Lawmate PV-AC20FHD - Skrytá kamera v napájacom adaptéri

Nová generácia ukrytých digitálnych kamier v sieťovom adaptéri s kvalitným Full HD rozlíšením poskytuje diskrétne nahrávanie a monitorovanie vašich priestorov.
223,20 € (s DPH)
Kód:
PV-AC20FHD
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis
Nová generácia ukrytých digitálnych kamier v sieťovom adaptéri s kvalitným Full HD rozlíšením poskytuje diskrétne nahrávanie a monitorovanie vašich priestorov. Kamufláž digitálnej kamery je tak dôkladná, že si ničoho podozrivého nevšimnete, ani keď by ste adaptér zobrali do vlastných rúk.

Všetky funkcie adaptéra boli navrhnuté tak, aby nevzbudili žiadne podozrenie. Veľkou výhodou ukrytej kamery v adaptéri je zabezpečenie neustáleho zdroja napájania. Záznam je tak možné zhotovovať aj niekoľko dní. Adaptér ukrýva v sebe okrem kamery aj citlivý mikrofón, ktorý zrozumiteľne nahráva zvuky aj do vzdialenosti 10 metrov.

Kamera v adaptéri umožňuje zhotovovanie videa v dvoch režimoch nahrávania, a to v rozlíšení Full HD (1920x1080) a HD (1280x720). Zariadenie poskytuje aj užitočnú funkciu detekcie pohybu, kedy kamera začne zaznamenávať záznam v okamihu, keď dôjde pred objektívom kamery k pohybu. Vďaka funkcii detekcie pohybu sa v zariadení šetrí pamäť a nahráva sa len v okamihoch, kedy sa môže pred objektívom diať niečo podstatné. Dáta z kamery sú ukladané na vymeniteľnú pamäťovú SD kartu s kapacitou až do 32GB. Minikamera má funkciu neustáleho záznamu, nahrávanie prebieha neprerušovane a po vyčerpaní miesta na SD karte je najstarší súbor nahradený aktuálnym.

Všetky nahrávky sú označené aktuálnym časom a dátumom, čo uľahčuje potrebnú neskoršiu identifikáciu. Získajte prehľad o tom čo sa deje vo vašich priestoroch kancelárie, alebo domácnosti za vašej neprítomnosti.

Zariadenie je dodávané spoločne s diaľkovým IR ovládaním s ktorým si viete prístroj jednoducho nastaviť podľa vlastných predstáv.


Hlavné výhody zariadenia:

• Kvalitné video záznamy v rozlíšení Full HD 1920x1080, alebo v HD (1280x720)
• Citlivý mikrofón
• Dokonale flexibilná, maskovaná kamera
• Jednoduchá inštalácia a ovládanie pomocou IR ovládača
• Nepretržitá prevádzka, vďaka napájaniu z elektrickej zásuvky
• Zobrazenie dátumu a času priamo na zhotovených záznamoch
• Možnosť pripojenia zariadenia k TV


PV-AC20FHD špecifikácia:


CMOS snímač 1/3 progresívny CMOS senzor
Min osvetlenie 3,3 Lux pri F2.0
Objektív 3,7mm
Uhol pohľadu 70 stupňov
Video vstup NTSC a PAL
Rozlíšenie Full HD (1920x1080), HD (1280x720)
Úložná kapacita Podporuje až 32 GB pamäťové SD karty
Formát dátumu a času ROK/MESIAC/DEŇ, Hodiny:Minuty:Sekundy
Formát videa AVI
Snímok za sekundu 30 fps
Režim nahrávania Detekcia pohybu / Normálne (nepretržité)
Prepisovanie záznamu Možné zapnúť / vypnúť
Príkon AC 100-240V
PC rozhranie USB2.0
Rozmer 63x51x43 mm
Hmotnosť 90g


Upozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-AC20FHD
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

79,00 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa