Lawmate PV-50U – Rekordér 720P vo veľkosti zápalkovej krabičky

Mini rekordér vo veľkosti zápalkovej krabičky zhotovuje záznam v rozlíšení 720P s 5 megapixlovým statickým senzorom.

136,90 € (s DPH)
Kód:
PV-50U
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Najmenší DVR rekordér v súčasnosti, ktorý je možné ovládať pohodlne jedným tlačidlom. Nahrávanie je možné vykonávať pomocou tlačidla okamžitého záznamu, alebo kábla s ovládaním, ktorý môže byť pripojený priamo k DVR. Zariadenie zhotovuje od 120 do 150 minút nepretržitého záznamu a má možnosť prepisovania najstaršieho záznamu. Zariadenie je dodávané so 16GB pamäťovou SD kartou, pričom je možné použiť veľkosť až 32GB. Pri pripojení DVR k PC je zariadenie rozpoznané ako „vymeniteľný disk“, ktorý umožňuje kopírovať/vkladať potrebné súbory na pamäťovú kartu (pre tento účel je nutné, aby SD karta ostala v DVR).

 

K zariadeniu je nutné dokúpiť jednu z kompatibilných kamier od Lawmate:


BU-19

ER-18

HB-20

NT-18

CM-DC10
Špecifikácia zariadenia:


Video vstup: NTSC/PAL
Rozlíšenie: 720x480 (NTSC) / 720x576 (PAL)
Počet snímkov za sekundu: 30 fps (NTSC) / 25 fps (PAL)
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ pre Windows
Podpora pamäte: 32GB SD karta
Vibračné upozornenia: Áno
Možnosť prepisovania: Áno
PC rozhranie: USB 2.0
Spotreba energie: 290mA-370mA
Nahrávací čas: CMOS: 150 min / CCD: 120 min
Rozmer: 75x40x15 mm
Váha: 48g
Upozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-50U
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre vysokokvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

780,00 € (s DPH)

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa