Detektor skrytých kamier a bezdrôtových signálov DT1

Detektor má 2 hlavné funkcie slúži na odhalenie nenápadných, skrytých kamier CCD a CMOS a odhaľuje bezdrôtové signály napríklad z rušičiek, GPS trackerov, či odposluchov na frekvenciách od 1MHz do 6,5 GHz.

49,00 € (s DPH)
Kód:
DT1
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

V dnešnej dobe si naozaj nemôžete byť ničím istí.


Moderná doba zapríčinila, že si dnes nemôžete byť ničím istí. Špionážne technológie a zariadenia miniatúrnej veľkosti spôsobujú, že Vás v súčasnosti môže ktokoľvek neobmedzene sledovať. Ukryté, maskované kamery, alebo ploštice môžu byť dnes nasadene vo Vašej domácnosti, automobile, vo firme, skúšobných kabínach, na toaletách, hotelových izbách. Úniky súkromných informácii, zneužívanie, vydieranie, to všetko sa v dnešných časoch deje.

Kamery a ploštice nie sú jediným nebezpečným zariadením. Ploštice a tajné odposluchy priestorov, alebo mobilných telefónov môžu byť rovnako veľmi nebezpečné. Prepnutím detektoru do režimu vyhľadávania ploštíc prejdete dôkladne celú podozrivú oblasť. Ak sa priblížite k akémukoľvek druhu odpočúvacieho zariadenia, detektor začne vydávať zvuk ako klasický praskajúci zvuk pri rádioaktivite. Pri tomto zariadení si môžete nastaviť namiesto zvukového upozornenia vibračný mód. Vibračný mód je oveľa diskrétnejší ako pípanie, pretože dotyčná osoba, ktorá Vás odpočúva, by mohla cez ňu začuť, že ju hľadáte a podľa možnosti plošticu vypnúť. Tým by Vám znemožnila jej nájdenie.

Detektor má 2 hlavné funkcie slúži na odhalenie nenápadných, skrytých kamier CCD a CMOS a odhaľuje bezdrôtové signály napríklad z rušičiek, GPS trackerov, či odposluchov na frekvenciách od 1MHz do 6,5 GHz.
Detektor disponuje LED diódami, ktoré signalizujú silu signálu. Vďaka tomu sa dá spoznať kedy sa blížite k zdroju signálu. Tento detektor má nastaviteľnú citlivosť detekcie.

Je to úplne jednoduché. Zapnite detektor a nastavte režim hľadania kamier. Diódy na detektore začnú blikať. Pozrite sa cez hľadáčik s červenou optikou a všetky objektívy kamier budú svietiť. To, čo by ste voľným okom nepostrehli a nikdy nevedeli predpokladať, to všetko môžete odhaliť s pomocou detektora.

Hlavné vlastnosti zariadenia:


- Odhalí signály na frekvenciách od 1MHz do 6,5 GHz
- Nastaviteľná citlivosť vyhľadávania
- LED diódy signalizujú silu signálu
- Výdrž 5 hodín neustálej prevádzky na jedno nabitie
- Rozmery 6,5 x 4,8 x 1,5 cm

Balenie obsahuje

- Detektor
- Nabíjací adaptér
- Slúchadla
- Uživateľský manuál

Podrobnosti o produkte
DT1
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa