Profesionálne pero proti odpočúvaniu

Tento špeciálny výrobok chráni Váš súkromný rozhovor pred zlým úmyslom tretej strany. Po vyšróbovaní hlavičky pera môžete jednoducho pripojiť hlavičku do audio vstupu na akomkoľvek smartphone a predísť tým odpočúvaniu súkromnej komunikácie.

160,00 € (s DPH)
Kód:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Zdieľate po telefóne dôležité informácie? Mali by ste sa mať na pozore!


Tento špeciálny výrobok chráni Váš súkromný rozhovor pred zlým úmyslom tretej strany. Po vyšróbovaní hlavičky pera môžete jednoducho pripojiť hlavičku do audio vstupu na akomkoľvek smartphone a predísť tým odpočúvaniu súkromnej komunikácie.


Prečo je dôležité myslieť na svoje vlastné súkromie pri použití chytrých telefónov?

Je zrejmé, že nástup moderných telefónov „SmartPhonov“ vo všetkých oblastiach robí ľuďom život ľahší a pohodlnejší. Veľa ľudí si v dnešnej dobe neuvedomuje koľko bezpečnostných rizík so sebou prinášajú chytré telefóny. Moderné telefóny so sebou nesú množstvo bezpečnostných rizík, ako sú napríklad hacking, smishing, pharming, odpočúvanie súkromných hovorov na diaľku bez toho, aby majiteľ o niečom tušil, atď.

Princíp fungovania zariadenia

Väčšina moderných smartphonov má vysoko kvalitný a citlivý mikrofón, ktorý je schopný detegovať hlas, alebo zvuk v okruhu niekoľkých metrov. Ak sa do Vášho telefónu pripojí pomocou škodlivého kódu hacker, nemá problém v reálnom čase odpočúvať vašu komunikáciu na diaľku, kedykoľvek a na akomkoľvek mieste. Proti dnešným hrozbám hackerských útokov nepomáha ani softwarová ochrana, či antivírusové riešenia, nakoľko tvorba škodlivých kódov umožňujúcich prístup do akéhokoľvek telefónu napreduje každým dňom a spoločnosti vyvíjajúce bezpečnostné softwarové riešenia nestíhajú plátať nové bezpečnostné hrozby.

Toto zariadenie je pripojené k bežnému guľôčkovému peru a preto nie je žiadny problém s prenosom, kedykoľvek môžete chrániť vašu súkromnú komunikáciu obyčajnou inštaláciou tohto zariadenia na Váš mobilný telefón.

Zariadenie blokuje funkciu vstavaného mikrofónu vo vnútri chytrého telefónu, čo je momentálne najlepším spôsobom ochrany pred útokom a zneužitím súkromných údajov.

Ako používať zariadenie správne

Pred začiatkom dôležitej konverzácie, alebo konferencie vložte odšróbovanú hlavičku z pera do audio vstupu telefónu, ktorý bežne slúži pre slúchadlá, alebo handsfree sadu. Akonáhle je hlavička správne zapojená do audio vstupu, zariadenie nie je možné odpočúvať na diaľku, všetky integrované mikrofóny sú deaktivované. V prípade telefonátu, alebo prijatia hovoru stačí hlavičku odpojiť z audio vstupu pre slúchadlá.


Oblasti použitia

• CEO, kľúčový manažéri, vývojové oddelenia, predaj a plánovanie spoločnosti
• Štátne agentúry na ktorých sa diskutuje o dôležitých zásadách
• Justičné orgány, ktoré majú vyšetrovacie pravo, kde je vyžadované zabezpečenie komunikácie
• Profesie, ktoré manipulujú s dôvernými informáciami
• Právnici a klienti s prebiehajúcimi súdnymi spormi
• Obory podnikania, ktoré vyžadujú obchodné tajomstvá
• Vládni úradníci, právnici, lobisti, politici, diplomati, vojenskí dôstojníci, policajti atď.
• Vládne agentúry a korporácie, ktoré riešia časté zahraničné záležitosti
• Členovia kongresu a zástupcovia miestnych rád na legislatívnu činnosť
• Volebné tábory, ktoré vykonávajú volebné kampane proti konkurentom, ako sú prezidentské voľby, všeobecné voľby, komunálne voľby, atď.
• Generálny riaditelia miestnej správy a útvarov spojených s auditom
Podrobnosti o produkte
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)

Profesionálny detektor GCU-OSD10 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu prenosných kamerových systémov tajného pozorovania (SOS - Tajný systém pozorovania), ktoré sú zamaskované v rôznych predmetoch a sú používané v rozdielnych svetelných podmienkach s maximálnym dosahom od 500 do 1000 metrov (V závislosti od počasia).Požiadať o cenovú ponuku

Zariadenie UTORNADO je unikátny a efektívny ultrazvukový rušič slúžiaci na ochranu diskrétnych informácií. Prístroj slúži na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu. Účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie, tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

49,00 € (s DPH)

Tento detektor skrytých kamier Vám ľahko pomôže odhaliť bezdrôtové aj pevné kamery. Detektor môže tiež odhaliť a lokalizovať objektív kamery pomocou laserového skenovania je totiž vybavený automatickou detekčnou funkciou s LED bleskom. Manipulácia s duálnym detektorom proti špionážnej techniky je veľmi jednoduchá, stačí nastaviť frekvenciu a pozrieť sa cez hľadáčik.

Zariadenie REPRO-A je jedinečným a efektívnym ultrazvukovým rušičom používaným na ochranu diskrétnych informácií.


Na základe vlastného algoritmu generovania digitálneho ultrazvukového rušiaceho signálu zariadenie účinne zabezpečuje dôverné konverzácie, diskusie, obchodné konferencie a tajné stretnutia pred odpočúvaním a nahrávaním akýmkoľvek rekordérom.Požiadať o cenovú ponuku

GCU-OCD20 je určený na vyhľadávanie a vizualizáciu miesta prenosných systémov tajného pozorovania, ktoré sú maskované v interiéroch, na oblečení, v domácich potrebách pre osobné použitie a to v rôznych svetelných podmienkach. Zariadenie umožňuje detekciu elektro optických sledovacích systémov cez okno, tónované sklo, organické sklo a polopriehľadné zrkadlo.Požiadať o cenovú ponuku

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa