WiFi kamera s otočným objektívom 355°H/55°V P2P IP kamera

Štýlová 355/55 stupňová interiérová WiFi IP kamera s vysokým Full-HD rozlíšením, spolupracuje s aplikáciami tretích strán Amazon echo, GoogleHome, IFTTT. Pomocou tejto kamery dokážete mať pod kontrolou, svoju domácnosť, bábätká, deti, starých rodičov, domácich miláčikov. Kamera disponuje mikrofónom a reproduktorom, obojsmernou komunikáciou, detekciou pohybu, meraním teploty okolia, nočným videním.

102,00 € (s DPH)
Kód:
AEXG1S
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Kvalitná štýlová 360-stupňová kamera, ktorú je možné otáčať a nakláňať všetkými smermi.

AEXG1S PTZ ovládanie

Disponuje vysokým rozlíšením Full-HD a technológiou WiFi, vďaka ktorej ju možno pripojiť k aplikácii v smartfóne s operačným systémom Android, alebo iOS.
Záznam možno pomocou tejto mobilnej aplikácie sledovať na diaľku. Tak môžete sledovať, čo sa v miestnosti deje bez vašej prítomnosti.

AEXG1S - obojsmerná komunikácia

Taktiež je možné do zariadenia vložiť pamäťovú kartu, prípadne môžete využiť cloudové úložisko. Veľkou výhodou je funkcia detekcie pohybu, vďaka čomu môžete dostávať upozornenia v prípade, že kamera zachytí pohyb.

AEXG1S - možnosti uchytenia

Vhodné na sledovanie bábätka keď spí. Ďalšími výhodami sú napríklad funkcia merania teploty, ktorú môžete sledovať taktiež na diaľku, funkcia monitorovania detského plaču, alebo ľudského hlasu. Zariadenie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu.

Vlastnosti zariadenia:

- Full-HD rozlíšenie
- WiFi
- Detekcia pohybu
- Možnosť obojsmernej komunikácie
- Podpora OS Android aj iOS
- Podpora pamäťovej karty
- Možnosť využiť Cloudové úložisko
- IR nočné svietenie dosah 10m

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: Full-HD 1080P (1920 x 1080) / 640 x 480
Citlivosť snímača: Farba 0.6 Lux @ f1.2, ČB 0.08 Lux @ f1.2; 0 Lux IR zapnuté
Objektív: 3,6mm
Uhol nakláňania a otáčania: náklon 50 stupňov, s možnosťou otáčania o 355 stupňov
Obojsmerná komunikácia: Vstavaný reproduktor a MIC 1/1
WiFi: 2.4GHz 802.11 b/g/n
Detekcia pohybu: Áno
Deň noc: IR - cut duálny filter, automatické prepínanie - dosah 10m
Typ pamäťovej karty: Micro SD, Max. 128GB
Úložisko: Pamäťová karta, Cloud, mobilný telefón
Mobilná aplikácia: Áno
Podporované operačné systémy: Android, iOS
Napájanie: DC-5V
Typ napájania: Micro USB

Obsah balenia:

1x IP kamera

1x USB kábel

1x Sieťový adaptér DC-5V/1A

1x Obojstranná lepiaca páska

2x Hmoždinka

2x Skrutka

1x Pin na Reset zariadenia

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AEXG1S
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
168,00 € (s DPH)

Kvalitná wifi smart kamera určená do exteriéru aj interiéru, vode-odolnosť IP65.
Kamera je so vstavaným LED svetlom a IR | s obojsmernou zvukovou komunikáciou a alarmom | s nastaviteľnou zónovou detekciou pohybu.
Svetlo sa zapína a kamera nahráva vďaka nastaviteľnej citlivosti a smeru PIR senzoru reagujúcemu na pohyb človeka. Všetko čo sa deje sa dá sledovať cez mobilnú aplikáciu na diaľku.

180,00 € (s DPH)

Bezpečnosť a ochrana je u väčšiny vždy jednou z najvyšších priorít nielen doma, ale aj v kanceláriách alebo kdekoľvek inde, kde chcete dávať pozor na Vašich blízkych a Váš majetok. Vďaka tejto novej bezdrôtovej WiFi IP bezpečnostnej kamere s rozlíšením 1080p to nebude problém, pretože kamera je určená aj do nepriaznivých podmienok. Má  stupeň ochrany IP66, IR prísvit a PIR senzor.

199,00 € (s DPH)

Domáca interiérová bezpečnostná kamera s možnosťou diaľkového panoramatického prezerania až 720° umožňuje prezeranie interiéru potiahnutím prsta po displeji smartfónu alebo tabletu do ľubovoľného smeru. Zariadenie poskytuje možnosť vzdialeného prístupu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie podporuje bezplatné mobilné aplikácie pre iOS a Android a  softvér pre Windows.

119,00 € (s DPH)

Táto vysokokvalitná IP kamera, vhodná do interiéru aj exteriéru (IP65) so vstavanou batériou a Full HD rozlíšením vám umožní sledovanie akéhokoľvek objektu a to všetko bez nutnosti káblového pripojenia. Súčasťou kamery je podpora WiFi siete, čo Vám umožní diaľkové ovládanie prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorá je dostupná pre mobilné zariadenia so systémom Android aj iOS.

150,00 € (s DPH)

Wifi IP kamera FHD1080P s PIR senzorom a nočným videním. Na jedno nabitie vydrží až 90dní Jednoduchá inštalácia, nízka spotreba, netreba ťahať káble, balenie obsahuje aj solárny panel ktorý dokáže dobíjať vstavanú batériu, detekcia pohybu, WiFi mód, vode odolná, záznamy sa ukladajú na SD kartu alebo Cloud, vzdialený prístup cez mobilnú aplikáciu hocikedy a hocikde.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa