Skrytá špionážna Full HD kamera v čiernej skrinke s PIR a IR senzorom

Nenápadná čierna skrinka so skrytou Full HD špionážnou kamerou s možnosťou nahrávania video záznamov aj v úplnej tme s podporou mobilných aplikácií pre iOS a Android.

189,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-IP018 (WiFi)
Obľúbené1
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie patrí medzi bezpečnostné riešenia skrytej IP kamery so zabudovaným WiFi modulom v krabičke označovanej ako “Black Box“. Miniatúrna kamera dokáže zaznamenávať kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Veľkou výhodou tohto zariadenia je, že má v sebe zabudované nočné videnie, a dokáže si tak poradiť s video záznamom aj v úplnej tme, vďaka čomu užívateľovi nič neunikne. Ďalšou veľmi zaujímavou vlastnosťou zariadenia je PIR senzor s video detekciou pohybu, vďaka ktorému, keď senzor zachytí v blízkosti zariadenia zmenu teploty alebo pohyb, začne automaticky nahrávať záznam. Všetky zhotovené záznamy zariadenie ukladá na pamäťovú micro SD kartu s maximálnou kapacitou až 128GB.

Zariadenie disponuje bezdrôtovým modulom WiFi, ktorý je možné spárovať s domácou alebo firemnou WiFi sieťou, čo zabezpečí, že sa dá zariadenie sledovať priamo cez internet z akéhokoľvek miesta na svete. Aby užívateľ mohol sledovať živý video prenos, alebo už zhotovené video záznamy z archívu, stačí, aby mal stiahnutú bezplatnú aplikáciu pre smartfón alebo tablet s operačným systémom iOS alebo Android. Záznamy je možné taktiež prezerať vybratím micro SD karty a vložením do akéhokoľvek zariadenia s čítačkou na pamäťové karty SD s podporou multimediálnych prehrávačov (PC, Notebook, TV, atď.).

Všestranný dizajn s rozmermi len 11.4x6.3x2.8cm umožňuje zariadenie ukryť prakticky kdekoľvek. Zariadenie svojím vzhľadom pripomína externú batériu známu pod názvom PowerBank alebo externý hard disk.

Medzi hlavné vlastnosti skrytej kamery patria možnosti ako nahrávanie video záznamu pri detekcii pohybu, nepretržité nahrávanie, nahrávanie podľa časového harmonogramu a fotografovanie.

Jednou z najväčších ešte nespomenutých výhod tohto zariadenia je zabudovaná batéria s vysokou kapacitou až 5000mAh, ktorá zabezpečuje zariadeniu dlhodobú možnosť nahrávania video záznamov, a to viac ako 12 hodín. Zariadenie je samozrejme možné mať non stop pripojené k elektrickej zásuvke priamo cez priložený USB kábel a adaptér, čím užívateľ zabezpečí nepretržité nahrávanie bez obmedzenia.

Vhodné použitie zariadenia:
- Zabezpečenie domácnosti a vozidla pred zlodejmi a vandalmi.
- Zabezpečenie firmy a kontrola zamestnancov.
- Starostlivosť o juniorov, seniorov a domácich miláčikov.
- Vhodné riešenie pre opatrovateľku v domácnosti.

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie vo vysokom rozlíšení Full HD (1920x1080) so zvukom.
- Nastaviteľné rozlíšenie podľa potreby.
- Citlivý mikrofón pri nahrávaní zvukov a hlasov z okolia zariadenia.
- Zabudovaný WiFi modul, ktorý umožňuje spárovanie s domácou WiFi sieťou, a následné sledovanie video prenosu, alebo archívu z akéhokoľvek miesta na svete s pripojením na internet.
- Podpora aplikácii iOS, Android a software pre Windows.
- Možnosť vložiť pod maskované vysúvacie dvierka ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 128GB.
Možné vybrať si z nahrávacích režimov:

1. nepretržité nahrávanie
2. nahrávanie pomocou detekcie pohybu
3. nahrávanie podľa plánovača
- Neobmedzený chod zariadenia je možné zabezpečiť priamym pripojením do elektrickej zásuvky pomocou USB kábla.
- Zariadenie okrem videa zhotovuje aj fotografie.
- Zobrazenie presného dátumu a času na zhotovených nahrávkach (Zap./Vyp.)
- Vďaka svojim malým rozmerom je možné zariadenie ukryť prakticky kamkoľvek.
- Zabudovaná vysokokapacitná batéria s výdržou až 12 hodín, pre nahrávanie video záznamov mimo elektrickej siete.
- Pre napájanie bez obmedzení na elektrickú energiu stačí mať zariadenie pripojené k elektrickej sieti pomocou dodávaného USB kábla s adaptérom.
- Možnosť pripojenia sa cez webový prehliadač alebo software pre Windows.

Technické špecifikácie:

Batéria: 5000mAh zabudovaná batéria (nabíjateľná)
CMOS objektív: 2.0 mega pixelov
Rozlíšenie: 1920x1080
Uhol zobrazenia: 90°
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Kodek H.264
Podpora P2P: Áno
PIR senzor: Áno, zabudovaný
WiFi modul: Áno, zabudovaný
Podpora aplikácii: iOS a Android
Nočné videnie: Áno, neviditeľné prisvietenie 3M
Podpora micro SD: od 4GB do 128GB
Podpora prehliadačov: IE7 a vyššie, Chrome, Firefox, Safari, atď.
Rozmery: 11.4x6.3x2.8cm
Rozmery: 42,8 x 36,8 x 10,7mm

Obsah balenia:

1x Špionážna kamera v Black-Boxe

1x USB kábel

1x USB sieťový adaptér

1x USB čítačka micro SD kariet

1x CD

1x Užívateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-IP018 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
199,00 € (s DPH)

Mikro špionážna kamera zabudovaná v pánskom opasku s WiFi modulom s možnosťou živého online prenosu videa do mobilnej aplikácie pre smartfóny a tablety s podporou bezplatnej iOS a Android aplikácie. Skrytá kamera ukladá všetky zhotovené video záznamy a fotografie na vloženú pamäťovú micro SD kartu.

132,00 € (s DPH)

Tento modul poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

139,00 € (s DPH)

Stolný budík so skrytou kamerou poskytuje video monitoring na živo, alebo zo záznamu z prostredia bezplatných mobilných aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. Skrytá kamera nahráva video vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu. Budík nahráva video aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam, ktorých dosah je až 2-3 metrov.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi alebo cez LAN kábel priamo na internet. Vďaka týmto možnostiam je možné sledovať záznam na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii a softwaru pre iOS, Android a Windows z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

90,00 € (s DPH)

Nástenné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou zhotovujú kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom. Hodiny majú v sebe zabudovaný vlastný WiFi modul, ktorý umožňuje pripojenie na diaľku prostredníctvom aplikácii z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Nastavenia, prezeranie živého video záznamu a archív je možné vykonávať priamo v prostredí aplikácie.

139,00 € (s DPH)

Špionážna mini kamera ukrytá v moderných nástenných hodinách ponúka užitočné funkcie s užívateľsky jednoduchou obsluhou. Zariadenie môžete pripojiť cez Wi-Fi na internet. Takto je možné sledovať obraz aj zvuk na živo, alebo z archívu prostredníctvom aplikácii pre iOS, Android z akéhokoľvek miesta na svete s internetom.

229,00 € (s DPH)

PV-IP6HDi je nová edícia 2017 špionážneho puzdra pre smartfóny iPhone 6 a 6S, ktorá má zabudovanú CMOS mikro kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD 1080p spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia sa cez WiFi modul priamo na zariadenie je možné sledovať a nahrávať v reálnom čase alebo zo záznamu cez mobilné aplikácie, všetko čo sa pred zariadením odohráva.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa