Mini kamera 1080p s nočným videním a klipom na uchytenie

AKMK-DVR je prístroj s vertikálne výklopným objektívom 1080p. Je navrhnutý na nahrávanie videa, audia a zachytávanie fotiek. Kvalitne prevedený dizajn s IR prisvietením a klipom pre prichytenie dáva prístroju širokú škálu využitia. 

120,00 € (s DPH)
Kód:
AKMK-DVR
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Mini kamera AKMK-DVR FULL HD s podporou 32GB micro SD, možnosť nahrávania videa pomocou detekcie pohybu. Vďaka malým rozmerom, malej váhe a vertikálne otočnému objektívu je kamera vhodná na nahrávanie bežných činností, video receptov, opravárenských a výrobných postupov, osláv, svadieb, pohrebov, športových výkonov, alebo pre záznam v utajení. Zariadenie má vstavanú batériu a vy tak nie ste obmedzený žiadnymi káblami. Dokáže nahrávať v kvalite 1080p, 720p a aj 480p a to všetko aj s aktiváciou detekcie pohybu. Nahrávanie s detekciou pohybu vám zabezpečí, že kamera nahrá len vtedy keď sa odohráva niečo pred objektívom. Nemusíte sa báť, že Vám po zaplnení micro SD karty kamera prestane nahrávať. Pri zapnutí funkcie cyklického nahrávania kamera najstarší záznam vymaže a nahradí ho novým záznamom.

AKMK-DVR je full HD mini kamera s klipom na uchytenie na popruh ruksaku, na opasok, vrecko košele, vrecko saka, alebo na vrecko nohavíc. Ovládanie je úplne jednoduché, stačí stlačiť jedno tlačidlo a nahrávanie sa spustí. Prístroj rozdeľuje video záznam na 10 minútové bloky ktoré ukladá pekne za sebou. Pri audio nahrávke vytvára 60 minútové bloky.

Mini kamera s klipom vo vrecku mikiny

Táto kamera nemá problém vyhotoviť fotografie, alebo zaznamenať len zvuk tak ako diktafón. Dá sa použiť aj ako web kamera. Stačí vybrať kartu a pripojiť ju k počítaču.

Mini kamera s klipom vo vrecku nohavíc

Pri dlhej nečinnosti sa zariadenie automaticky vypne.

Technické špecifikácie:

Rozmer: 72 x 26 x 12 mm
Rozhranie USB: USB 2.0
Úložisko: 4 - 32 Gb SD karta  ( 64Gb sformátovaná na FAT 32 )
Batéria: lítiová batéria 3,7 V / 500 mAh
Výdrž batérie: pri 1080p bez IR 4 hodiny záznamu (37Gb)
Infračervené svetlo: 6 ks IR diódy
Zvukový formát:  WAV 512 kb / s
Video formát: AVI 1920 * 1080P / 1280 * 720P / 640 * 480P 
Počet obrázkov za sekundu: 30 fps
Video kódovanie: MJPG
Pomer strán obrazu: 4:3
- Zvuk 36 hodín záznamu - 8Gb
- Video 1080p 10 minút - 1,7Gb( dynamického obrazu )
Teplotné podmienky:  -5 až +40 ° C
Softvér na prehrávanie:  Real Playe r. KM Player, VLC Player, Windows Media player

Obsah balenia:

•    1x Minikamera s klipsou

•    1x USB dátový / nabíjací kábel 

•    1x návod

Podrobnosti o produkte
AKMK-DVR
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
229,00 € (s DPH)

Šikovná kamera s výbornou kvalitou zaznamenaného Full HD videa so zvukom s možnosťou spojenia smartfónu alebo tabletu priamo cez mobilnú aplikáciu. Kamera dokáže zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam. Všetky zhotovené videá, fotografie a audio záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu.

65,00 € (s DPH)

Táto kamera AK16 je veľmi nenápadná, veľmi dobre ukrytá s nenáročnou obsluhou. Miniatúrna DVR kamera vo veľkosti 25x25x25mm zaznamenáva video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Kamera je vybavená IR LED neviditeľnými diódami, vďaka ktorým je možné zhotovovať video záznam aj v úplnej tme.

322,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa