Bezpečnostné svetlo s PIR senzorom a kamerou 1080p

Kvalitná wifi smart kamera určená do exteriéru aj interiéru, vode-odolnosť IP65.
Kamera je so vstavaným LED svetlom a IR | s obojsmernou zvukovou komunikáciou a alarmom | s nastaviteľnou zónovou detekciou pohybu.
Svetlo sa zapína a kamera nahráva vďaka nastaviteľnej citlivosti a smeru PIR senzoru reagujúcemu na pohyb človeka. Všetko čo sa deje sa dá sledovať cez mobilnú aplikáciu na diaľku.

168,00 € (s DPH)
Kód:
AK860L
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Táto vysokokvalitná kamera vybavená modulom wifi so vstavaným svetlom Vám umožní kombinovať spoľahlivé sledovanie majetku s atmosférickým vonkajším osvetlením zvýšiť bezpečnosť vášho domova či firmy. Zariadeniu nechýba ani nastaviteľný zónový detektor pohybu (v aplikácii si presne vyznačíte oblasť ktorú má sledovať), vďaka ktorému vám neunikne žiaden dôležitý detail. Vďaka širokouhlému PIR infračervenému senzoru dokáže zariadenie detekovať ľudské telo už od vzdialenosti viac ako 12m.
Vytýčenie sledovanej plochy

Po zaznamenaní pohybu sa rozsvieti svetlo a vy dostanete prostredníctvom notifikácie na mobilnom telefóne fotografiu z miesta, kde bol pohyb zaznamenaný. Samozrejmosťou je aj široký uhol snímania 127° a Full HD rozlíšenie 1080p/2MP so živým náhľadom videa. Výhodou tohto zariadenia je výber jednej z troch úrovní citlivosti, vďaka tomu sú zabezpečené aj tie najväčšie nároky zákazníka na kvalitu obrazu. Zaznamenané údaje možností ukladať v mobilnom telefóne, alebo v cloudovom úložisku.

Celé zariadenie možno ovládať prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá pracuje s operačným systémom Android a iOS. Mobilná aplikácia slúži na nastavenie funkcii svetla, PIR senzoru, kamery, alarmu a na komunikáciu. Toto zariadenie môže mať naraz aj viac používateľov. Zariadenie má široké možnosti využitia či už potrebujete sledovať, čo sa deje vo vašej domácnosti bez vašej prítomnosti, alebo potrebujete sledovať svojich zamestnancov vo firme. Zariadenie si vyžaduje len veľmi jednoduchú montáž a inštaláciu, ktorú zvládne takmer každý.

Pre Vašu domácu bezpečnosť... Zabudovaný algoritmus AI podozrivej invázie vám prináša komplexnú bezpečnosť a ochranu. Nahraďte svoje zastarané bezpečnostné zariadenia modernými kvalitnejšími, budte vždy prvý, kto vie že je niekto na vašom dvore a pritom ho môžete sledovať na mobile s internetovým pripojením kdekoľvek sa práve nachádzate.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1080p
Uhol snímania: 127°
Uhol PIR senzoru: 120° vľavo / 120° vpravo
Zóny PIR senzoru: Silno 9m - Stredne 6m - Slabo 4m
Nočné videnie: Farebný obraz / ČB obraz
Zvuk: obojsmerný zvuk + alarm
Teplota svetla: 4000K
Prevádzková teplota: -20° -  +50°C
Vode-odolnosť: IP65
Podpora operačných systémov: Android, iOS
Napájanie: 5V / ±5W
Rozmery: 115 x 70 x 138 mm
Hmotnosť: 320 g

Obsah balenia:

1x Full HD kamera s držiakom na stenu

1x Napájací kábel

1x Adaptér

1x Príslušenstvo na montáž (kľúč, skrutky, hmoždinky)

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK860L
Štítky
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
199,00 € (s DPH)

Domáca interiérová bezpečnostná kamera s možnosťou diaľkového panoramatického prezerania až 720° umožňuje prezeranie interiéru potiahnutím prsta po displeji smartfónu alebo tabletu do ľubovoľného smeru. Zariadenie poskytuje možnosť vzdialeného prístupu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie podporuje bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android a  softvér pre Windows.

102,00 € (s DPH)

Štýlová 355/55 stupňová interiérová WiFi IP kamera s vysokým Full-HD rozlíšením, spolupracuje s aplikáciami tretích strán Amazon echo, GoogleHome, IFTTT. Pomocou tejto kamery dokážete mať pod kontrolou, svoju domácnosť, bábätká, deti, starých rodičov, domácich miláčikov. Kamera disponuje mikrofónom a reproduktorom, obojsmernou komunikáciou, detekciou pohybu, meraním teploty okolia, nočným videním.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je u väčšiny vždy jednou z najvyšších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych a Váš majetok. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Má  stupeň ochrany IP66, IR prísvit a PIR senzor.

150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa