Smart video-vrátnik s vnútorným monitorom a aplikáciou AKR-B105

Set kovový video vrátnik s vnútornou jednotkou je prepojený navzájom káblom a s návštevou komunikujete okrem vnútornej jednotky aj cez smartfón, alebo tablet. Tento smart videovrátnik spolupracuje s aplikáciami Tuya a SmartLife Dizajn produktu zaisťuje univerzálny vzhľad, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka odolnému povrchu zvládne svoju funkciu aj v náročných podmienkach. 

300,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-B105
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Vysoké rozlíšenie kamery 2 Mpx, zaručuje zreteľný a kvalitný obraz cez deň a v noci a to aj vďaka IR diódam. Tento videovrátnik je vhodný pre domácnosť kde často chodí kuriérska služba, poštári, rôzne návštevy a iné. Využitie nájde aj vo firmách, obchodoch alebo kanceláriách.
Vďaka vstavanému mikrofónu a reproduktoru môžete viesť s návštevníkmi obojsmernú komunikáciu, pri čom každý hovor môže trvať po dobu dvoch minút.

 AKR-B105

info: Možnosť dokúpiť vnútornú jednotku veľkosti 10,1"  Možnosť dokúpiť vnútornú jednotku veľkosti 7"

Vonkajší zvonček je v kryte, ktorý je chránený pred prachom, vodou, nárazmi aj námrazami, snehom, poveternostným podmienkam, vďaka čomu je vhodný na umiestnenie do exteriéru.
Pokiaľ ste vlastníkom veľkého objektu, firmy, či domu alebo vily, ktorú chcete mať pod maximálnym dohľadom, toto zariadenie je práve pre Vás. Ovládací dotykový monitor je najlepšie umiestniť na najviac frekventované miesta v dome a tak zaistiť maximálnu bezpečnosť, pohodlie a informáciu o príchode návštevníkov. Rozšírenou možnosťou je pripojenie dvoch vonkajších videovrátnikov a 6 vnútorných monitorov, ktoré dokážu medzi sebou komunikovať.

Funkcie vnútorného monitoru: Manuálne nastavenia zariadenia, monitoring pohybu, prijatie hovoru, hovor a obojsmerná komunikácia, nahrávanie, odosielanie notifikácii a správ, zvonček, pohotovostný režim, nastavenia systému, nastavenia dverí - otváranie dverí, sieťové nastavenia a nastavenia v aplikácii, pokročilé nastavenia zariadenia (formátovanie SD karty, reštartovanie zariadenia, výrobné nastavenia, aktualizácia softvéru), informácie o jednotke. 
Medzi ďalšie užitočné vlastnosti tohto video-vrátnika patrí funkcia fotografovania, nastavenia obrazu vonkajšej kamery - expozícia, kontrast, saturácia. Približovanie a odďaľovanie obrazu je samozrejmosťou. 

Smart video-vrátnik s vnútorným monitorom a aplikáciou AKR-B105

Video vrátnik má 3 rôzne používateľské režimy, ktoré môžete aktivovať napríklad keď nie ste práve prítomní: 
1. Režim "doma" = aplikácia prijme hovor a vedie komunikáciu
2. Režim "nie som doma" = návštevník bude vyzvaný, aby zanechal správu
3. Režim "spánok" = pri volaní nemá vonkajší zvonček a ani vnútorná stanica vyzváňacie tóny ani výzvy

Vlastnosti zariadenia:

- Kvalitné spracovanie video zvončeka s tlačidlom
- IR svetelné diódy na prisvietenie v tme 
- Vstavaný mikrofón a reproduktor
- Obojsmerná zvuková komunikácia 
- Funkcia nastavenia hlasitosti a vyzváňacieho tónu
- Možnosť pripojenia dvoch video zvončekov a šesť základní s monitorom
- 20 používateľov sa môže pripojiť k systému
- Používatelia dokážu komunikovať s návštevníkmi kedykoľvek a kdekoľvek.
- Spolupráca s internetom a aplikáciami pre Android a iOS
- Univerzálny dizajn s dotykovou LCD obrazovkou

Technické špecifikácie:

Odolnosť: Kovové, odolné prevedenie IP44
Zorný uhol: 140 stupňov
Denné a nočné videnie: IR LED prisvietenie, viditeľnosť v noci 5 metrov
Ovládanie: Dotykový  LCD displej, aplikácie Tuya, SmartLife, AmazonEcho, GoogleHome
Veľkosť a rozlíšenie LCD obrazovky:    7 palcov, 1024 x 600 pix.
Pracovné napätie:  DC12V
Pohotovostný režim:  10-20mA
Prevádzkový prúd:  200mA (vnútorná jednotka) , 100mA (vonkajšia jednotka)
Obojsmerná komunikácia: Áno, reproduktor aj mikrofón
Pracovná teplota:   -20°C ~ 55°C
Rozmery:   Vnútorná jednotka 198 x 130 x 21mm, vonkajšia jednotka 145 x 88 x 39mm

Balenie obsahuje :

1x Inteligentný zvonček so strieškou

1x Vnútorná jednotka 7"

1x Držiak vnútornej jednotky

1x Prepojovací 4 žilový kábel v dĺžke 5m

1x AC/DC adaptér (12V DC, 3000mA)

1x DC prepojovací kábel

1x Sada  káblikov na pripojenie k elektro zámku

1x Balenie so 7 hmoždinkami, skrutkami, imbusovým kľúčom, bezpečnostnými skrutkami a káblovými spojkami

1x Návod na použitie


Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-B105
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)
144,00 € (s DPH)

Inteligentný video-vrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermi, elegantným vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto video-vrátnika je možné obojsmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovovať videozáznamy a fotografie. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

213,90 € (s DPH)

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

145,00 € (s DPH)

Moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje mnohými funkciami. Video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na smart telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna informácia o návšteve neunikne. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6 m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať na batériu 3-6 mesiacov.  

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa