Inteligentná otočná WiFi kamera 960P ukrytá v hračke robota

Inteligentná (960P) WiFi kamera ukrytá v robotovi s možnosťou ovládania vertikálneho a horizontálneho otáčania kamery cez aplikácie určené pre iOS a Android. Pomocou aplikácii je možné zariadenie ovládať na diaľku cez internet z akéhokoľvek miesta na svete.

169,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento inteligentný robot so skrytou kamerou zhotovuje kvalitný video záznam v rozlíšení 960P spoločne so zvukom. Pomocou možnosti otáčania hlavy robota môžete na diaľku otáčať panoramatickú kameru horizontálne (360°) ale aj vertikálne (45°) priamo cez mobilnú aplikáciu v reálnom čase.

Prostredníctvom zabudovaného mikrofónu, zariadenie príma okrem videa aj zrozumiteľný zvuk z okolia. Medzi zaujímavé funkcie robota určite patrí spomenúť obojstrannú komunikáciu, pri ktorej je možné nadviazať kontakt s osobou, ktorá sa fyzicky nachádza v blízkosti robota. Pomocou tejto užitočnej funkcie osobu nielen počujete, ale aj vidíte a pokojne s ňou môžete nadviazať komunikáciu. Robot má v sebe zabudovaný reproduktor, určený práve pre obojstrannú komunikáciu. Všetky funkcie je samozrejme možné jednoducho zapínať a vypínať cez ovládací panel v aplikácii.

V samotnom zariadení je možné nastaviť funkciu detekcie pohybu, ktorá Vám bude posielať informácie priamo do Vášho mobilného telefónu alebo tabletu, v prípade, že sa pred kamerou niečo odohrá. Upozornenia je možné nastaviť rôznymi spôsobmi, dokonca si môžete dať zasielať informácie aj na určenú emailovú adresu.

Veľkou výhodou zariadenia je zabudovaný micro SD port určený pre pamäťové karty, vďaka ktorému sa dôležité okamihy nahrávajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti kapacity 64GB. Záznamy, ktoré boli zhotovené a uložené na pamäťovú kartu si môžete načítať kedykoľvek priamo cez mobilnú aplikáciu, alebo vybratím SD karty zo zariadenia a prezretím video súborov priamo cez Váš notebook, alebo stolný počítač. V prípade, že sa Vám pamäťová karta zaplní, najstarší záznam bude nahradený aktuálnym záznamom.

Medzi užitočné možnosti patrí manuálne nahrávanie, kedy si viete okamžite spustiť nahrávanie a v prípade potreby kedykoľvek vypnúť, plánované nahrávanie, pri ktorom je možné si určiť presný časový harmonogram, kedy bude kamera zhotovovať záznam, a v poslednom rade najpopulárnejší spôsob nahrávania je pri detekcii pohybu, kedy sa nahrá len záznam s úsekom v ktorom sa niečo odohráva.

Pomocou funkcie IR cut filtra zariadenie rozozná nočný režim a vykreslí video v najlepšej možnej kvalite, aby bolo možné zhotovovať záznam aj v horších svetelných podmienkach. V prípade podozrenia na narušenie sledovaného objektu viete pomocou aplikácie spustiť alarm.

Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda, pre sledovanie videa v reálnom čase alebo zo záznamu prostredníctvom mobilnej aplikácie nie je nutné mať zriadenú verejnú IP adresu. Zariadenie komunikuje prostredníctvom P2P sieti.

Zariadenie sa dá používať ako SMART baby sitter na kontrolovanie detí, alebo na kontrolu domácnosti. Zariadenie sa dá pripevniť na stenu.

SMART_otocna_WiFi_kamera_Robot_01.jpg

SMART_otocna_WiFi_kamera_Robot_02.jpg

SMART_otocna_WiFi_kamera_Robot_04.jpg

SMART_otocna_WiFi_kamera_Robot_03.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Dizajn robota s nenápadnou ukrytou kamerou
- Otáčanie kamery v horizontálnom (360°) a vertikálnom (45°) smere
- Zhotovovanie videa v kvalite 960P
- Možnosť fotografovať priamo cez aplikáciu
- Zabudovaný WiFi modul a LAN port (RJ-45)
- Podpora mobilných aplikácii iOS a Android
- Podpora rozhrania CMS
- Možnosť nahrávania záznamu na micro SD kartu do veľkosti 64GB
- Obojstranná komunikácia
- IR cut filter pre automatické prepínanie režimu medzi dňom a nocou
- Zabudovaný mikrofón
- Možnosť nastavenia pohybovej detekcie alebo upozorňovania mailom
- Zariadenie je vhodné na kontrolu kancelárie, domácnosti a slúži aj ako baby sitter
- ONVIF protokol

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1280x960 (960P)
Obrazový senzor: 1MP HD CMOS Senzor
Objektív: 3,6 mm
IR filter: Zabudovaný IR CUT (Automatické prepínanie)
Mikrofón: Zabudovaný (45dB)
Reproduktor: Zabudovaný (8 ohm) 1 watt
Podpora micro SD: TF karta až do veľkosti 64GB
Mód nahrávania: Manuálne nahrávanie, časový harmonogram, pohybová detekcia
Sieťový protokol: TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, SMTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, P2P
WiFi modul: WiFi 802.11 b/g/n
Podpora aplikácii: iOS/Android
Možnosť fotografovania cez aplikáciu: Áno
Funkcia alarmu: Áno
ONVIF Áno

Obsah balenia:

1x Kamera ukrytá v robotovi

1x Adaptér

1x Konzola pre uchytenie na stenu

2x Hmoždinky pre inštaláciu do steny

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
199,00 € (s DPH)

Domáca interiérová bezpečnostná kamera s možnosťou diaľkového panoramatického prezerania až 720° umožňuje prezeranie interiéru potiahnutím prsta po displeji smartfónu alebo tabletu do ľubovoľného smeru. Zariadenie poskytuje možnosť vzdialeného prístupu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie podporuje bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android a  softvér pre Windows.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je u väčšiny vždy jednou z najvyšších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych a Váš majetok. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Má  stupeň ochrany IP66, IR prísvit a PIR senzor.

168,00 € (s DPH)

Kvalitná wifi smart kamera určená do exteriéru aj interiéru, vode-odolnosť IP65.
Kamera je so vstavaným LED svetlom a IR | s obojsmernou zvukovou komunikáciou a alarmom | s nastaviteľnou zónovou detekciou pohybu.
Svetlo sa zapína a kamera nahráva vďaka nastaviteľnej citlivosti a smeru PIR senzoru reagujúcemu na pohyb človeka. Všetko čo sa deje sa dá sledovať cez mobilnú aplikáciu na diaľku.

119,00 € (s DPH)

Táto vysokokvalitná IP kamera, vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65) so vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Súčasťou kamery je podpora WiFi siete, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre mobilné zariadenia so systémom Android aj iOS.

102,00 € (s DPH)

Štýlová 355/55 stupňová interiérová WiFi IP kamera s vysokým Full-HD rozlíšením, spolupracuje s aplikáciami tretích strán Amazon echo, GoogleHome, IFTTT. Pomocou tejto kamery dokážete mať pod kontrolou, svoju domácnosť, bábätká, deti, starých rodičov, domácich miláčikov. Kamera disponuje mikrofónom a reproduktorom, obojsmernou komunikáciou, detekciou pohybu, meraním teploty okolia, nočným videním.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa