Lawmate HB-18HD - Skrytá Full HD kamera v brašni

Ukrytá Full HD kamera HB-18HD v brašni na rameno je vďaka svojej univerzálnosti vhodná na akýkoľvek monitoring, či už vo vnútorných priestoroch alebo v teréne.

179,00 € (s DPH)
Kód:
HB-18HD
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Full HD kamera ukrytá v brašni ponúka rozlíšenie 1080p s veľmi kvalitným obrazom a minimálnou svetelnosťou, obraz je čitateľný aj v horších svetelných podmienkach.

Po pripojení externého DVR je možné sledovať záznam v reálnom čase vzdialene cez jednoduchú mobilnú aplikáciu. Vďaka aplikácii môžete záznamy z kamery na diaľku sťahovať do telefónu a prehrávať si video so zvukom.

Ku kamere je nutné dokúpiť externé DVR – PV500HDW Pro

 

Hlavné funkcie zariadenia:

- Rozlíšenie videa 1920x1080px

- Minimálna svetelnosť 0,03 LUX F2.0

- Dokonale skrytý mikrofón

- Uhol záberu 78°

- Senzor 1 / 2,9“ CMOS

- Napájanie priamo z DVR

- Špeciálny konektor do DVR – kameru je možné použiť len s DVR – PV-500HDW Pro

- Rozmer: 280x200x8 mm

- Váha: 406g (bez DVR)

- Spotreba energie: 220 mA





Upozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
HB-18HD
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre vysokokvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

79,00 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

780,00 € (s DPH)

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa