Lawmate PV-BC10 – Špionážna čierna skrinka DVR vo veľkosti vizitky

Táto špionážna čierna skrinka nahráva kvalitný video záznam so zvukom v kvalite 720P. Čierna skrinka má veľkosť vizitky a ultra tenkú konštrukciu, len 7.88 mm. Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj ovláda.

263,60 € (s DPH)
Kód:
PV-BC10
Značka:
Obľúbené1
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie sa dokonale hodí do priestorov, ktoré zvyčajne nie sú dostatočne široké na to, aby ukryli väčšie bežne dostupné špionážne DVR. Vďaka svojej malej veľkosti a tenkej konštrukcii môže byť zariadenie ukryté v rôznych úzkych otvoroch, ako napríklad v knihe, magazíne, peňaženke, šanóne, obale pre notebook a prakticky kdekoľvek, kde to je pre užívateľa najvhodnejšie pre skryté nahrávanie záznamov v interiéri.

Zariadenie zvládne zaznamenať až 140 minút video záznamu a 280 minút zvukových záznamov na jedno nabitie. Ak užívateľ potrebuje dlhšiu dobu pre nahrávanie záznamov, dá sa zariadenie pripojiť na externú napájaciu batériu a predĺžiť tým životnosť batérie. Zariadenie navyše ponúka vibračné upozornenia pre napájanie, nahrávanie a nízku kapacitu batérie.

Jednoduchým prepínaním režimov zariadenia je možné si vybrať medzi režimom nahrávania video záznamu so zvukom alebo režimom nahrávania čisto zvukového záznamu (v tomto režime pracuje podobne ako diktafón).

Lawmate_PV-BC10_Spionazna_cierna_skrinka_DVR_vo_velkosti_vizitky_Popis_2.jpg

Zariadenie zobrazuje vo svojich video záznamoch časovú pečiatku s presným dátumom a časom. Podľa toho viete presne kedy bolo video zhotovené. Do zariadenia je možné vložiť pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 16GB.

Lawmate_PV-BC10_Spionazna_cierna_skrinka_DVR_vo_velkosti_vizitky_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Špionážne zariadenie so skrytou kamerou vo veľkosti vizitky s ultra tenkou konštrukciou 7.8 mm
- Nahráva kvalitný video záznam 720P spoločne so zvukom
- DVR je možné po prepnutí do samostatného audio režimu, využívať aj ako rekordér pre nahrávanie zvukového záznamu bez videa
- Zariadenie sa jednoducho ovláda aj nastavuje
- Na jedno nabitie dokáže zariadenie zaznamenať až 140 minút videa a 280 minút zvuku
- Zariadenie je vhodné pre skryté nahrávanie aj v aute

Technické špecifikácie:

Zabudovaný obrazový senzor: 1/4" progresívny CMOS senzor
Rozlíšenie snímača: 1280x960
Citlivosť senzora: 3.3 Lux @ F2.8
Objektív F/No: F2.8
Ohnisková vzdialenosť: 3,7 mm
Zorný uhol: 67°
Algoritmus: H.264
Formát súboru: AVI
Režim nahrávania videa: Manuálny
Rozlíšenie videa: 1280x720
Počet snímkov za sekundu: 30fps
Nahrávanie zvuku: Formát WAV
Algoritmus: WAVE
Typ pamäte: micro SD karta s podporou SDHC max. 16GB
Rozhranie dát: Micro USB2.0
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ, Hodina:Minúta:Sekunda
Vstupný výkon: DC 5V
Spotreba energie: Video - 220mA-260mA
Audio - 140mA
Doba nabíjania: 120 minút (600mA)
Vstup batérie: Polymérova batéria DC 3.7V / 750mA (XK502071)
Životnosť batérie: Nahrávanie videa - 140 minút
Nahrávanie zvuku - 280 minút
Odhadovaná veľkosť súborov podľa minút: Video - 1280x720, 30 min - 1.6GB
Audio - 30 minút - 38MB
Upozornenie vibráciami: Zapnuté/vypnuté, nahrávanie, vybitá batéria
Rozmer: 95x50x10 mm
Hmotnosť: 39g

Obsah balenia:

1x Čierna skrinka PV-BC10

1x Micro USB kábel

1x 16GB SD kartaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-BC10
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

243,60 € (s DPH)

Precízne a diskrétne maskovaná mikro kamera CM-TC10 ľahko zapadne do vášho obleku a kravaty, pri čom nahráva kvalitné záznamy. Používa sa ako bežné nosenie spony na kravate, jediný rozdiel je v tom, že táto spona má v sebe špionážnu kameru. Nevzbudzuje ani najmenšie podozrenie a nie je cítiť žiadny rozdiel od bežnej spony na kravatu.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

484,00 € (s DPH)

PV-900 EVO3 je maketa bežného smartfónu so skrytou kamerou hore na ráme telefónu vďaka čomu môžete sledovať obraz keď je telefón položený na stole. Zariadenie má rozlíšenie Full HD. Má integrovanú pamäť a dokáže nahrávať v režimoch Zapnuté / Manuálne / Detekcia pohybu. Obraz sa dá po spárovaní s WiFi sledovať na diaľku v druhom smartfóne v aplikácii. Telefón môže fungovať aj bez internetu ako DVR.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa