Wifi IP FULL HD kamera s PIR a dlhou výdržou batérie

Bezpečnosť a ochrana je jednou z najväčších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych, Váš majetok či zamestnancov. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Stupeň odolnosti: IP66, IR prísvit a PIR senzor.

180,00 € (s DPH)
Kód:
AE12FT
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zabráňte krádeži, lúpeži a vandalizmu vo vašej domácnosti alebo vo firme, sklade, garáži... Nieje potrebná zložitá inštalácia tohoto zariadenia. Táto bezdrôtová vonkajšia, ale aj vnútorná bezpečnostná kamera s PIR senzorom a IR prisvietením s FULL HD rozlíšením 1920 x 1080p, zaznamenáva jasný a detailný obraz videa alebo fotografie. Kamera je vybavená funkciou nočného videnia ktorej súčasťou sú infračervené svetlá so širokým uhlom až 120°, ktoré vám vedia osvetliť priestor aj v úplnej tme, takže obraz bude jasný a čitateľný.
S aplikáciou môžete sledovať videá na mobilných telefónoch a tabletoch, ktoré majú operačný systém Android a iOS. Zariadenie ponúka zároveň aj možnosť zdielať obraz až so štyrmi ďalšími účastníkmi. Toto vysokokvalitné zariadenie má extra silný bezdrôtový prenos s dosahom až 20m.
Zariadenie možno nainštalovať kdekoľvek, či už v interiéri alebo vďaka svojej vysokej odolnosti IP66 voči poveternostným vplyvom aj v exteriéri.
montáž kamery


Úplne ju stačí položiť na skriňu a už môžete fungovať. Vďaka obojsmernej zvukovej komunikácii je vhodná aj na stráženie detí. Zariadenie nemusí biť zapojené do WiFi siete, pracovať s PIR senzorom a ukladať fotky bude aj bez pripojenia, rozdiel bude len v tom že nebudete dostávať hlášky na mobilný telefón. Všetky udalosti budú zaznamenané na kartu a môžete si ich prehrať hocikedy. V prípade že napojíte zariadenie na WiFi budete mať notifikácie v reálnom čase.
Zariadenie je vybavené aj PIR detekciou pohybu, ľudsky pohyb spustí senzor, zariadenie vám pošle notifikáciu na aplikáciu v mobilnom telefóne či tablete a záznam zaznamená na micro SD kartu až do veľkosti 64Gb, prípadne na cloudové úložisko. Tieto funkcie Vám zabezpečia dokonalú kontrolu nad stráženým priestorom a všetko môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek ste pokiaľ máte pripojený váš smartfón na internet. Zariadeniu nechýba ani funkcia proti falošným poplachom, vďaka ktorej sa im vyhnete úplne, prípadne ich obmedzíte na minimum.

napájanie kamery


Táto bezpečnostná kamera je oproti ostatným podobným zariadeniam výnimočná, a to vďaka svojej vysokovýkonnej batérii s kapacitou až 10400 mAh, čo vám umožní extra dlhú výdrž chodu kamery na jedno nabitie. V pohotovostnom režime vydrží až 10 mesiacov, pri zapnutom PIR senzore minimálne 2 mesiace, všetko závisí od pohybu v stráženom priestore. Vstavaný MCU, podporuje funkciu skutočného pohotovostného režimu, podporuje detekciu infračerveného lúča PIR (ľudského tela), kľúčový je hlavný systém budenia budíka Gpio; spotreba energie v pohotovostnom režime systému 60uA

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 25Fps Full HD 1080p (1920x1080) / VGA (640x480)
Kompresia videa: H.264
Objektív: 3,6mm HD fixný vode odolný
Svetelnosť: Pri farbe 0.6 Lux @ f1.2, B/W 0.08 Lux @ f1.2; 0 Lux IR zapnuté
IR prisvietenie: 6 x infra led 850nm / automatické prepínanie deň / noc
Uhol zobrazenia: 120°
Detekcia pohybu: PIR senzor
Typ úložiska: SD karta max. 64GB / cloudové úložisko
Maximálny dosah WiFi: 20m 802,11b/g/h (2,4GHz)
Zvuk: Obojsmerný zvukový prenos - vstavaný mikrofón a reproduktor
Kompresia zvuku: G7711 / G726
Typ vodotesnosti: IP66
Napájanie: 5V/2A / 0.75W (zapnutá) ~ 0.0025W (pohotovostný režím)
Kapacita a typ batérie: 10400 mAh - polymer-lithium 18650
Výdrž batérie: Pohotovostný režím - 10 mesiacov / Zapnutý PIR senzor - 2 - 4 mesiace ( v zavislosti na pohybe )
Vstavaný MCU, podporuje funkciu skutočného pohotovostného režimu, spotreba energie v pohotovostnom režime systému je 60uA
Rozmery prístroja: 100 x 61 x 82mm
Pracovná teplota: -10°C ~ +60°C

Obsah balenia:

1x Bezpečnostná kamera s batériou

1x Držiak kamery s možnosťou upevnenia na stenu

1x USB kábel

1x Pin pre reset zariadenia

1x Balenie materiálu potrebného na upevnenie

1x Skrutkovač

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AE12FT
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa