Lawmate CM-SS10 – Miniatúrna špionážna kamera s CMOS senzorom

CM-SS10 je mini špionážna kamera, ktorá zaznamenáva obraz v 480 televíznych riadkoch. Kamera sa vďaka svojím malým rozmerom dá jednoducho skryť. Zariadenie poskytuje 1/4" CMOS obrazový snímač.

99,00 € (s DPH)
Kód:
CM-SS10
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Miniatúrna špionážna skrytá kamera je vhodná pre použitie s externými DVR rekordérmi značky Lawmate. Kamera je kompatibilná aj s akýmikoľvek inými DVR od iných výrobcov. Kameru je praktický možné ukryť do akéhokoľvek bežne vyskytujúceho predmetu v domácnosti, alebo si ju len tak pripnúť na ľubovoľný kus oblečenia.

Vlastnosti zariadenia:

- Miniatúrna nenápadná videokamera
- Ľahko sa inštaluje a dá sa ľahko ukryť do ľubovoľného predmetu
- Zariadenie váži len 11g
- Zabudovaný CMOS senzor s vysokým rozlíšením a nízkym výkonom el. energie
- Kompletné káblové napájacie príslušenstvo je dodávané s výrobkom
- Štandardný protokol analógového výstupu zvuku a videa umožňuje okamžite pracovať s akýmkoľvek bežným zariadením

Technické špecifikácie:

Video systém: NTSC & PAL
Rozlíšenie: 640x480
Rozlíšenie (TV riadky): 480 TV riadkov
Senzor obrazu: CMOS 1/4"
Pomer S/N 50 dB
Citlivosť: 3V (Lux.sec)
Video výstup: 1.0 Vp-p
Objektív F/No: 2.0
Ohnisková vzdialenosť: 1m-∞
Uhol zobrazenia: 66.5˚± 2˚
Napájacie napätie: DC 5V
Napájací prúd: 130 mA
Veľkosť pixelov: 6.0µm x 6.0µm
Rozmer vrátane objektívu: 16x13x13
Hmotnosť: 11g

Obsah balenia:

1x Miniatúrna kamera CM-SS10

1x Prepínací AV kábel (S-PJ3R)

1x 9V batéria (BHD-SQ9V)

1x Oddeliteľný mikrofón (S-MIC/PV500)

1x AV prepínací box (S-PJ2R/SS30)Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
CM-SS10
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

79,00 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

184,00 € (s DPH)

Precízne a diskrétne maskovaná mikro kamera CM-TC10 ľahko zapadne do vášho obleku a kravaty, pri čom nahráva kvalitné záznamy. Používa sa ako bežné nosenie spony na kravate, jediný rozdiel je v tom, že táto spona má v sebe špionážnu kameru. Nevzbudzuje ani najmenšie podozrenie a nie je cítiť žiadny rozdiel od bežnej spony na kravatu.

322,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

236,00 € (s DPH)

Skrytá kamera v držiaku na smartfón do auta je skvelou voľbou pre nenápadné monitorovanie auta cez deň aj cez noc, vďaka funkcii zabudovaných IR LED diód. Pomocou flexibilne otočiteľnej kamery si viete nastavíť smer ktorým sa má video nahrávať, čím môžete sledovať napríklad miesto šoféra, alebo cestu pred autom.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa