Mini DVR nenápadná kamera s Full HD záznamom, IR a detekciou pohybu

Táto kamera AK16 je veľmi nenápadná, veľmi dobre ukrytá s nenáročnou obsluhou. Miniatúrna DVR kamera vo veľkosti 25x25x25mm zaznamenáva video záznam so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú pamäťovú micro SD kartu. Kamera je vybavená IR LED neviditeľnými diódami, vďaka ktorým je možné zhotovovať video záznam aj v úplnej tme.

65,00 € (s DPH)
Kód:
AK16
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis zariadenia:

Mikro kamera AK16 zaznamenáva video záznam vo vysokom rozlíšení (Full HD) v režime kontinuálneho nahrávania, alebo pri detekcii pohybu. Vďaka zabudovaným IR LED diódam je kamera schopná zaznamenávať záznam aj v úplnej tme do vzdialenosti dvoch-troch metrov. V konštrukcii zariadenia je zabudovaná 230mAh litiová batéria, ktorá umožňuje nahrávať približne 100 minút video záznamu na jedno nabitie. Zariadenie je možné mať pripojené k nabíjačke, power bank, počítaču pomocou dodávaného USB (8Pin) kábla čím môže zariadenie nahrávať nepretržite.

Zariadenie zaznamenáva video záznamy v slučkách, čo znamená, že ak sa naplní kapacita na pamäťovej karte, tak sa automaticky prepisuje posledný zhotovený video záznam najnovším záznamom.

Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu do max. kapacity 32GB. Video sa zhotovuje v 5 minútových intervaloch. V prípade režimu detekcie pohybu sa pri zaznamenaní pohybu pred kamerou nahráva video záznam v intervale 30 sekúnd. 

Kamera má funkciu počítačovej kamery čo umožňuje ju pripojiť USB káblom k počítaču a využívať ju pri komunikácii napríklad cez Skype.

Vlastnosti zariadenia:

- Malé rozmery kamery (25x25x25mm).
- Kvalitný dizajn, pohľadom nezistiteľná kamera.
- Nahrávanie video záznamu spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD.
- Nahrávanie video záznamov na ľubovoľné vloženú micro SD kartu max. kapacity 32GB.
- Zariadenie má zabudovanú vlastnú batériu s kapacitou až 230mAh, ktorá umožňuje nahrávať video záznam približne 100 minút nepretržite na jedno nabitie.
- Kameru je možné mať pripojenú k nabíjačke, power bank, počítaču čím je možné zabezpečiť nepretržitú prevádzku zariadenia.
- V balení praktické pútko a dve kovové podložky s obojstranne lepiacou páskou pre úpravu miesta pre kameru - napríklad na strop, luster, skriňu...
- Magnetická strana pre rýchle umiestnenie na kovový podklad.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080P
Počet snímkov za sekundu: 30fps
Pracovný čas zariadenia: Približne 100 minút (60min-9,2Gb)
Nočné videnie: Áno
Detekcia pohybu: Áno
Magnetická strana: Áno
Rozhranie: Mini USB 8pin
Pamäť: Micro SD karta 32GB (nie je súčasťou balenia)
Nabíjacie napätie: DC-5V/1A bežná USB nabíjačka
Kapacita batérie: 230mAh
Batéria: Litium polymérová
Doba nabíjania: 1 hodinu

Obsah balenia:

1x Kamera

1x USB kábel

1x Čítačka SD kariet

1x Pútko na zavesenie

2x samolepiaca kovová podložka

1x Resetovací PIN

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK16
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
229,00 € (s DPH)

Šikovná kamera s výbornou kvalitou zaznamenaného Full HD videa so zvukom s možnosťou spojenia smartfónu alebo tabletu priamo cez mobilnú aplikáciu. Kamera dokáže zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam. Všetky zhotovené videá, fotografie a audio záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu.

34,00 € (s DPH)

Tento špionážny USB flash disk ukrytá v sebe nenápadnú HD kameru s mikrofónom, ktorá zhotovuje video záznamy a fotografie na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu. Zariadenie pracuje a vyzerá ako akýkoľvek iný bežný USB flash disk. Zariadenie dokáže nahrávať aj pri pripojení na externý zdroj ako je powerbank, počítač, mobilná nabíjačka, predlžovací USB kábel.

252,00 € (s DPH)

Táto Bezpečnostná kamera s nočným videním a PIR senzorom, pracujúca v režimoch 4G LTE a DVR má veľké možnosti využitia vďaka mobilnému internetu a malej spotrebe elektrickej energie dokáže na jedno nabitie nahrávať nepretržite video 24 hodín, alebo pracovať v pohotovostnom režime aj 1 rok. Nepotrebuje žiaden kábel ani WiFi, vystačí si so SIM GSM kartou s aktívnymi mobilnými dátami.

322,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa