Nenápadná WiFi skrytá kamera v čiernej skrinke s možnosťou otáčania šošovky do 180°

Neviditeľná špionážna kamera ukrytá vo vnútri čiernej skrinky s bohatou výbavou užitočných funkcii zhotovujúc kvalitný video záznam spoločne so zvukom v kvalite 1080P (FullHD). Oproti iným výrobkom v tejto kategórii je kamera vybavená funkciou otáčania šošovky o 180° (horizontálne).

119,90 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP012 (WiFi)
Obľúbené1
Porovnať0
Popis

Pri tomto zariadení si viete na diaľku nasmerovať objektív kamery na miesto, kde potrebujete vidieť, bez toho, aby si pohybu objektívu niekto všimol. Otáčanie objektívu ovládate jednoduchým pohybom prstu na obrazovke Vášho mobilného telefónu, alebo tabletu.

Vďaka zabudovanému WiFi modulu je možné spárovať zariadenie s domácou sieťou alebo prenosným 4G rútrom s mobilným internetom a sledovať tak, čo sa pred objektívom kamery deje v reálnom čase, alebo si len tak prezerať video záznamy, ktoré boli pred tým zhotovené a zaznamenané na SD kartu v prístroji. Zariadenie je možné ovládať pomocou aplikácii pre systémy iOS, Android a zachytávať aj do mobilu buď fotky, alebo videa. Vďaka týmto rozšíreným možnostiam sa viete na zariadenie pripájať z akéhokoľvek miesta na svete prostredníctvom internetového pripojenia.

V čiernej skrinke je možné nastaviť prostredníctvom aplikácie, alebo dodávaného softveru možnosť pohybovej detekcie. Vďaka možnosti nastavenia pohybovej detekcie nielenže ušetríte miesto na pamäťovej karte, ale hlavne skrytá kamera nahrá len podstatné záznamy na ktorých sa niečo skutočne deje. V nastaveniach zariadenia si viete nastaviť aj citlivosť detekcie, aby zariadenie reagovalo len na dôležité momenty. Po nastavení skrytej kamery, je možné si v aplikácii nastaviť, aby Vám chodili upozornenia pri pohybe pred objektívom. Vďaka tejto funkcii máte kontrolu nad všetkým, čo sa pred objektívom kamery odohráva.
Pri nastavení funkcie nepretržitého nahrávania zariadenie prepisuje najstaršiu zhotovenú nahrávku, vďaka tejto funkcii nahrávanie prebieha neprerušovane a po vyčerpaní miesta na pamäťovej micro SD karte je najstaršia nahrávka nahradená aktuálnou nahrávkou.

Medzi dôležité vlastnosti zariadenia patri určite možnosť použitia micro SD karty až do veľkosti 128GB. Pamäťová micro SD karta nie je súčasťou balenia.

Vo vnútri čiernej skrinky je ukrytá vysokokapacitná batéria, ktorá vydrží na jedno nabitie pracovať 8 až 10 hodín v režime pohybovej detekcie. Zariadenie je možné používať nepretržite po pripojení do elektrickej siete pomocou dodávaného adaptéra a USB kábla.
Napriek širokým možnostiam sa táto nenápadná špionážna kamera jednoducho nastavuje a ovláda.

Univerzálny dizajn umožňuje kameru ukryť, alebo položiť kamkoľvek. Veľkosť zariadenia je iba 12x6,5 cm a pripomína skôr externý hard disk, alebo power bank.
Hlavné vlastnosti zariadenia:


- Full HD rozlíšenie 1080P (1920x1080)

- Možnosť zapnúť funkciu detekcie pohybu, ktorá šetrí miesto na pamäťovej karte.

- Funkcia nepretržitého nahrávania videa po vyčerpaní miesta na pamäťovej micro SD karte je najstaršia nahrávka nahradená aktuálnou nahrávkou.

- Zabudovaný mikrofón.

- Zariadenie podporuje micro SD karty až do veľkosti 128GB.

- Sledovanie videa so zvukom v reálnom čase, alebo zo záznamu cez internet.

- Vzdialené ovládanie cez mobilné aplikácie s podporou iOS, Android.

- Pomocou potiahnutia prstom po obrazovke dotykového mobilu alebo tabletu môžete otáčať kameru v smere, kde potrebujete aby kamera videla. Objektív môžete otáčať až do 180 stupňov.

- Zabudovaná vysoko kapacitná batéria, pre používanie bez možnosti priameho zapojenia do elektrickej zásuvky.

- Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj ovláda.

- Zariadenie podporuje P2P.

- Zobrazenie dátumu a času.Vlastnosti zariadenia:

Video rozlíšenie: 1920x1080 (1080P) - CMOS
Video formát: AVI
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Uhol zobrazenia: 90°
Otáčanie objektívu: 180° (horizontálne)
Nepretržité nahrávanie: Doba záznamu 24 hodín a viac
Komprimovaný formát: H.264
Pohybová detekcia: Áno
Prezeranie a ovládanie cez WiFi: Áno
Zabudovaný mikrofón: Synchronizované nahrávanie spoločne s videom
Typ pamäte: microSD až do 128GB
Kapacita batérie: 5000mA
Podpora aplikácii pre: iOS (Apple), Android
Doba nabíjania: cca 10 až 12 hodín
Výdrž batérie: cca 8 až 10 hodín
Rozmery: 120 x 65 x 30mm
Možnosť napájania zo zásuvky: Áno, dodávaný adaptér s USB káblomObsah balenia:

1x Čierna skrinka so zabudovanou kamerou

1x USB kábel

1x Napájací adaptér 5V 2A AC

1x Manuál
Upozornenie: Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely!

Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín.

Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP012 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
147,90 € (s DPH)

Nenápadná špionážna WiFi IP kamera ukrytá v malej krabičke (tzv. Black Box) ponúka kvalitné zhotovenie video záznamov so zvukom v kvalite Full HD s možnosťou sledovania priameho prenosu, alebo prezerania záznamov z archívu cez Váš smartfón alebo tablet s mobilným operačným systémom iOS, Android alebo Windows. Zariadenie ukladá záznam na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 64GB!

229,00 € (s DPH)

PV-IP6HDi je nová edícia 2017 špionážneho puzdra pre smartfóny iPhone 6 a 6S, ktorá má zabudovanú CMOS mikro kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD 1080p spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia sa cez WiFi modul priamo na zariadenie je možné sledovať a nahrávať v reálnom čase alebo zo záznamu cez mobilné aplikácie, všetko čo sa pred zariadením odohráva.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. 1080/4K obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 190x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

159,00 € (s DPH)

Dokonale ukrytá miniatúrna kamera v strede boxu na vreckovky. Skrytá kamera nahráva video záznamy so zvukom v rozlíšení Full HD na vloženú micro SD kartu s ľubovoľnou pamäťou do 32GB. Na zariadenie je možné sa kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pripojiť pomocou aplikácii pre iOS a Android.

98,00 € (s DPH)

Štandardne vyzerajúce digitálne hodiny s ukrytou špionážnou kamerou s podporou mobilných aplikácii. Kvalitný obraz je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Nahrávky v rozlíšení 190x1080 video záznamov a fotografii sa ukladajú na micro SD kartu, môžete aj robiť záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje. Nahrávky je možné pozerať a sťahovať na diaľku.

96,00 € (s DPH)

Mini magnetická kamera s nočným videním, funkciou detekcie pohybu, určená predovšetkým na rýchle použite do interiéru. Vďaka malým rozmerom sa dá šikovne umiestniť. Po zapnutí ihneď nahráva video na vloženú SD kartu bez nutnosti spárovania s aplikáciou. Po spárovaní môžete vidieť obraz vo svojom smartfóne kdekoľvek sa nachádzate. Vďaka detekcie pohybu nahráva len ak zachytí pohyb pred objektívom.

199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

288,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

119,00 € (s DPH)

Nenápadne ukrytá kamera v tele lampičky. Obraz je možné sledovať na živo, alebo zo záznamu cez mobilnú aplikáciu pre iOS a Android, pokiaľ máte prístup s mobilom na internet. Zariadenie disponuje s kvalitnou obojsmernou zvukovou komunikáciou, funkciou detekcia pohybu. Svetlo sa dá zapnúť a vypnúť tlačidlom na lampičke, alebo cez aplikáciu.

154,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

132,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa