Lawmate PV-BC10 – Špionážna čierna skrinka DVR vo veľkosti vizitky

Táto špionážna čierna skrinka nahráva kvalitný video záznam so zvukom v kvalite 720P. Čierna skrinka má veľkosť vizitky a ultra tenkú konštrukciu, len 7.88 mm. Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj ovláda.

263,60 € (s DPH)
Kód:
PV-BC10
Značka:
Obľúbené1
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie sa dokonale hodí do priestorov, ktoré zvyčajne nie sú dostatočne široké na to, aby ukryli väčšie bežne dostupné špionážne DVR. Vďaka svojej malej veľkosti a tenkej konštrukcii môže byť zariadenie ukryté v rôznych úzkych otvoroch, ako napríklad v knihe, magazíne, peňaženke, šanóne, obale pre notebook a prakticky kdekoľvek, kde to je pre užívateľa najvhodnejšie pre skryté nahrávanie záznamov v interiéri.

Zariadenie zvládne zaznamenať až 140 minút video záznamu a 280 minút zvukových záznamov na jedno nabitie. Ak užívateľ potrebuje dlhšiu dobu pre nahrávanie záznamov, dá sa zariadenie pripojiť na externú napájaciu batériu a predĺžiť tým životnosť batérie. Zariadenie navyše ponúka vibračné upozornenia pre napájanie, nahrávanie a nízku kapacitu batérie.

Jednoduchým prepínaním režimov zariadenia je možné si vybrať medzi režimom nahrávania video záznamu so zvukom alebo režimom nahrávania čisto zvukového záznamu (v tomto režime pracuje podobne ako diktafón).

Lawmate_PV-BC10_Spionazna_cierna_skrinka_DVR_vo_velkosti_vizitky_Popis_2.jpg

Zariadenie zobrazuje vo svojich video záznamoch časovú pečiatku s presným dátumom a časom. Podľa toho viete presne kedy bolo video zhotovené. Do zariadenia je možné vložiť pamäťovú micro SD kartu až do veľkosti 16GB.

Lawmate_PV-BC10_Spionazna_cierna_skrinka_DVR_vo_velkosti_vizitky_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Špionážne zariadenie so skrytou kamerou vo veľkosti vizitky s ultra tenkou konštrukciou 7.8 mm
- Nahráva kvalitný video záznam 720P spoločne so zvukom
- DVR je možné po prepnutí do samostatného audio režimu, využívať aj ako rekordér pre nahrávanie zvukového záznamu bez videa
- Zariadenie sa jednoducho ovláda aj nastavuje
- Na jedno nabitie dokáže zariadenie zaznamenať až 140 minút videa a 280 minút zvuku
- Zariadenie je vhodné pre skryté nahrávanie aj v aute

Technické špecifikácie:

Zabudovaný obrazový senzor: 1/4" progresívny CMOS senzor
Rozlíšenie snímača: 1280x960
Citlivosť senzora: 3.3 Lux @ F2.8
Objektív F/No: F2.8
Ohnisková vzdialenosť: 3,7 mm
Zorný uhol: 67°
Algoritmus: H.264
Formát súboru: AVI
Režim nahrávania videa: Manuálny
Rozlíšenie videa: 1280x720
Počet snímkov za sekundu: 30fps
Nahrávanie zvuku: Formát WAV
Algoritmus: WAVE
Typ pamäte: micro SD karta s podporou SDHC max. 16GB
Rozhranie dát: Micro USB2.0
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ, Hodina:Minúta:Sekunda
Vstupný výkon: DC 5V
Spotreba energie: Video - 220mA-260mA
Audio - 140mA
Doba nabíjania: 120 minút (600mA)
Vstup batérie: Polymérova batéria DC 3.7V / 750mA (XK502071)
Životnosť batérie: Nahrávanie videa - 140 minút
Nahrávanie zvuku - 280 minút
Odhadovaná veľkosť súborov podľa minút: Video - 1280x720, 30 min - 1.6GB
Audio - 30 minút - 38MB
Upozornenie vibráciami: Zapnuté/vypnuté, nahrávanie, vybitá batéria
Rozmer: 95x50x10 mm
Hmotnosť: 39g

Obsah balenia:

1x Čierna skrinka PV-BC10

1x Micro USB kábel

1x 16GB SD kartaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-BC10
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

484,00 € (s DPH)

PV-900 EVO3 je maketa bežného smartfónu so skrytou kamerou hore na ráme telefónu vďaka čomu môžete sledovať obraz keď je telefón položený na stole. Zariadenie má rozlíšenie Full HD. Má integrovanú pamäť a dokáže nahrávať v režimoch Zapnuté / Manuálne / Detekcia pohybu. Obraz sa dá po spárovaní s WiFi sledovať na diaľku v druhom smartfóne v aplikácii. Telefón môže fungovať aj bez internetu ako DVR.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

338,00 € (s DPH)

LawMate PV-WB10i skrytá FULL HD WiFi / IP / DVR kamera zabudovaná ako zosilňovač Wi-Fi sieti pre vaše kancelárske a domáce priestory. Zariadenie je napájané káblom, takže sa nemusíte obávať o výdrž batérie, nahrávanie a prezeranie záznamov je možne na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Všetky upozornenia na pohyb a živý obraz máte priamo v aplikácii ktorá je už v cene prístroja.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

210,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

319,00 € (s DPH)

Kamerový modul Lawmate PV-DY20i je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek. Zariadenie disponuje veľmi jednoduchým ovládaním za pomoci prepínačov na tele ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android cez ktorú je možnosť vzdialene sledovať záznamy ako aj živý obraz. Súčasťou je aj diaľkové ovládanie, ktorým sa dá zapnúť a vypnúť prístroj, nahrávanie a WiFi.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa