Lawmate HB-18HD - Skrytá Full HD kamera v brašni

Ukrytá Full HD kamera HB-18HD v brašni na rameno je vďaka svojej univerzálnosti vhodná na akýkoľvek monitoring, či už vo vnútorných priestoroch alebo v teréne.

179,00 € (s DPH)
Kód:
HB-18HD
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Full HD kamera ukrytá v brašni ponúka rozlíšenie 1080p s veľmi kvalitným obrazom a minimálnou svetelnosťou, obraz je čitateľný aj v horších svetelných podmienkach.

Po pripojení externého DVR je možné sledovať záznam v reálnom čase vzdialene cez jednoduchú mobilnú aplikáciu. Vďaka aplikácii môžete záznamy z kamery na diaľku sťahovať do telefónu a prehrávať si video so zvukom.

Ku kamere je nutné dokúpiť externé DVR – PV500HDW Pro

 

Hlavné funkcie zariadenia:

- Rozlíšenie videa 1920x1080px

- Minimálna svetelnosť 0,03 LUX F2.0

- Dokonale skrytý mikrofón

- Uhol záberu 78°

- Senzor 1 / 2,9“ CMOS

- Napájanie priamo z DVR

- Špeciálny konektor do DVR – kameru je možné použiť len s DVR – PV-500HDW Pro

- Rozmer: 280x200x8 mm

- Váha: 406g (bez DVR)

- Spotreba energie: 220 mA

Upozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
HB-18HD
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
236,00 € (s DPH)

Skrytá kamera v držiaku na smartfón do auta je skvelou voľbou pre nenápadné monitorovanie auta cez deň aj cez noc, vďaka funkcii zabudovaných IR LED diód. Pomocou flexibilne otočiteľnej kamery si viete nastavíť smer ktorým sa má video nahrávať, čím môžete sledovať napríklad miesto šoféra, alebo cestu pred autom.

229,00 € (s DPH)

PV-IP6HDi je nová edícia 2017 špionážneho puzdra pre smartfóny iPhone 6 a 6S, ktorá má zabudovanú CMOS mikro kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD 1080p spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia sa cez WiFi modul priamo na zariadenie je možné sledovať a nahrávať v reálnom čase alebo zo záznamu cez mobilné aplikácie, všetko čo sa pred zariadením odohráva.

288,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

154,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa