiFi sieť, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa