Panoramatická Wi-Fi kamera 720°

Domáca interiérová bezpečnostná kamera s možnosťou diaľkového panoramatického prezerania až 720° umožňuje prezeranie interiéru potiahnutím prsta po displeji smartfónu alebo tabletu do ľubovoľného smeru. Zariadenie poskytuje možnosť vzdialeného prístupu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie podporuje bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android a  softvér pre Windows.

199,00 € (s DPH)
Kód:
Panorama Camera 720° (ENP-C13)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Kamera má vďaka dvom zabudovaným objektívom široký uhol panoramatického snímania obrazu. Obojstranná kamera poskytuje neobmedzený pohyb po priestore jednoduchou voľbou smeru na smartfóne, tablete alebo PC. Vďaka dvom objektívom je obraz perfektne prispôsobený prezeraniu z akéhokoľvek uhla pohľadu. Oba objektívy snímajú obraz cez štruktúru objektívu rybieho oka.

Zariadenie zaznamenáva video záznam vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom, vďaka čomu je možné si prezerať záznam panoramaticky aj z archívu, a pohybovať sa v ňom do ľubovoľných strán.

Živý prenos zo 720° kamier, alebo už zhotovené video záznamy z archívu je možné prezerať na diaľku prostredníctvom bezplatných aplikácii pre iOS, Android a softvéru pre Windows.

Veľkou výhodou zariadenia je podpora VR okuliarov pre virtuálnu realitu. Okuliare môžu byť bezproblémovo používané so zariadením. Režim VR prehrávania je možné prepnúť do režimu priamo cez aplikáciu, aby bol zážitok z prehliadania čo možno najrealistickejší.

Ďalšou skvelou vlastnosťou zariadenia je možnosť snímať obraz aj v úplnej tme, vďaka zabudovanému HD infračervenému senzoru. Senzor snímania sa automaticky zapne pri nedostatočnom osvetlení. Rozsah sledovania je až do 5 metrov.

Zariadenie má v sebe zabudovaný citlivý mikrofón a reproduktor, vďaka čomu je možné viesť na diaľku obojsmernú komunikáciu s osobou, ktorá sa nachádza v blízkosti zariadenia, a to priamo cez aplikáciu odkiaľkoľvek na svete s prístupom na internet.

V porovnaní s ostatnými kamerami

Tradičné sledovacie kamery majú veľa zložitých bariéri, ako napríklad ťažkosti s prídavnými funkciami, náročnosť inštalácie, problémy s údržbou, zatiaľ čo panoramatická kamera poskytuje sférický pohľad, ktorý  je možné ovládať jednoduchým potiahnutím prsta do požadovanej polohy. Zariadenie prináša lepšiu efektívnosť a mimoriadny zážitok z monitorovania.

Dynamická detekcia a inteligentný alarm

Pohyb v priestore je možné sledovať pomocou technológie dynamickej identifikácie. Preto, ak bol zaznamenaný podozrivý pohyb v oblasti kamery, keď nie je užívateľ v domácnosti zariadenie po nastavení upozorní majiteľa a zaznamená video záznam po dobu 7 dní.


Obrazový senzor: 4MP CMOS sensor
Rozlíšenie: 2592x1520P
Zorné pole: Horizontálne: 360°
Vertikálne: 360°
Napätie: 5V/2A
Pracovná teplota: -10℃~50℃
WiFi štandardy: WiFi IEEE802.11b/g/n 2.4GHz
Podpora pamäte: Micro SD (až do 128GB)
Podpora aplikácii: iOS/Android
Podpora softvéru: Windows
Nahrávanie zvuku: Áno
Obojsmerná komunikácia: Áno
Nočné IR prisvietenie: Áno
Podpora VR okuliarov: Áno
Detekcia (Alarm): - Pohybová detekcia
- Klient alarm
- Email alarm
Kompresia: H.265/H.264/MJPEG
Rozmer balenia: 96x55mm
Hmotnosť: 0.6 kg

Obsah balenia:

1x Panoramatická kamera

1x Nabíjací USB kábel

1x Adaptér

1x Ihla pre reštart zariadenia

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
Panorama Camera 720° (ENP-C13)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
108,00 € (s DPH)

Kamera AKG-R7 zaručí bezpečnosť a ochranu Vášho majetku a v spolupráci s aplikáciou Vám nič dôležité neunikne.. WiFi kamera disponuje aj funkciou otáčania pre lepší rozhľad. Snímač s rozlíšením 1920x1080 a podporou SD karty do 128Gb je silný nástroj predurčený na stráženie interiéru ako kancelárie, obchod, domácnosť, alebo iný priestor, ktorý potrebujete mať zabezpečený a pod kontrolou.

150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

180,00 € (s DPH)

Táto mini širokouhlá kamera s WiFi modulom má možnosť sledovania živého obrazu a zvuku v FULL HD rozlíšení na diaľku cez aplikáciu pre Android, iOS a Windows. Jedným prepnutím prepínača sa môže zmeniť na DV rekordér, ktorý dokáže zaznamenávať video 24 hod. na jedno nabitie. Pri plnom nabití vďaka PIR senzoru ochráni Váš priestor po dobu 365 dní. Hlásenia prichádzajú do aplikácie na Váš smartfón.

60,00 € (s DPH)

Kvalitná kamera bez ostrých hrán a výčnelkov s Full-HD rozlíšením prenosom obrazu, obojsmerného zvuku, púšťaním uspávanky a zobrazením informácii o teplote a vlhkosti vzduchu na obrazovke smartfónu, vhodná prevažne na stráženie bábätka. Koniec kamery je prispôsobiteľný - ohybný dá sa omotať na postieľku, prípadne vytvoriť tvar kruhového stojanu a iné.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa