SMART video vrátnik s interkomom a otváraním dverí

Výborne konštrukčne zhotovený video vrátnik s podporou vzdialeného ovládania a otvárania dverí cez mobilné aplikácie a dodávaný softvér. Zariadenie poskytuje obojstrannú komunikáciu s návštevníkom a bohatú radu ďalších bezpečnostných a užitočných funkcii.

469,00 € (s DPH)
Kód:
AKS055
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento video vrátnik je určený pre každého kto vyhľadáva to najlepšie na trhu dverových komunikačných systémov, vrátane dokonalého vonkajšieho vzhľadu. Zariadenie je vybavené množstvom užitočných funkcií. Vďaka podpore SIP a kompatibilite s renomovanými výrobcami IP ústrední a telefónov môže využívať všetky služby VoIP sietí. Môže byť použitý ako dverový či špeciálny ochranný interkom.


Odolnosť konštrukcie video vrátnika (interkomu) je na veľmi vysokej úrovni. Kovové telo zariadenia je navrhnuté tak, aby bránilo všetkým vplyvom a výkyvom počasia. Zariadenie ma dobre ukrytý upevňovací systém, aby sa zamedzilo demontáži a poškodeniu zo strany vandalov. Zariadenie môže byť inštalované v interiéri, alebo exteriéri. Zariadenie je schopné zabezpečiť bezproblémovú prevádzku v teplotnom rozsahu od -40 do +50 °C. Zhotovenie konštrukcie spĺňa normu IP54 (Odolnosťou proti striekajúcej vode zo všetkých smerov).


Video vrátnik má podporu mobilných aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, vďaka čomu je možné ovládať zariadenie z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Ďalšou z možností je ovládať zariadenie cez PC alebo notebook so systémom Windows. Pohodlie a mobilitu s možnosťou otvárania dverí na diaľku poskytujú funkcie v mobilných aplikáciách, alebo v dodávanom softvéri. Priamo cez aplikácie a softvér je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu, ktorý sa uchoval na vloženej pamäťovej micro SD karte.


Snímaný obraz z pred objektívu video vrátnika je zabezpečovaný kvalitnou IP kamerou so snímačom Sony IMX (CMOS) s rozlíšením 1.3 megapixla. Navyše je kamera vybavená nočnými IR diódami 3 generácie, ktoré zabezpečujú dokonalé vykreslenie obrazu aj v úplnej tme do vzdialenosti 10 metrov. Účinnosť IR LED 3 generácie je tak účinná, že nahrádza 15 až 20 diód z predošlých generácií.


Aby sa zabezpečila dokonalá všestrannosť zariadenia, kameru je možné otáčať a zafixovať v ľubovoľnom smere.


Obojstrannú komunikáciu medzi návštevníkom a správcom zariadenia zabezpečuje kvalitný vstavaný reproduktor a mikrofón. Zariadenie má hardvérové spracovanie audio signálu a systém na potláčanie ozveny, vďaka čomu je komunikácia čistá a jasná.


Tento video vrátnik je určený pre tri interkom stanice. podporuje protokol SIP. Môže byť integrovaný s väčšinou štandardných IP-PBX systémov. Podporuje tiež jednoduchú integráciu protokolov RTSP a ONIF s systémom NVR alebo Most CMS. Dodáva sa s integrovaným portom 10/100 Ethernet s protokolom PoE.


Podpora SIP poskytuje užívateľovi nové príležitosti. Vďaka univerzálnemu a otvorenému protokolu SIP je možné pripojiť zariadenie k zariadeniam od iných výrobcov (SIP telefóny, IP telefóny, IP video telefóny, SIP monitory, SIP softvérové telefóny, mobilné SIP klienty z rôznych platforiem, atď.).


IP interkom môže pracovať cez IP-PBX, alebo priamo komunikovať s inými SIP zariadeniami. Dokonca zariadenie umožňuje prijímať hovor a otvárať dvere pri presmerovaní na bežný mobilný, alebo pevný telefón. Použitie technológie SIP STUN umožňuje pripojiť volajúci panel cez internet bez použitia statickej adresy. Do systému je možné súčasne pripojiť 2 SIP účty a zabezpečiť.


Vlastnosti zariadenia:

- CMOS snímač s vysokou citlivosťou SONY DSP Effio-E
- Podpora mobilných aplikácii a softvéru pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows pre PC a notebooky.
- Otváranie dverí z mobilného telefónu, tabletu, počítača.
- Možnosť pripojiť zariadenie k telefónnej IP sieti (podpora protokolu SIP).
- Pripojenie k SIP klientom cez internet bez nutnosti verejnej IP adresy.
- Pevne zhotovená kovová konštrukcia odolná proti vandalom a vplyvom počasia.
- Prevádzka zariadenia v teplotnom rozsahu od -40 do +50 °C, krytie IP54.
- Infračervené nočné prisvietenie 3 generácie s rozsahom prisvietenia až 10 metrov.
- Digitálny systém na redukciu hluku (2DNR)
- Možnosť otáčania objektívu do vyhovujúceho smeru.
- Obojsmerná audio komunikácia medzi správcom a návštevníkom.
- Vzdialený prístup k nastaveniam zariadenia, živému obrazu a archívu je možný cez aplikácie a softvér.
Senzor: Farebný, 1/3 "SONY CCD 960H, DSP Effio-E, D/N
Citlivosť: 0,01 lx (deň) / 0,005 lx (noc) / 0 lx (pri zapnutom podsvietení)
Objektív: 3,7 mm, F2,0
Uhol zobrazenia: 65° (horizontálne), 51° (vertikálne)
Nastavenie uhla natočenia: Od -45 do 45 °
Minimálna pracovná vzdialenosť: 0,2 m
Priblíženie: Digitálne prostredníctvom webového rozhrania
Kontrola hluku: 2DNR
Rýchlosť uzávierky: Od 1/50 do 1/10000 sek. (Automaticky)
Zvonenie: Voliteľné (užívateľom konfigurovateľné)
Formát kompresie: H.264 BP / MP, Motion JPEG
Video stream: Dvojité kódovanie: H.264 / MJPEG, H.264 / H.264, MJPEG / MJPEG
Počet snímok za sekundu: Až 25 snímok za sekundu pre všetky rozlíšenia
Rýchlosť prenosu: Od 32 kb / s do 16 Mbps
Možnosti nastavenia obrazu: Jas, kontrast, sýtosť, odtieň, BLC, AGC, vyváženie bielej, ATR
Zobrazenie informácií: Názov, dátum / čas, deň v týždni, prietok, frekvencia snímok, počet pripojení
Rozlíšenia: 960x576, 720x576 (Full D1), 704x576 (D1),
Alternatívne: 704x576 (D1), 704x288 (2CIF), 352 x 288 (CIF), 176 x 144 (QCIF)
Audio výstup: Vstavaný reproduktor
Audio vstup: Zabudovaný mikrofón
Kompresia: G.711, G.726
Zvukový kanál: Dvojcestný
LED dióda 3 generácie: 1 ks
Manažment: Automatické zapnutie / vypnutie
Prevádzkový režim: Senzorom (Pri sledovaní videa neustále)
Vlnová dĺžka: 850 nm
Uhol osvetlenia: 58°
Vzdialenosť: Až do 10 metrov
Sieťové rozhranie: Ethernetový port 10/100
Sieťové protokoly: TCP, IPv4 / v6, SIP v.2.0, PPTP, STUN, HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, UPnP, DNS, DDNS, DHCP, PPPoE, RTSP, UDP, NTP, ONVIF v.2.41, Modbus TCP
Alarmový výstup: 1 kanál (režim NO)
Trvanie otvorenia dvier: 0 až 10 sekúnd
Bezpečnosť: Viacúrovňový prístup používateľov s ochranou heslom
Počet účtov SIP: 2
Predplatitelia volania SIP: Až do 5
Režimy DTMF: RFC2833, SIP INFO, v pásme
Udalosti: Detekcia pohybu, chyba siete, stlačenie tlačidla hovor
Detekcia pohybu: Zabudovaný detektor, až 4 detekčné zóny (nastavenie citlivosti)
Odosielanie na email: Podľa udalosti (fotografia)
Zápis na FTP: Podľa udalosti (fotografia, video)
Napájanie: 12 V 0,6 A (DC)
Spotreba energie: 7,2 W
Spínací prúd: Až 1 A (kontakty 1A, 1B)
Rozsah prevádzkovej teploty: -40 až +50 °C
Trieda ochrany: IP54
Materiál krytu: Kov
Rozmery: 73x166x51 mm
Hmotnosť: 570g
Softvér: Profesionálny interkom softvér (súčasť balenia)
Systémové požiadavky: Microsoft Internet Explorer 9.0 v systéme Windows Vista,7,8,10
Podpora aplikácii: iOS, Android

Obsah balenia:

1x Video vrátnik

1x Konzola (pozostáva z 2 častí)

1x Tajná skrutka

1x Konektory RJ45 (2 ks)

1x Fixačná súprava

1x Konektor svorkovnice

1x CD-ROM (s dokumentáciou a softvérom)

1x Obalové kontajnery

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKS055
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9)
98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

300,00 € (s DPH)

Set kovový video vrátnik s vnútornou jednotkou je prepojený navzájom káblom a s návštevou komunikujete okrem vnútornej jednotky aj cez smartfón, alebo tablet. Tento smart videovrátnik spolupracuje s aplikáciami Tuya a SmartLife Dizajn produktu zaisťuje univerzálny vzhľad, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka odolnému povrchu zvládne svoju funkciu aj v náročných podmienkach. 

144,00 € (s DPH)

Inteligentný video-vrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermi, elegantným vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto video-vrátnika je možné obojsmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovovať videozáznamy a fotografie. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

198,00 € (s DPH)

Inteligentný vrátnik so systémom rozpoznávania tváre je vhodný pre firmy s oddelenými prevádzkami, alebo pre časti s veľa objektami kde je potrebné separovať zamestnancov. Prístroj disponuje pamäťou pre 300 tvári a PIN kódov. Používateľ nepotrebuje žiadne kľúče odomkne za pomoci svojej tváre ak bude mať do objektu prístup. Prístroj vedie denník a pracuje samostatne, stačí napájanie a zámok.145,00 € (s DPH)

Moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje mnohými funkciami. Video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na smart telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna informácia o návšteve neunikne. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6 m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať na batériu 3-6 mesiacov.  

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa