Lawmate PV-10W skrytá kamera v slúchadlách 1080P HD Pro

Skrytá kamera v slúchadlách triedy LawMate 1080P HD Pro s P2P strimovaním. Tieto bežné slúchadlá nahrávajú HD video 1080p  jediným stlačením tlačidla.

414,00 € (s DPH)
Kód:
PV-10W
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Bezdrôtové slúchadlá sú novým doplnkom pri počúvaní hudby. Zistíte, že väčšinou každý má nejaké slúchadlá. Tieto bezdrôtové slúchadlá WiFi DVR PV-10W boli skonštruované tak, aby v každodennom ruchu mohli zostať bez povšimnutia. Uistite sa, že záber kamery zachytáva všetko, čo potrebujete na podporu svojho vyšetrovania. Nahrávajte, sledujte a upravujte nastavenia s vynikajúcou bezpečnosťou nepretržitého alebo reagujúce na pohyb videa pri použití aplikácie PV Cam Viewer. Slúchadlá WiFi DVR sú skvelé či ich necháte položené na stojane alebo si ich zoberiete na cestu, môžu byť napájané vstavanou batériou, alebo adaptérom, prípadne power benkom.

Vlastnosti zariadenia:

- Precízne skrytá miniatúrna kamera s citlivým mikrofónom
- Nahráva video záznam so zvukom v kvalite HD 1080p
- Zabudovaná nabíjateľná batéria
- Možnosť vložiť externú micro SD kartu až do kapacity 32 GB
- Nahrávajte video aktivované pohybom alebo nepretržité nahrávanie videa
- Jednoduché ovládanie
- Režim automatického prepisovania starých záznamov novými
- Funkčné slúchadlá
- Streamovanie P2P s krátkym dosahom

Technické špecifikácie:

Vstavaný obrazový snímač: 1/3 ”progresívny snímač CMOS
Rozlíšenie senzora: 1080p až 30 snímok za sekundu. Fotografie 5Mp
Citlivosť snímača: 3,3 LUX
Objektív F/No: F2.0
Uhol zobrazenia: 66°
Algoritmus: H.264, JPEG
Formát súboru: .MOV a .JPG
WiFi povolené: Protokol RTSP
Typ pamäte: micro SD (podporuje SDHC max = 32GB)
Dátové rozhranie: Mini USB 2.0
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ, Hodina:Minúta:Sekunda
Dĺžka záznamu 32Gb: Až 210 minút videa alebo 900 minút zvuku
Celkový čas záznamu na jedno nabitie: Približne 2 - 3 hodiny nepretržitého záznamu

Obsah balenia:

1x Slúchadlá WiFi DVR PV-10W

1x Stojan na slúchadlá

1x Pamäťová karta

1x USB kábel

1x Používateľská príručkaUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-10W
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
79,00 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

288,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

780,00 € (s DPH)

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa