Video vrátnik so SMART funkciami s podporou WiFi pre iOS a Android

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

213,90 € (s DPH)
Kód:
AKR-B080-Silver
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie je po správnej inštalácií možné ovládať na diaľku cez smartfón, alebo tablet prostredníctvom mobilných aplikácií určených pre systémy iOS a Android. Po zazvonení na zvonček video vrátnik obojstranne komunikuje s osobou, ktorá stojí na mieste, kde bolo zariadenie nainštalované, s tým, že mobilná aplikácia prenáša v reálnom čase živý obraz spoločne so zvukom, vďaka ktorému je možné identifikovať osobu na diaľku. Cez aplikáciu je možné osobe pred video vrátnikom otvoriť dvere.


Zariadenie má v sebe zabudovaný 2 mpx senzor snímania obrazu so širokým zorným polom až 120 stupňov. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby bola odolná voči intenzívne striekajúcej vode, prachu a vonkajším vplyvom počasia s normou IP55. Okrem už spomenutých vlastností má zariadenie zabudovaný aj PIR detektor pohybu.


Ďalšou podstatne dôležitou vlastnosťou je zabudované IR prisvietenie, ktoré umožňuje rozoznať osobu stojacu pred video vrátnikom aj v úplnej tme. Cez mobilnú aplikáciu je okrem obojstrannej komunikácie a otvárania dverí možné nahrávať video záznam, fotografovať, alebo nastaviť zariadenie s P2P úložiskom. Zariadenie dokáže súčasne pracovať s 8 mobilnými zariadeniami. Prostredie SMART aplikácie je používateľsky prívetivé a zvládne ho ovládať každý bežný užívateľ dotykového telefónu, alebo tabletu.


Video vrátnik prenáša elektrickú energiu a dáta prostredníctvom jediného POE adaptéra cez LAN kábel, vďaka čomu je zariadenie možné pohodlne nainštalovať bez zbytočných káblov navyše. Stačí ak užívateľ pripojí RJ-45 kábel k routeru alebo switchu a zapojí POE adaptér k elektrickej sieti. Po týchto jednoduchých krokoch je možné začať video vrátnika nastavovať cez mobilnú aplikáciu a rovno aj začať používať. Zariadenie je samozrejme možné pripojiť aj prostredníctvom Wi-Fi modulu, avšak prvá spomenutá možnosť prostredníctvom kábla je najviac odporúčaná z dôvodu stability signálu.

Video_vratnik_so_SMART_funkciami_s_podporou_2-4G_WiFi_pre_iOS_a_Android_Popis_01.jpg

Video_vratnik_so_SMART_funkciami_s_podporou_2-4G_WiFi_pre_iOS_a_Android_Popis_02.jpg

Video_vratnik_so_SMART_funkciami_s_podporou_2-4G_WiFi_pre_iOS_a_Android_Popis_03.jpg

Video_vratnik_so_SMART_funkciami_s_podporou_2-4G_WiFi_pre_iOS_a_Android_Popis_04.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Inteligentný video vrátnik umožňuje vidieť, počuť a hovoriť s vaším návštevníkom z mobilného telefónu alebo tabletu so systémom iOS alebo Android
- Možnosť otvárať dvere cez mobilnú aplikáciu, alebo dodávaným diaľkovým ovládačom (Diaľkový ovládač + Bezdrôtový relé otvárač dvier RF433 MHz)
- IR nočné videnie pre rozoznanie osoby pred video vrátnikom aj v úplnej tme
- Nahrávanie video záznamu, fotografovanie a spojenie s P2P úložiskom v aplikácií
- Zabudovaný PIR senzor pre oznamovanie detekcie pohybu
- Zabudovaný WiFi modul pre bezdrôtové spojenie s WiFi routerom
- Možnosť pripojiť zariadenie pomocou sieťového LAN káblu cez POE adaptér bez nutnosti pripájania video vrátnika zbytočným adaptérom navyše
- Zariadenie podporuje P2P protokol
- Stupeň krytia zariadenia je IP66 – zariadenie je odolné voči intenzívne striekajúcej vode a vonkajším vplyvom počasia
- Užívateľsky prívetivé rozhranie pomocou ktorého je jednoduché si zariadenie nastaviť a zároveň aj ovládať

Technické špecifikácie:

Procesor (CPU): DSP
Priorita: Plug & Play, Široké Wi-Fi nastavenia
Podpora aplikácií: iOS, Android
Používatelia: Administrátor + 7 užívateľov
Formát kompresie: M-JPEG
Senzor: 1/4 CMOS
Horizontálne rozlíšenie: 2 mpx
Počet snímkov za sekundu:: 25 fps
Rozlíšenie: VGA (640x480), QVGA (320x240)
Objektív: 2,6 mm
Nočné videnie IR: 4x LED svetlo, IR (3m)
Formát kompresie: ADPCM
Zvukový processor: obojstranné audio (mikrofón + reproduktor)
Wi-Fi rozhranie:: 802.11 b/g/n
Vodeodolnosť (norma): IP55
Napájanie: DC 12V 1A
Teplota: -20 ~ 55 °C
Vlhkosť: 10-95% RH
Rozmery: 145x93x39 mm
Pohybová detekcia: Podpora v nastaveniach
Certifikát: ISO, FCC, CE, RoHS

Obsah balenia:

1x WiFi video vrátnik

1x Napájací adaptér

1x Skrutkovač

1x DC kábel

1x Špeciálna lepiaca páska

4x Skrutky a hmoždinky

2x Skrutky na vnútorné uzavretie

1x Ovládač zámku (Diaľkový ovládač + Bezdrôtový relé otvárač dvier RF433 MHz)Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-B080-Silver
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)
198,00 € (s DPH)

Inteligentný vrátnik so systémom rozpoznávania tváre je vhodný pre firmy s oddelenými prevádzkami, alebo pre časti s veľa objektami kde je potrebné separovať zamestnancov. Prístroj disponuje pamäťou pre 300 tvári a PIN kódov. Používateľ nepotrebuje žiadne kľúče odomkne za pomoci svojej tváre ak bude mať do objektu prístup. Prístroj vedie denník a pracuje samostatne, stačí napájanie a zámok.144,00 € (s DPH)

Inteligentný video-vrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermi, elegantným vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto video-vrátnika je možné obojsmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovovať videozáznamy a fotografie. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

145,00 € (s DPH)

Moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje mnohými funkciami. Video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na smart telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna informácia o návšteve neunikne. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6 m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať na batériu 3-6 mesiacov.  

300,00 € (s DPH)

Set kovový video vrátnik s vnútornou jednotkou je prepojený navzájom káblom a s návštevou komunikujete okrem vnútornej jednotky aj cez smartfón, alebo tablet. Tento smart videovrátnik spolupracuje s aplikáciami Tuya a SmartLife Dizajn produktu zaisťuje univerzálny vzhľad, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka odolnému povrchu zvládne svoju funkciu aj v náročných podmienkach. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa