Kategórie

Výhody nášho zákazníka

Zasielame aj do Českej republiky

Záruka 24 mesiacov na nový tovar

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní

Expresné dodanie tovaru do 24 hodín

Diskrétne doručenie zásielky do rúk

Technická podpora a servis

Ochrana osobných a platobných údajov

Vyšetrenie na detektore lži

Prečo sa oplatí investícia do Lenovo „refurbished“ zariadenia?

NOVINKA!Medzi našimi ponúkanými refurbished notebookmi teraz nájdete množstvo modelov, ktoré sú vo výbornom stave "nové - rozbalené - zánovné" ohodnotené 10 z 10 na nerozoznanie od úplne nového zariadenia za bezkonkurenčnú cenu!


Kúpa refurbished zariadenia je dnes často krát výhodnejšou voľbou ako investícia do nového, menej výkonného zariadenia. U nás zakúpené refurbished zariadenia sú zväčša vo výbornom stave, či už na pohľad, alebo po technickej stránke. Štandardne ponúkame k refurbished zariadeniam 12 až 24 mesiacov záruky.

Naši zákazníci majú možnosť si pred kúpou "refurbished" zariadenia vyžiadať fotografie, alebo si prísť osobne zariadenie vyskúšať. Okrem spomínaných možností poskytujeme ku každému zánovnému "refurbished" zariadeniu jeho diagnostický list, na ktorom si zákazník môže pozrieť, čo bolo na zariadení opravené, poprípade vymenené.
Aký je rozdiel medzi zariadeniami "refurbished", použitými a kúpenými cez inzerát?


Hlavný rozdiel medzi "refurbished" zariadením a zariadením kúpeným cez inzerát je v poskytnutej záruke. Na ponúkané zariadenia je poskytovaná záruka štandardne 12 až 24 mesiacov. Predaj zariadenia zákazníkovi rieši skúsená firma, u ktorej je podstatne jednoduchšie uplatniť si záruku na zistenú vadu než u predávajúceho jednotlivca.

Niektorí jednotlivci, ktorí predávajú použité zariadenia prostredníctvom inzertných portálov, môžu mať v úmysle zbaviť sa zariadenia, ktoré začína prejavovať známky závad. Podobne to funguje aj pri predaji ojazdených áut, kde väčšinou súkromný predajcovia cez inzerát ponúkajú autá na predaj v momente, keď prídu na to, že sa im neoplatí investovať do drahých opráv. Inak to nie je ani s použitou technikou.

Naše zánovné zariadenia pred ich uvedením do predaja prejdú širokým radom diagnostických testov. Riziko skrytej vady sa tak podstatne minimalizuje.

Veľkou výhodou pre firemných zákazníkov je fakt, že na refurbished zariadenia dostanú faktúru s DPH a môžu si tak nakúpenú techniku od nás dať do nákladov firmy a odčítať si ju z daní.
Aký je pôvod ponúkaných zariadení?

Refurbished technika, ktorú ponúkame našim zákazníkom, pochádza priamo od renomovaného Slovenského distribútora výrobkov informačnej techniky značky Lenovo. (Lenovo, Einsteinova 21, 851 01 Bratislava, Slovensko)LenovoAko u nás prebieha kontrola a repasovanie zariadení?

Vo väčšine prípadov sa jedná o rozbalené, nepoužívané a krátko používané modely notebookov, all-In-one počítačov a tabletov, ktoré u nás po prijatí otestujeme, obnovíme, poprípade preinštalujeme operačný systém a posunieme zariadenie ďalej do predaja.

Často krát sa nám pritom stáva, že po prijatí zariadenia nemusíme ďalej so zariadením nič robiť, pretože je plne funkčné. No napriek všetkému, zariadeniam robíme testy a poskytujeme k ním diagnostické listy s presnými popismi servisného technika, aby zákazník vedel všetko o tom, čo kupuje.

Pokiaľ sa stane, že zariadenie bolo vizuálne poškodené, ale pritom všetko funguje správne, zákazník je na kozmetický detail produktu vopred upozornený a zariadenie sa predáva so zľavou.


Naše diagnostikované zariadenia sú rozdelené do nasledujúcich tried:

Každý typ refurbished zariadenia, ktorý zákazníkom ponúkame, prešiel kompletnou obnovou a diagnostikou komponentov, čím mu bola pridelená trieda jeho stavu a kvality.


Trieda A: Zariadenia v tejto triede sú vo vynikajúcom technickom stave. Jednotlivé komponenty ako obrazovka, klávesnica, myš, batéria sú v 100% stave. Notebooky sú na nerozoznanie od úplne nového zariadenia.


Trieda B: Zariadenia v tejto triede sú vo vynikajúcom technickom stave. Obrazovka je v 100% stave, klávesnica a myš sú plne funkčné, no môžu obsahovať stopy používania. Batéria mohla byť používaná, no je plne funkčná a má garantovanú výdrž.

Trieda C: Zariadenia v tejto triede sú v dobrom technickom stave. Môžu obsahovať ošúchané miesta a škrabance, obrazovka môže mať drobné škrabance, vadné pixely alebo otlačené tmavé body. Batéria mohla byť použitá, no je funkčná a má výdrž aspoň pol hodiny.

Trieda D: Zariadenie v tejto triede môže obsahovať polámané dielce a to najmä v okolí klávesnice, portov, mriežky ventilátora a podobne, obrazovka môže mať drobné škrabance, vadné pixely alebo otlačené tmavé body. Batéria mohla byť použitá, no je funkčná a má výdrž aspoň pol hodiny.Výhody nami repasovaných, zánovných zariadení:

- Vyšší výkon a kvalita za nižšiu cenu ako u úplne novej techniky.

- Záruka 12 až 24 mesiacov plynúca pre zákazníka dňom nákupu zariadenia.

- Vzhľad nami ponúkaných zariadení je často krát na nerozoznanie od úplne nových zariadení.

- 95% modelov sú priamo určené pre slovenský trh.

- Bezpečnejšia voľba pred kúpou produktu cez inzerát a taktiež vhodná voľba pre firemných zákazníkov.

- Možnosť vedieť o ponúkanom zariadení úplne všetko, či už cez internet, alebo osobne si môžete preveriť stav zariadenia. 

- V prípade poruchy a nutnej reklamácie si viete s našou faktúrou uplatniť záruku cez našu spoločnosť.Nevýhody nami repasovaných, zánovných zariadení:

- Krabicové balenie, v ktorom zariadenie posielame, môže byť použité z iného modelu zariadenia.

- K zariadeniam štandardne neposkytujeme recovery CD. Pri niektorých modeloch sa ani pri úplne novom produkte CD neposkytuje, to platí väčšinou pri modeloch, ktoré majú zabudované recovery priamo v systéme (po vyžiadaní Vám vieme potrebné materiály zadovážiť).

- Batéria v zariadení môže mať nižšiu výdrž na rozdiel od úplne novej batérie (platí hlavne pri refurbished triedach C a D).

- Niektoré ponúkané notebooky môžu mať cudzojazyčnú klávesnicu (Táto skutočnosť je každopádne viditeľne uvedená pri každom ponúkanom notebooku). 

- Notebook môže mať vizuálne opotrebenie "na túto skutočnosť je zákazník vopred upozornený".Sortiment nami ponúkaných notebookov a počítačov značky Lenovo môžete nájsť TU.V prípade, že v našom článku nenájdete odpoveď na svoju otázku, alebo si prajete podrobnejšie informácie, môžete nás kedykoľvek od 09:00 do 18:00 v pracovných dňoch zastihnúť na tel.č.: 0940 725 926


facebook akruks

Ostaňte s nami v kontakte aj na facebook-u

Staňte sa aj vy našimi fanúšikmi a nepremeškajte naše cenovo výhodne ponuky a súťaže.

facebook.com/akruks.sk


Predaj značkových refurbished zariadení Lenovo poskytuje firma


Akruks, spol. s r.o.
Galvaniho 8
821 04 Bratislava
Slovensko

Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť

Zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní. V prípade, ak s tovarom nebudete spokojný, vrátime Vám plnú sumu.

Záruka a servis

Záruka a servis

Rýchle a bezproblémové vybavenie vzniknutých reklamácií a servisných oprav.

Kvalita

Kvalita

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a overujeme, pričom nezabúdame na cenovú dostupnosť.

Doprava a doručenie

Doprava

Pri nákupe nad 150€ je u nás doprava zdarma. Ponúkaný tovar, ktorý máme na sklade odosielame do 24 hodín.

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Nájdete nás aj v kamennej predajni na ulici Galvaniho 8 v Bratislave.

Komunikujeme

Komunikácia

Komunikujeme telefonicky, e-mailom, osobne a cez chat.