Lawmate PV-DY10i – Špionážny WiFi Full HD modul pre jednoduché ukrytie

Nový špionážny WiFi IP/P2P kamerový modul s možnosťou vzdialeného prístupu cez mobilnú aplikáciu pre iOS alebo Android. Diskrétne zariadenie zhotovuje video v kvalite Full HD spoločne so zvukom.

286,80 € (s DPH)
Kód:
PV-DY10i
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Predstavujeme najnovšiu generáciu špionážneho modulu so zabudovaným rekordérom (DVR) a miniatúrnou kamerou od spoločnosti LawMate. Toto zariadenie umožňuje užívateľovi možnosť ukryť zariadenie do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu. Vďaka možnosti spárovania WiFi siete priamo so zariadením je možné pomocou nainštalovanej aplikácie v smartfóne alebo tablete sledovať na živo alebo zo záznamu kvalitný video záznam so zvukom, kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta na svete s pokrytím internetu. Zariadenie má vlastné mobilné aplikácie s podporou systémov iOS a Android. Obsluha zariadenia a ovládanie aplikácie je veľmi jednoduché.

Lawmate_PV-DY10i_Spionazny_WiFi_Full_HD_modul_pre_jednoduche_ukrytie_App.jpg

Zariadenie poskytuje prvotriednu kvalitu nahrávok (3MP) so zvukom a možnosť zhotovovania fotografii. Modul ponúka funkciu označovania nahrávok aktuálnym dátumom a časom, vďaka čomu je možné presne určiť, kedy bol záznam zhotovený. Užívateľ si môže vybrať medzi rôznymi ponúknutými rozlíšeniami (vrátane Full HD).

Medzi hlavné funkcie zariadenia určite patrí možnosť nastavenia režimu nahrávania videa. V zariadení je možné si vybrať možnosť nahrávania detekciou pohybu, kedy zariadenie zhotovuje záznam v momentoch, kedy sa pred objektívom skrytej kamery niečo udeje, taktiež je možné nastaviť funkciu nepretržitého nahrávania, kedy sa zhotovuje záznam bez prestávky a posledný zhotovený záznam na vloženej micro SD karte sa nahrádza automaticky najnovším video záznamom. V nastaveniach sa nachádza aj funkcia plánovaného nahrávania, kedy si užívateľ určí kedy má zariadenie cez deň začať zaznamenávať záznam a kedy má naopak ukončiť zhotovovanie záznamu.

Pomocou pripojenia USB kábla do elektrickej zásuvky je možné vysokokapacitnú batériu nabíjať, alebo zabezpečiť nepretržitý zdroj energie pre časovo neobmedzené nahrávanie video záznamov.

Výdrž batérie:
- Rozlíšenie 1080P / WiFi zapnuté = 180 min
- Rozlíšenie 1080P / WiFi vypnuté =210 min
- Rozlíšenie 720p / WiFi zapnuté = 195 min
- Rozlíšenie 720p / WiFI vypnuté = 225 min
- Rozlíšenie WVGA / WiFi zapnuté = 210 min
- WVGA Resoluiton / WiFi vypnuté = 240 min

Samotná konštrukcia zariadenia umožňuje užívateľovi ukryť zariadenie do rôznych predmetov, podľa vlastných predstav. Miniatúrna kamera je zhotovená tak, aby bolo možné ju prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam pri inštalácii. Vďaka flexibilite pásového vodiča s kamerou a antény je ukladanie zariadenia užívateľsky prívetivé. Vytvorte si svoju vlastnú špionážnu kameru s WiFi/P2P DVR rekordérom a bohatou možnosťou nastavení cez mobilné aplikácie.

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť vytvorenia vlastného ľubovoľného predmetu s ukrytou nenápadnou kamerou
- Kvalitná kamera a zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zachytáva čistý a nerušený zvuk
- Nastaviteľné rozlíšenie 1080P/720P/WVGA
- Zabudovaný WiFi/IP/P2P modul umožňuje zobrazenie videa v reálnom čase, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet
- Podpora iOS a Android mobilných aplikácii pre smartfón alebo tablet (PV Cam App Viewer)
- Zariadenie je kompatibilné s diaľkovým ovládaním PI-RF50TX
- Vo funkciách zariadenia je možné vybrať si z nasledujúcich režimov– nahrávanie detekciou pohybu, nepretržite nahrávanie alebo pomocou plánovača
- Možnosť zapnutia vibračných upozornení pre signalizáciu vybitej batérii, zapnutí a vypnutí zariadenia a pri nahrávaní záznamov
- Neobmedzený chod zariadenia je možné zabezpečiť priamym pripojením do elektrickej zásuvky pomocou USB kábla
- Zariadenie okrem videa zhotovuje aj kvalitné fotografie
- Zobrazenie presného dátumu a času na zhotovených nahrávkach (Zap./Vyp.)
- Pri Full HD rozlíšení (1920x1080) je možné na 16GB micro SD kartu zaznamenať až 300 minút video záznamu so zvukom

Technické špecifikácie:

Zabudovaný obrazový snímač: 1/3 "progresívny snímač CMOS
Rozlíšenie senzora: 2304x1536
Citlivosť snímača: 3.3 Lux @ F 2.0
Objektív F / č .: F 3.2
Ohnisková vzdialenosť: 4 mm
Uhol zobrazenia: 66°
Algoritmus: H.264, JPEG
Formát súboru: MOV, JPG
Režim nahrávania videa: Detekciou pohybu / nepretržité / plánované
Možnosť nahrávania: 1920x1080
1280x720
848x480
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Funkcia fotografovania: Áno, 2M (1920 * 1080) v aplikácii
WiFi modul: Vstavaný modul WiFi (IEEE 802.11b / g / n)
WiFi protokol: RTSP
Typ pamäte: Micro SD karta (podpora SDHC max = 32GB)
Dátové rozhranie: Mini USB 2.0
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ, Hodina:Minúta:Sekunda
Vstupný výkon: DC 5V
Spotreba energie: 450mA-500mA (WIFI OFF) (WIFI ON + 60mA)
Spotreba v pohotovostnom režime: 8-8,5 mA
Doba nabíjania: 240 min (800 mA)
Čas nahrávania: 300 min @ 1920x1080 (16 GB SD karta)
Výstraha vibrácií: Zapnutie/Vypnutie, nahrávanie, vybitie batérie
Prevádzková teplota: -5 stupňov až 60 stupňov celzia
Rozmery: 7cm x 4cm x 1cm

Obsah balenia:

1x Modul PV-DY10i

1x Batéria

1x Diaľkový ovládač

2x USB kábel

1x micro SD karta (16GB)

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-DY10i
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa